نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه

خانه » طراحی نمای ساختمان » نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه

نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه: در بسیاری از مواقع، برای افرادی که دارای ساختمان های قدیمی و فرسوده هستند این سوال پیش می آید که با نمای قدیمی خود چه کنند؟ تا به راحتی بتوانند آن را بهبود بخشیده و به روز کنند. در اینجا پای نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه به میان می آید. که به راحتی میتواند جایگزین سایر همتا های قدیمی خود شود. زیرا به وسیله آن میتوان با آسودگی خاطر نمای قدیمی ساختمان خود را بهبود بخشیده و آن را به وسیله نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه مرمت نمود. در این نوع سازه که نسبت به سایر سازه های قدیمی خود از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و طول طبیعی عمر آن بسیار بالاتر بوده. میتوان گفت که هزینه نگهداری آن بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر نما های قدیمی خود میباشد. لازم به ذکر است که هزینه نسب و راه اندازی این نوع نما بسیار مناسب تر از دیگران بوده. و نصب آن به وسیله ابزارهای راحتی مانند: دستگاه فرز، نقاله خط کش و … انجام میگردد.

نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه

نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه

همچنین میتوانید برای مطالعه بیشتر در زمینه فلاشینگ نما در کرمان به این مقاله مراجعه کنید که مطلبی کاملی در این راستا میباشد و میتواند به آسانی اطلاعات کاملی را در اختیار شما برای انتخابی بهتر قرار دهد.

نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گمرک ایران، روح الله لطیفی سخنگوی گمرک ایران گفت: از مجموع تجارت پنجاه میلیون و ۸۴۱ تنی به ارزش ۲۸ میلیارد و ۹۱۴ میلیون دلاری کشور در چهار ماه نخست امسال، ۱۲ میلیون و ۴۶۲ هزار تن کالا به ارزش ۸ میلیارد و ۱۲ میلیون دلار مربوط به تیر ماه بوده است که نسبت به تیرماه سال گذشته از لحاظ وزنی ۱۰ درصد و از لحاظ ارزش ۳۹ درصد رشد داشته است.

وی در واکنش به ارائه آمارهای تجارت خارجی توسط بانک مرکزی گفت: بر اساس بند (خ) ماده سه قانون امور گمرکی، مسئول ارائه آمار رسمی تجارت خارجی گمرک است، بنابراین همانطور نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه که پیشتر نسبت به آمارهای این حوزه بیان شد، بهتر است بانک مرکزی در حوزه وظایف خود تمرکز کند و در صورت نیاز به اعلام آمار تجارت خارجی به آمار گمرک استناد کند تا مشکلی پیش نیاید.

لطیفی در خصوص مقاصد کالاهای ایرانی افزود: چین با دو میلیون و ۷۸۰ هزار تن به ارزش یک میلیارد و ۲۵۲ میلیون دلار، عراق با یک میلیون و ۳۳۱ هزار تن به ارزش ۴۷۳ میلیون دلار، امارات با ۸۴۳ هزار تن به ارزش ۳۵۲ میلیون دلار، ترکیه با ۳۵۰ هزار تن به ارزش ۳۲۸ میلیون دلار و افغانستان با ۴۱۵ هزار تن به ارزش ۲۵۸ میلیون دلار پنج مقصد اصلی صادرات کالاهای ایرانی در تیرماه بودند.

