کانال سازی

خانه » کانال سازی

کانال‌ سازی حرفه‌ ای است که به تولید کانال و دریچه‌های تهویه مطبوع و خروج هوای آلوده می‌پردازد. هواکش ، کانال کولر، هود آشپزخانه‌‌ صنعتی ، لوله بخاری نمونه‌هایی از این تولیدات می‌باشند. از ویژگی‌های گروه صنعتی ایلیا در این زمینه می‌توان به مشاوره، ساخت و نصب کانال در کم‌ترین زمان با رعایت اصول استاندارد و ارائه خدمات در تمام نقاط کشور اشاره کرد. شما عزیزان در هرکجای ایران زمین که هستید نگران و دغدغه نداشته باشید. چرا که تیم و گروه ما همیشه و در همه جا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

پیش درآمدی بر کانال سازی

با صنعتی شدن روزافزون جوامع پیشرفته و در حال پیشرفت ، تقاضای افراد به منظور داشتن سیستم تهویه مطبوع و سیستم مرکزی حرارتی بیشتر شده است. در نتیجه کانال سازی به دلیل قیمت مناسب و استفاده از علوم و فناوری های به روز شده بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این حرفه دارای پارامترهایی همانند تجهیزات انتقال هوا ، دریچه ها و دمپرها و غیره است. به عنوان عنصری انتقال دهنده در راستای ایجاد جریان گرمایش و سرمایش به وسیله سیستم های تهویه مطبوع است. همچون چیلر و هواساز، هوا را برای فضای در نظر گرفته شده تهیه می کند.

انواع کانال سازی

  • کانال گالوانیزه :  کانال های گالوانیزه به علت قیمت پایین و در سهولت در دسترسی آن در صنعت کانال سازی بسیار پر کاربرد است. ورق گالوانیزه ای که در این نوع از کانال ها به کار می رود دارای ضخامت های متفاوتی است.
  • کانال فلکسیبل :  کانال فلکسیبل مصرفی در کانال سازی دارای انواع مختلفی است. به علت قابلیت انعطاف پذیری آن ها و قابلیت از پیش عایق بودنشان و هم چنین مزایای دیگری که از آن برخوردار هستند به عنوان پرکاربردترین کانال در سیستم تأسیسات ساختمانی به کار می روند.
  • کانال پیش عایق :  کانال پیش عایق در کانال سازی صنعتی به علت آنکه از پیش عایق شده است در این صنعت از کاربرد بالایی برخوردار است. از کانال های پیش عایق می توان به کانال پلی اورتان و کانال فنولیک در حال حاضر اشاره کرد.

Call Now Button
Call Now Button