فلاشینگ سقف

خانه » فلاشینگ سقف

با توجه به اهمیت زیبایی نمای یک ساختمان، سقف آن هم نیز دارای اهمیت بسیاری میباشد. به طوری که یک فلاشینگ سقف زیبا میتواند تاثیر بسیار زیادی بر نمای ساختمان گذاشته و آن را زیباتر کند. با توجه به اهمیت سقف در ساختمان. در فلاشینگ کردن آن هم نکته های بسیاری را باید رعایت نمود. زیرا سقف از محل هایی میباشد که بیشتر در معرض فرسایش بوده است. پس طوری باید طراحی شود که بتواند به راحتی در فصول سرد سال، برف و باران را مهار کرده. و در فصل های گرم به راحتی بتواند گرما را از ساختمان دور کرده. و قابلیت های منحصر به فرد خود را داشته باشد.

فلاشینگ-سقف

فلاشینگ-سقف

چرا از فلاشینگ سقف استفاده کنیم

اجرای فلاشینگ به عنوان ورقی که موجب جلوگیری از نفوذ آب و گرد و غبار می شود برای سقف های شیروانی امری ضروری می باشد. با استفاده از فلاشینگ سقف میتوان بسیاری از مشکلاتی را که در ساختمان های قدیمی بوده عم از نفوذ آب و گردو غبار و در مکان های باد خیز کنده شدن شیروانی و بسیاری موارد دیگر را به راحتی حل کرده است. به طوری که با استفاده از این نوع نما می توان ساختمان را شکیل تر کرد و طول عمر نمای آن را افزایش داد.

در این نوع فلاشینگ نما به طور عمومی میتوان از سفال های آماده و یا طرح های از پیش تعریف شده استفاده کرد. و با بهره گیری از ابزارهای مورد نیاز در سریعترین زمان ممکن آن را آماده و نصب نمود.

مزایای اجرای فلاشینگ سقف

به طور کلی مزایای استفاده از آن زیاد بوده اما مهمترین دلیل اجرایش، آب بندی سقف شیروانی می باشد. و همچنین موجب زیباتر شدن سقف های شیروانی شده و  از طرفی توجه داشته باشید پنهان کردن خرپا شیروانی از دیگر مزایای اجرای فلاشینگ سقف است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فلاشینگ نمای حرفه ای و طراحی نمای ساختمان بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

ابزارهای مورد نیاز برای نصب در فلاشینگ سقف

برای نصب فلاشینگ سقف شما نیاز به مهارت، تخصص و تیم حرفه ای دارید و  به طوری کلی برای نصب متریال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تراز دیجیتال
  • بازوی بلند کننده
  • دستگاه میخکوب

هزینه نصب و راه انداری

 هزینه فلاشینگ سقف با توجه به نوع ورق استفاده شده در ساخت فلاشینگ متفاوت می باشد. نوع ورق استفاده شده در فلاشینگ ها معمولاً به عنوان

  • ورق روغنی
  • ورق سیاه
  • و ورق های رنگی می باشد که این موارد می ‌تواند در قیمت فلاشینگ تأثیر بگذارد.

همچنین عوامل مختلفی چون ضخامت ورق ها، زاویه آن ها، نوع قوس و …. از جمله دیگر مواردی است که در قیمت آن تاثیرگذار است.

 این نوع فلاشینگ دارای عمر بالاتری نسبت به سایر همتا های قدیمی خود میباشد و در هزینه بسیار مقرون به صرفه تر از نماهای قدیمی بوده. وطول عمر نما را افزایش داده. و زیبایی خاصی را به ساختمان میبخشد.

Call Now Button
Call Now Button