جزییات اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره همدان

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره همدان

جزییات اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره همدان: در بسیاری از مواقع، برای افرادی که دارای ساختمان های قدیمی و فرسوده هستند این سوال پیش می آید که با نمای قدیمی خود چه کنند؟ تا به راحتی بتوانند آن را بهبود بخشیده و به روز کنند. در اینجا پای جزییات اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره همدان به میان می آید. که به راحتی میتواند جایگزین سایر همتا های قدیمی خود شود. زیرا به وسیله آن میتوان با آسودگی خاطر نمای قدیمی ساختمان خود را بهبود بخشیده و آن را به وسیله جزییات اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره همدان مرمت نمود. در این نوع سازه که نسبت به سایر سازه های قدیمی خود از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و طول طبیعی عمر آن بسیار بالاتر بوده. میتوان گفت که هزینه نگهداری آن بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر نما های قدیمی خود میباشد. لازم به ذکر است که هزینه نسب و راه اندازی این نوع نما بسیار مناسب تر از دیگران بوده. و نصب آن به وسیله ابزارهای راحتی مانند: دستگاه فرز، نقاله خط کش و … انجام میگردد.

جزییات اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره همدان

فلاشینگ نما در همدان یک مقاله خوب در این راستا است. که مشا به شما این توصیه را میکنیم که اون رو مطالعه کنید تا بتونید درک بهتری در مورد این صنعت بزرگ داشته باشید. و این نوید رو میدیم به شما که با مطالعه اون بتویند درک بهتری از این صنعت داشته باشید.

جزییات اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره همدان

به گزارش ایرنا، عزیزالله مهدیان روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده گناوه به رسانه‌ها اعلام کرد: از این شمار واحد جزییات اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره همدان مسکونی آسیب دیده ۲۰۰ واحد نیاز به تعمیر دارند جزییات اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره همدان که در کوتاه ترین زمان تعمیر خواهند شد اما بقیه باید نوسازی شوند.

وی بیان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان نیمه نخست امسال ۲۰۰ واحد مسکونی آسیب دیده در روستاهای شهرستان گناوه ساخته و تحویل صاحبان آنها می‌شود.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه خسارت زلزله گناوه گسترده نیست گفت: بیشترین خسارت‌ها به خانه‌های فرسوده ۱۲ روستای این شهرستان وارد شده‌است.

مهدیان یادآور شد: با توجه به اینکه بیشتر خانه‌های آسیب دیده نحوه انواع فلاشینگ پنجره همدان در گناوه از نوع خشت و گلی هستند این واحدها قابل تعمیر نیست و باید نوسازی شوند.

معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان کرد: برای تعمیر و نوسازی هر واحد مسکونی روستایی ضمن پرداخت وام کم بهره چهار درصدی، کمک بلاعوض هم پرداخت می‌شود همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه مجری فلاشینگ پنجره همدان به این مطلب مراجعه نمایید .

مهدیان ادامه داد: برای ساخت یک واحد مسکونی در روستا حدود ۱۶۵ میلیون تومان هزینه می‌شود که از این میزان ۱۱۵ میلیون تومان به عنوان تسهیلات از محل‌های مختلف و ۵۰ میلیون تومان نیز کمک بلاعوض پرداخت می‌شود.

وی گفت: از اوایل هفته آینده آواربرداری منازل آسیب دیده از زلزله شهرستان گناوه آغاز می‌شود.

معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ساخت واحدهای مسکونی افرادی که کارشناسی آنها به پایان رسیده و پرونده آنها تکمیل شده‌است پس از آوار برداری آغاز می‌شود.

زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر در ساعت ۱۱:۱۱ روز یکشنبه در ۲۸ کیلومتری شهرستان گناوه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داد و تخریب دیوارهای خانه‌ها، ریزش کوه، شکستن شیشه‌ها و اثاثیه منازل مردم و مصدومیت ۶ نفر شد و شدت این زلزله در استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و فارس نیز احساس شد.

هم اینک خدمات زیرساختی از جمله برق، تلفن ثابت و اینترنت مناطق زلزله زده برقرار است.

شهرستان گناوه در ۱۱۰ کیلومتری شمال استان بوشهر قرار دارد.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button