اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک

خانه » طراحی نمای ساختمان » اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک

اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک: در بسیاری از موارد پیش می آید که شما نیاز به تغییر در ساختمان خود دارید. که یکی از این تغییرات در نمای ساختمان شما اتفاق می افتد. این تغییر که به وسیله اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک صورت میگیرد یکی از ویزگی های مهم یک ساختمان محسوب میشود. که با زیبایی آن نیز ارتباط مستقیم دارد. شما میتوانید از اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک به راحتی برای زیبایی ساختمان در نقاط مختلف آن استفاده کنید. به طوری که از این نوع نما در : پنهان نمودن خرپای شیروانی، جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.، ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی، آب بندی مناسب سقف شیروانی و … استقاده میشود. که قابلیت اجرای آن بر روی سطوحی همانند: قابل اجرا بر روی پیشانی ساختمان جهت زیبای، اجرای انواع طرح های چهارگوش و نیم دایره در بام های شیبدار با ورق های ضخیم از جنس گالوانیزه، اجرا به صورت پارتیشن داخلی برای مراکز صنعتی، ساختمانی و … را دارا میباشد.

اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک

اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک

فلاشینگ نما در اراک در شهرهای بادخیز با استفاده از متریال محکمتر و پرچ شدن های نما دارای کیفت بالایی است. که به ماندگاری اثر کمک به سزایی میکند. و میتواند شما را از صرف هزینه های بیهوده جهت نگهداری آسوده سازد.

اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک

طی معاملات روز گذشته (شنبه ۲۳ اسفند) فرابورس، قیمت برخی نمادهای زیرمجموعه اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن به بازه ۶۰ هزار تومان افزایش یافت اما در معاملات امروز (یکشنبه ۲۴ اسفند) قیمت اوراق تسهیلات مسکن به کانال ۵۰ هزار تومانی بازگشت.

اگرچه در برخی معاملات امروز اوراق تسهیلات مسکن نیز قیمت نحوه ورق فلاشینگ اراک تعدادی از برگه‌ها تا حدود ۶۳ هزار تومان رسید، اما میانگین قیمت تقریباً همه نمادها زیر ۶۰ هزار تومان و از ۵۷ اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک تا ۵۹ هزار تومان در نوسان بود.

شکست نوسان گیران در مقابل رکود بازار مسکن

این در حالی است که برخی نوسان بگیران و دلالان اوراق تسهیلات مسکن در معاملات امروز سعی داشتند تا برگه‌های مورد نظر خود را تا حدود ۷۰ هزار تومان قیمت گذاری و به فروش برسانند اما با توجه به اینکه بازار مسکن در حدود ۳ ماه گذشته با حداقل تعداد معاملات مواجه شده، به نظر می‌رسد رکود این بازار مانع از سودجویی دلالان اوراق تسهیلات مسکن شده است.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در کاشان میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

گزارش‌های اخیر بانک مرکزی از وضعیت ماهانه بازار مسکن حاکی از افت ۷۰ درصدی تعداد معاملات مسکن در بهمن ماه امسال نسبت به بهمن سال گذشته دارد؛ در حالی رشد قیمت مسکن افزایش حدوداً دو برابری داشته است که هم قدرت خرید تازه واردها به بازار مسکن را به شدت کاهش داده و هم قدرت رقم فعلی وام مسکن در برابر ارزش ملک را تقریباً بی اثر کرده است.

در حال حاضر با توجه به میانگین قیمتی متری ۲۸ میلیون تومان در پایتخت که سبب شده تا یک واحد ۵۰ متری به ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برسد، وام مسکن ۲۴۰ میلیون تومانی تنها توانایی پوشش حدود ۶ متر از واحد ۵۰ متری را دارد.

تابلوی تسه سرخ پوش شد

همچنین علی رغم آنکه تابلوی امروز معاملات اوراق تسه سرخ پوش بود، با این حال ریزش قیمت‌ها در هیچیک از نمادهای زیرمجموعه تسه بیش از منفی ۳ درصد نبوده و صرفاً در نماد تسه ۹۸۰۵ (اوراق مسکن مرداد ۹۸) ریزش منفی ۳.۸ رخ داد.؛ در سایر نمادهای معاملاتی اوراق تسهیلات مسکن، کاهش قیمت‌ها منفی یک تا ۲ درصد بود همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه فلاشینگ نمای ساختمان اراک به این مطلب مراجعه نمایید .

عقب نشینی خریداران مسکن و دارندگان تسه از بازار اوراق تسهیلات

تعداد برگه‌های به فروش رسیده نیز در اکثر نمادهای معاملاتی اوراق تسهیلات مسکن با کاهش شدید اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک نسبت به روزهای رونق بازار مسکن مواجه شده است؛ بیشترین برگه‌های فروخته شده به نماد تسه ۹۹۱۱ (اوراق مسکن بهمن امسال) با ۱۷ هزار برگه و سپس به تسه ۹۹۱۰ (اوراق مسکن دی ماه امسال) با ۱۲ هزار برگه اختصاص داشت.

در سایر نمادها هم تعداد فروش اوراق مسکن کمتر از هزار اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک برگه بود؛ به نظر می‌رسد هم دارندگان این برگه‌ها به رونق بازار مسکن در سال آینده امیدوارند و از همین رو، از بازار اوراق تسهیلات عقب نشینی کرده‌اند و هم متقاضیان خرید مسکن به ادامه روند کاهشی قیمت مسکن در سال آینده امید بسته‌اند که همین موضوع به کاهش معاملات اوراق تسهیلات دامن زده است.

هزینه دریافت وام مسکن؟

با در نظر گرفتن میانگین قیمت هر برگه تسهیلات مسکن تا ۵۸ هزار تومان، زوجین تهرانی متقاضی دریافت وام ۲۴۰ میلیون تومانی خرید مسکن می‌بایست اجرای فلاشینگ لبه پنجره اراک برای خرید ۴۸۰ برگه ۵۰۰ هزار تومانی گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن، ۲۷ میلیون و ۸۴۰ هزار و وام ۱۴۰ میلیون تومانی فردی خرید مسکن، ۱۶ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان هزینه کنند.

۲۲۳۲۲۷

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button