برای دریافت خدمات در زمینه فلاشینگ نما در خرمشهر میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی افزود: چین در این ماه نسبت به تیر ۹۹، ۱۹ درصد ازلحاظ وزنی و ۹۴ درصد از لحاظ ارزش کالای بیشتری از ایران خریداری کرده است، عراق کاهش هشت درصدی در وزن و دو درصدی در ارزش را در خرید کالای ایرانی نسبت به تیرماه ۹۹ را تجربه کرده، امارات در وزن کاهش ۳۱ درصدی و درارزش افزایش ۳۹ درصدی داشته، ترکیه افزایش هشت درصدی در وزن و ۱۱۰ درصدی درارزش کالای خریداری شده از ایران را نسبت به تیرماه ۹۹ تجربه کرده و نهایتاً افغانستان با وجود کاهش ۳۷ درصدی در وزن کالاهای ایرانی ۱۸ درصد ارزش کالاها نسبت به تیرماه سال ۹۹ بیشتر بوده است همچنین شما عزیزان میتواند برای مطالعه بیشتر در زمینه جزییات اجرای فلاشینگ نما کرمانشاه به این مطلب مراجعه نمایید .

لطیفی یادآور شد: آمار اعلام شده فوق، صرفاً مربوط به تیرماه ۱۴۰۰ در مقایسه با تیر سال ۹۹ بوده. درصورتی که بخواهیم روند تغییرات در صادرات ۴ ماهه را بررسی کنیم، چین ۱۵ درصد در وزن و ۷۸ درصد در ارزش، عراق ۷۰ درصد در وزن و ۴۳ درصد در ارزش، امارات منفی ۷ درصد در وزن و نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه مثبت ۳۳ درصد در ارزش، ترکیه ۱۶ درصد در وزن و ۱۲۲ درصد در ارزش و افغانستان منفی ۱۵ درصد در وزن و مثبت دو درصد در ارزش را نسبت به ۴ ماهه نخست سال قبل تجربه کرده است.

سخنگوی گمرک در خصوص میزان واردات دریک ماهه تیر گفت: در ۳۱ روز تیرماه امسال چهارمیلیون و ۹۸ هزارتن کالا به ارزش ۴ میلیارد و ۳۶۳ میلیون دلار وارد کشور شد که نسبت به واردات در تیرماه سال ۹۹ از لحاظ وزن ۴۱ درصد و از لحاظ ارزش ۲۹ درصد افزایش داشته است.

وی در خصوص کشورهای مبدا خرید کالاهای وارداتی کشورمان گفت: امارات با یک میلیون و ۵۵۱ هزار تن به ارزش یک میلیارد و ۵۱۰ میلیون دلار ۳۷۱ درصد رشد در وزن و ۹۰ درصد نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه رشد درارزش را نسبت به تیرماه سال گذشته داشته است، چین با ۳۳۳ هزارتن کالا به ارزش ۱ میلیارد و ۹۶ میلیون دلار نسبت به مدت مشابه سال نحوه اجرای انواع فلاشینگ لبه پنجره کرمانشاه گذشته رشد ۱۴ درصدی در وزن و ۲۳ درصدی در ارزش داشته است، ترکیه با ۴۲۸ هزار تن کالا به ارزش ۴۸۷ میلیون دلار افزایش ۲۶ درصدی در وزن و ۳۰ درصدی در ارزش را تجربه کرده است، آلمان با ۱۱۲ هزار تن کالا به ارزش ۱۴۹ میلیون دلار رشد ۲۸ درصدی در وزن و کاهش چهار درصدی در ارزش داشته و سوییس با ۲۰۰ هزار تن به ارزش ۱۵۵ میلیون دلار ۱۰۰ برابر وزن بیشتر و ۲۷۸ درصد ارزش بیشتر نسبت به تیرماه سال ۹۹، کالا به ایران صادر کردند.

لطیفی درخصوص ترانزیت کالا از ایران افزود: درتیرماه امسال یک میلیون و ۱۱ هزارتن کالا ی خارجی از مسیر ایران عبورکرده است که نسبت به کالای عبوری ازکشورمان درتیرماه ۹۹ که ۶۸۲ هزار تن بوده است رشد ۴۸ درصدی داشته است. و این میزان عبور کالا از کشورمان در مدت یک ماه، طی سه سال گذشته یک رکورد به شمار می آید که امیدواریم با توجه به موقعیت کشورمان و مزیت ترانزیتی، این رکورد افزایش پیدا کند.

دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Call Now Button