جهت انجام انواع فلاشینگ نما در آمل و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00614.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح تریلیون دلاری «یک کمربند، یک جاده» - انواع فلاشینگ بام آمل - چین تلاشی است برای احیای - انواع فلاشینگ بام آمل - جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به - انواع فلاشینگ بام آمل - غرب متصل می کرد.

اجرای فلاشینگ نما

 این طرح که در 2013 توسط شی جین - انواع فلاشینگ بام آمل - پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده - انواع فلاشینگ بام آمل - ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

فلاشینگ نما

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز - انواع فلاشینگ بام آمل - دارد؟

فلاشینگ بام

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

فلاشینگ پنجره

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده وجود دارد و بیش از صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده - انواع فلاشینگ بام آمل - صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و - انواع فلاشینگ بام آمل - محصولات کشاورزی صادر می کنند.

نمونه کار فلاشینگ بام

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

گائو گفت:«یکی از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا - انواع فلاشینگ بام آمل - است. این خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

فلاشینگ بام

 وی همچنین از یک بزرگراه با - انواع فلاشینگ بام آمل - کیفیت در اتیوپی نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی - انواع فلاشینگ بام آمل - کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را - انواع فلاشینگ بام آمل - در بر می گیرد.

فلاشینگ نما

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند - انواع فلاشینگ بام آمل - و جاده - انواع فلاشینگ بام آمل - سود می برند و پیوستگی بیشتری بین - انواع فلاشینگ بام آمل - آنها از نظر مالی به وجود می آید.

نمونه کار فلاشینگ نما

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

اجرای فلاشینگ بام

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به توسعه پروژه های همکاری با پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

اجرای فلاشینگ بام

برخی کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

فلاشینگ پنجره

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ بام

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین بازارهای جدید و منابع جدید مواد خام به دست آورد - انواع فلاشینگ بام آمل - و فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

اجرای فلاشینگ نما

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... شد».

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی اضافه کرد:« چین حالا می خواهد از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی - انواع فلاشینگ بام آمل - و تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

فلاشینگ بام

چین به عنوان یک کشور صنعتی در حال رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی - انواع فلاشینگ بام آمل - دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری - انواع فلاشینگ بام آمل - آمریکا  سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

نمونه کار فلاشینگ نما

 طبق گفته گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار - انواع فلاشینگ بام آمل - دارند، سرمایه مهمترین - انواع فلاشینگ بام آمل - عامل است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم - انواع فلاشینگ بام آمل - خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

اجرای فلاشینگ بام

 انتهای پیام/42

فلاشینگ پنجره