جزییات اجرای فلاشینگ زنجان

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات اجرای فلاشینگ زنجان

جزییات اجرای فلاشینگ زنجان: در بسیاری از موارد پیش می آید که شما نیاز به تغییر در ساختمان خود دارید. که یکی از این تغییرات در نمای ساختمان شما اتفاق می افتد. این تغییر که به وسیله جزییات اجرای فلاشینگ زنجان صورت میگیرد یکی از ویزگی های مهم یک ساختمان محسوب میشود. که با زیبایی آن نیز ارتباط مستقیم دارد. شما میتوانید از جزییات اجرای فلاشینگ زنجان به راحتی برای زیبایی ساختمان در نقاط مختلف آن استفاده کنید. به طوری که از این نوع نما در : پنهان نمودن خرپای شیروانی، جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.، ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی، آب بندی مناسب سقف شیروانی و … استقاده میشود. که قابلیت اجرای آن بر روی سطوحی همانند: قابل اجرا بر روی پیشانی ساختمان جهت زیبای، اجرای انواع طرح های چهارگوش و نیم دایره در بام های شیبدار با ورق های ضخیم از جنس گالوانیزه، اجرا به صورت پارتیشن داخلی برای مراکز صنعتی، ساختمانی و … را دارا میباشد.

جزییات اجرای فلاشینگ زنجان

جزییات اجرای فلاشینگ زنجان

هم وطنان عزیز شما میتوانید با استفاده از فلاشینگ نما در زنجان نمای ساختمان خودتون رو به طرز خاص و شیکی منحصر به فرد کنید. و نمای زیبا برای ساختمان خود به وجود بیاورید. که به ساختمان شما ویژه گی خاصی ببخشد.

جزییات اجرای فلاشینگ زنجان

عزیزالله مهدیان افزود: وام مسکن روستایی را به همه متقاضیان در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و همچنین طبق مصوبه دولت، روستاهایی که در حاشیه شهرها قرار داشتند و به تازگی به شهرها پیوستند نیز پرداخت می‌کنیم.

مهدیان گفت:، چون به این تسهیلات یارانه تعلق می‌گیرد جزییات اجرای فلاشینگ زنجان و تقریباً معادل همین تسهیلات یا مابه التفاوت آن را دولت باید به بانک‌ها پرداخت کند هر نفر فقط یک بار می‌تواند از آن استفاده کند.

معاون بازسازی و مسکن جزییات اجرای فلاشینگ زنجان روستایی بنیاد مسکن افزود: بانک مرکزی تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی را بین بانک‌های عامل توزیع کرده و به بانک‌های عامل ابلاغ شده است.

وی با اشاره به این که از سال ۸۴ سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی در سطح روستاها با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت نوسازی می‌شوند، گفت: این تسهیلات در سال ۸۴ با ۵ میلیون تومان شروع شد و پارسال به ۵۰ میلیون تومان رسید.

وی افزود: طبق قانون، وام مسکن روستایی باید سالانه ۱۵ درصد افزایش یابد، ولی با توجه به گرانی و تورم پیشنهاد دادیم صد در صد افزایش پیدا کند که دولت نیز آن را تصویب کرد.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: تسهیلات مسکن روستایی با کارمزد ۵ درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله است (پیش از این ۱۵ سال بوده است) تا روستائیان بتوانند اقساط آن را پرداخت کنند.

مهدیان درباره جزییات اجرای فلاشینگ زنجان شیوه پرداخت وام مسکن روستایی نیز گفت: این تسهیلات خیلی ساده پرداخت می‌شود و سه نفر از وام‌گیرندگان می‌توانند به صورت زنجیره‌ای با سفته ضامن همدیگر شوند و هر سه جزییات اجرای فلاشینگ زنجان نفر بدون نیاز به ضامن دیگری تسهیلات می‌گیرند.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در تهران میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

مهدیان افزود: خانواده‌هایی که از این تسهیلات استفاده نکردند می‌توانند از آن بهره‌مند شوند و شرایط پرداخت آن نیز بسیار ساده است همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه فلاشینگ زنجان به این مطلب مراجعه نمایید .

وی با اشاره به این که متقاضیان می‌توانند به بنیاد مسکن شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنند و تشکیل پرونده دهند، گفت: یک اصل مهم برای دریافت کنندگان وام این است که ساخت و سازها باید در کاربری مسکونی باشد و پروانه ساخت از مراجع صدور پروانه دریافت کنند و حتماً فنی و مقاوم ساخته شود.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن افزود: در طول ساخت مسکن نیز به صورت مرحله‌ای این وام پرداخت می‌شود و نظارت کامل در مراحل ساخت خواهد شد تا یک ساختمان ایمن ساخته شود.

مهدیان گفت: ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد ساخته شده از سال ۸۴ تاکنون همه مقاوم و با نظارت ساخته شده‌اند تا مشکلی در حوادث ایجاد نشود.

وی افزود: تسهیلات وام ۱۰۰ میلیون تومانی روستایی برای ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی تأمین شده است که معمولاً معادل آن نیز متقاضی وجود دارد.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: هر ساله تسهیلات در نیمه دوم و اواخر سال تصویب می‌شد، اما امسال در نیمه اول سال برای اولین بار در خرداد تصویب شد که سرعت کار را افزایش می‌دهد و می‌توانیم تا پایان سال همه اعتبار را جذب کنیم.

مهدیان با تاکید بر این که این وام، وام ساخت است، افزود: تلاش می‌کنیم واحدهای فرسوده روستایی تخریب و به جای آن‌ها واحدهای ایمن ساخته شود.

وی درباره تسهیلات تعمیری بانک‌ها نیز گفت: هر ساله بانک‌ها تسهیلات تعمیری پرداخت می‌کنند که امسال نیز برای ساخت سرویس بهداشتی روستایی و تعمیر خانه تا سقف ۲۰ میلیون تومان پرداخت می‌کنیم.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن افزود: در کنار این تسهیلات تعمیری که همه بانک‌ها پرداخت می‌کنند بنیاد مسکن نیز با کمک بانک قرض‌الحسنه مهر منابعی را در این بانک سرمایه‌گذاری می‌کند که به صورت منابع مشترک تسهیلات تأمین شود و آن مبلغ را در سطح کشور به روستائیان پرداخت می‌کنیم.

مهدیان گفت: بانک‌های عامل پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی شامل بانک‌های ملی، ملت، تجارت، مسکن، صادرات، توسعه تعاون و کشاورزی است.

۲۲۳۲۲۷

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button