جهت انجام انواع فلاشینگ نما در رشت و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00653.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

اختصاصی| امکان خرید اعتباری از ایران برای خریداران اقلیم کردستان فراهم شد

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران از امضای تفاهم نامه برای خرید اعتباری کالاهای ایرانی توسط خریداران اقلیم کردستان با تضمین این صندوق در بازه زمانی یک تا ۳ ماهه خبر داد.

افروز بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به راه‌اندازی دفتر صندوق - اجرای فلاشینگ بام رشت - ضمانت صادرات ایران - اجرای فلاشینگ بام رشت - در عراق اظهار کرد: با توجه به مشکل صندوق ضمانت صادرات ایران برای اعتبارسنجی شرکت‌ها و فعالان اقتصادی در عراق و بررسی ترازنامه‌های مالی آن‌ها، این صندوق به زودی شعبه خود در عراق را که آماده افتتاح است، به صورت رسمی، افتتاح و بازگشایی می‌کند تا از - اجرای فلاشینگ بام رشت - نزدیک در بازار هدف خود - اجرای فلاشینگ بام رشت - در عراق حضور داشته باشیم.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اعلام خبر فراهم شدن امکان فروش اعتباری محصولات ایرانی در اقلیم کردستان برای بازه زمانی خاصی گفت: در حال حاضر با پشتوانه صندوق ضمانت صادرات ایران، امکان فروش اعتباری محصولات ایرانی در بازار اقلیم کردستان عراق فراهم شده است.

فلاشینگ نما

وی در تشریح جزئیات این - اجرای فلاشینگ بام رشت - خبر گفت: بر این اساس صادرکنندگان - اجرای فلاشینگ بام رشت - ایرانی می‌توانند کالاهای خود را به صورت اعتباری در بازه زمانی یک ماهه تا 3 ماهه به صورت اعتباری و نسیه به خریداران عراقی در بازار اقلیم کردستان بفروشند و صندوق ضمانت - اجرای فلاشینگ بام رشت - صادرات این معامله را تضمین می‌کند.

فلاشینگ بام

بهرامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تفاهم نامه‌های مرتبط با این موضوع امضا شده و قرار است ظرف مدت یک ماه این تفاهم نامه تبدیل به یک قرارداد شود.

فلاشینگ نما

وی گفت: مدت - اجرای فلاشینگ بام رشت - زمان در نظر گرفته شده برای خرید اعتباری در این تفاهم نامه متناسب با نوع کالاهای صادراتی است به گونه‌ای که مدت اعتبار در - اجرای فلاشینگ بام رشت - نظر گرفته شده برای کالاهایی از جمله محصولات کشاورزی یک ماهه - اجرای فلاشینگ بام رشت - بوده و برای کالاهای واسطه‌ای، این زمان تا 3 ماه تعیین خواهد شد.

اجرای فلاشینگ بام

انتهای پیام/

فلاشینگ نما