جهت انجام انواع فلاشینگ نما در رشت و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00174.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، - انواع فلاشینگ رشت - طرح تریلیون دلاری «یک کمربند، یک جاده» چین - انواع فلاشینگ رشت - تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، - انواع فلاشینگ رشت - یک جاده تجاری - انواع فلاشینگ رشت - قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به غرب - انواع فلاشینگ رشت - متصل می کرد.

فلاشینگ پنجره

 این طرح که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، - انواع فلاشینگ رشت - ریلی و جاده ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و - انواع فلاشینگ رشت - قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در - انواع فلاشینگ رشت - سرتاسر جهان برای ارتقای صلح - انواع فلاشینگ رشت - از طریق تجارت و توسعه است.

فلاشینگ نما

 چرا چین عقیده دارد جهان - انواع فلاشینگ رشت - به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ بام

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

اجرای فلاشینگ بام

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده وجود دارد و بیش از صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی صادر می کنند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد - انواع فلاشینگ رشت - تا با انتقال سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

اجرای فلاشینگ بام

گائو گفت:«یکی از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا است. این خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در بر می گیرد.

نمونه کار فلاشینگ نما

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی - انواع فلاشینگ رشت - بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

نمونه کار فلاشینگ بام

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت - انواع فلاشینگ رشت - آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

فلاشینگ بام

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به توسعه پروژه های همکاری با - انواع فلاشینگ رشت - پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی - انواع فلاشینگ رشت - هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و - انواع فلاشینگ رشت - جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

برخی کشورهای اروپایی که درگیر - انواع فلاشینگ رشت - مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین - انواع فلاشینگ رشت - ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

نمونه کار فلاشینگ بام

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده - انواع فلاشینگ رشت - نیاز دارد؟

فلاشینگ بام

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین بازارهای جدید - انواع فلاشینگ رشت - و منابع جدید مواد خام به دست آورد و فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

اجرای فلاشینگ بام

چنگ گفت:« - انواع فلاشینگ رشت - چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... شد».

فلاشینگ نما

وی اضافه کرد:« چین حالا می خواهد از ظرفیت - انواع فلاشینگ رشت - مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر - انواع فلاشینگ رشت - ارز خارجی و تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

فلاشینگ پنجره

چین به عنوان یک - انواع فلاشینگ رشت - کشور صنعتی در حال رشد، نیاز - انواع فلاشینگ رشت - به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا  - انواع فلاشینگ رشت - سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

اجرای فلاشینگ نما

 طبق گفته گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. - انواع فلاشینگ رشت - وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». وی اشاره کرد چین - انواع فلاشینگ رشت - دریافت کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

فلاشینگ پنجره

 انتهای پیام/42

نمونه کار فلاشینگ نما