جزییات ورق فلاشینگ لبه پنجره قم

خانه » طراحی نمای ساختمان » جزییات ورق فلاشینگ لبه پنجره قم

جزییات ورق فلاشینگ لبه پنجره قم: در بسیاری از موارد پیش می آید که شما نیاز به تغییر در ساختمان خود دارید. که یکی از این تغییرات در نمای ساختمان شما اتفاق می افتد. این تغییر که به وسیله جزییات ورق فلاشینگ لبه پنجره قم صورت میگیرد یکی از ویزگی های مهم یک ساختمان محسوب میشود. که با زیبایی آن نیز ارتباط مستقیم دارد. شما میتوانید از جزییات ورق فلاشینگ لبه پنجره قم به راحتی برای زیبایی ساختمان در نقاط مختلف آن استفاده کنید. به طوری که از این نوع نما در : پنهان نمودن خرپای شیروانی، جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.، ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی، آب بندی مناسب سقف شیروانی و … استقاده میشود. که قابلیت اجرای آن بر روی سطوحی همانند: قابل اجرا بر روی پیشانی ساختمان جهت زیبای، اجرای انواع طرح های چهارگوش و نیم دایره در بام های شیبدار با ورق های ضخیم از جنس گالوانیزه، اجرا به صورت پارتیشن داخلی برای مراکز صنعتی، ساختمانی و … را دارا میباشد.

جزییات ورق فلاشینگ لبه پنجره قم

در صورتی که نیاز به مطالعه بیشتر در رابطه با فلاشینگ نما در قم دارید میتوانید به این مقاله مراجعه کنید تا به راحتی شما را در امر خرید خودتون در این زمینه راهنمایی کند. و بتوانید با اطلاعاتی کامل تر اقدام به خرید و یا دریافت مشاوره بفرمایید.

جزییات ورق فلاشینگ لبه پنجره قم

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، «محمد اسلامی» افزود: ایران‌ایر یکی از ثروت‌های ملی کشور است.

وی بیان‌داشت: این شرکت چندین سال در زمره خصوصی‌سازی قرار گرفته بود، اما از آنجایی که شرایط برای خصوصی‌سازی این شرکت مهیا نبود و آنچه در عمل داشت اتفاق می‌افتاد به ایران ایر لطمه می‌زد، بنابراین تلاش کردیم و دولت هم موافقت کرد تا آن را از فهرست خصوصی‌سازی خارج کنیم همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه جزییات انواع فلاشینگ بام قم به این مطلب مراجعه نمایید .

اسلامی تصریح‌کرد: هدف این بود که بتوانیم عملیات جزییات ورق فلاشینگ لبه پنجره قم مهندسی و فنی، حقوقی و مدیریتی در آن انجام دهیم، به گونه‌ای که این شرکت را به یک شرکت هواپیمایی چابک و کارآمد تبدیل کنیم تا در قالب یک هلدینگ که هر بخش از آن بتواند به عنوان یک شرکت به صورت درآمد و هزینه عمل کند و با نوسازی ساختاری و کیفی سازی سرمایه‌های انسانی‌اش، بازدهی بیشتری داشته باشد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در گرگان میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی گفت: اگر در ایران‌ایر اصلاحات ساختاری حقوقی، مالی و مدیریتی انجام نشود، خودبه‌خود با آن روندی که اصل ۴۴ برای خصوصی‌سازی دارد، مشکل پیدا خواهد کرد.

اسلامی خاطرنشان‌کرد: به همین دلیل نیز دولت موافقت کرد و ما نیز فرصت گرفتیم که این بازسازی و نوسازی را انجام دهیم.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button