مجری فلاشینگ پنجره اراک

خانه » طراحی نمای ساختمان » مجری فلاشینگ پنجره اراک

مجری فلاشینگ پنجره اراک: در بسیاری از مواقع، برای افرادی که دارای ساختمان های قدیمی و فرسوده هستند این سوال پیش می آید که با نمای قدیمی خود چه کنند؟ تا به راحتی بتوانند آن را بهبود بخشیده و به روز کنند. در اینجا پای مجری فلاشینگ پنجره اراک به میان می آید. که به راحتی میتواند جایگزین سایر همتا های قدیمی خود شود. زیرا به وسیله آن میتوان با آسودگی خاطر نمای قدیمی ساختمان خود را بهبود بخشیده و آن را به وسیله مجری فلاشینگ پنجره اراک مرمت نمود. در این نوع سازه که نسبت به سایر سازه های قدیمی خود از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و طول طبیعی عمر آن بسیار بالاتر بوده. میتوان گفت که هزینه نگهداری آن بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر نما های قدیمی خود میباشد. لازم به ذکر است که هزینه نسب و راه اندازی این نوع نما بسیار مناسب تر از دیگران بوده. و نصب آن به وسیله ابزارهای راحتی مانند: دستگاه فرز، نقاله خط کش و … انجام میگردد.

مجری فلاشینگ پنجره اراک

مجری فلاشینگ پنجره اراک

برای دسترسی کامل به اطلاعات فلاشینگ نما در اراک و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه شما عزیزان میتوانید با شماره های ۴۴۴۴۳۴۰۱ و ۰۹۱۲۶۵۹۴۶۸۸ تماس حاصل نمایید.

مجری فلاشینگ پنجره اراک

محمود محمودزاده درباره الزامی بودن ثبت اطلاعات محل سکونت و واحدهادر سامانه املاک و اسکان کشور از فردا-نوزدهم فروردین‌ماه- اظهار کرد: تمام مالکان از فراد باید اطلاعات تمام واحدهایی که به نام دارند را در سامانه املاک و اسکان ثبت کنند و مبنای این اقدام، ماده ۵۴ مکرر قانون مجری فلاشینگ پنجره اراک مالیات‌های مستقیم مصوب سال ۹۴ است.

وی در پاسخ به این سوال که چه اجباری برای افراد وجود دارد که بخواهند اطلاعات واحدهای به‌نام خود را در این سامانه ثبت کنند و ضمانت اجرای این قانون چیست، گفت: قانون قبلی عوامل بازدارنده قابل قبولی هم از نظر نرخ مالیاتی و هم از نظر ضمانت‌های اجرایی نداشت اما در قانون جدید چند موضوع برای الزام ثبت اطلاعات و اجرایی شدن این قانون در نظر گرفته شده‌است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد:‌ اگر اطلاعات محل سکونت ثبت نشود و افراد کد یکتا را دریافت نکنند،‌ کلیه خدمات دولتی که پیش از این دریافت می‌کردند اعم از خدمات بانکی مانند دریافت مجری فلاشینگ پنجره اراک دسته چک، دریافت تسهیلات، یارانه، تعویض پلاک ماشین و … برای آنها متوقف خواهد شد. در روش جدید هر خانواری مکلف است که اطلاعات خواسته شده را در سامانه ثبت کند بنابراین چه مالک چه مستاجر و چه خانوار شهری و روستایی مجری فلاشینگ پنجره اراک برای اینکه بتواند از خدمات دولتی استفاده کند باید اطلاعات مورد نظر را ثبت و کد یکتا را دریافت کند.

محمودزاده گفت:باید توجه شود که تمام این اطلاعات وجود دارد بنابراین اگر افراد نسبت به ثبت این اطلاعات اقدام نکنند یا اینکه اطلاعات ناقص درج شود، شامل جرایم مالیاتی خواهند شد و باید دو برابر مالیات خانه خالی را بپردازند همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه انواع فلاشینگ لبه پنجره اراک به این مطلب مراجعه نمایید .

وی افزود: تعداد واحدهایی که در کل کشور وجود دارد حدود ۲۵ میلیون واحد است و تعداد خانوار هم مشخص است، وقتی کد ملی خانوار را به پلاک واحدها متصل کنیم تعدادی از مجری فلاشینگ نما اراک واحدها خالی باقی می‌ماند و خانواری به آن کد پستی وصل نمی‌شود. پیش از این یک عددی از تعداد خانه‌های خالی اعلام شد اما دو میلیون و ۵۰۰ هزار واحد خالی مجری فلاشینگ پنجره اراک آماری است که مرکز آمار در سال ۹۵ اعلام کرده و در حال حاضر نمی‌دانیم این عدد چقدر درست است.

معاون مسکن و امور ساختمان با تاکید بر اینکه با توجه به ضرایب مالیاتی که در نظر گرفته شده برای هیچ مالکی نمی‌صرفد که خانه خود را خالی نگه دارد یا ثبت نکند، ادامه داد: افراد اگر اطلاعات را ثبت نکنند جریمه دو برابری را باید بپردازد.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در قم میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

محمودزاده گفت: اولین برگه مالیاتی خانه‌های خالی احتمالا مرداد ماه امسال صادر می‌شود.

وی درباره شناسایی خانه‌های خالی اظهار داشت: تا قبل از اجرای این قانون که براساس ماده ۱۶۹ کار می‌کردیم یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکونی خالی از سکنه شناسایی شد و به کارتابل سازمان امور مالیاتی وارد کردیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: واحدی که مستاجر داشته باشد مشروط به اینکه مساحت آن در تهران کمتر از ۱۵۰ متر و در شهرهای دیگر کمتر از ۲۰۰ متر باشد، مشمول مالیات نمی‌شود.

مجری فلاشینگ پنجره اراک

وی با اشاره به ضرایب مالیاتی گفت: میزان مالیات برای سال اول ۶ برابر اجاره سالانه آن واحد، برای سال دوم ۱۲ برابر و برای سال سوم ۱۸ برابر است که تمام این اعداد برای شخصیت‌های حقوقی دو برابر است.

۲۲۳۲۲۴

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button