تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00365.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج در هند مدعی شد، عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا ۴۰۰ هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد حسین ادیب کارشناس اقتصادی در یادداشتی به تحلیل وضعیت تجارت بین الملل با تمرکز بر کشورهای هند و چین و آمریکا پرداخت - انواع فلاشینگ پنجره - و تاکید کرد، قیمت برنج در هند 30 درصد کاهش یافته و عده‌ای تحت پوشش حمایت - انواع فلاشینگ پنجره - از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا 400 - انواع فلاشینگ پنجره - هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند، سخن بر سر 30 درصد اختلاف است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

به سبب تعرفه آمریکا بر صادرات چین، انبارهای چین لب به لب کالاست و به سبب کاهش صادرات ، قیمت کالاهای وارداتی ایران در خیلی از انواع 20 درصد سقوط کرده است نگارنده از کالایی مطلع است که در چین ٤٨ درصد کاهش قیمت داشته - انواع فلاشینگ پنجره - است.

نمونه کار فلاشینگ نما

قیمت پارچه - انواع فلاشینگ پنجره - 20 درصد  در - انواع فلاشینگ پنجره - چین کاهش یافته و وارد کننده ایرانی که در اردیبهشت اقدام به واردات از چین کرده 20 درصد هم در دلار ضرر کرده است این وارد کننده 40 درصد زیان کرده است.

فلاشینگ نما

بطور متوسط قیمت مواد برقی در چین 20 درصد کاهش یافته و وارد کننده ایرانی مواد برقی از چین علاوه بر کاهش 20 درصد در خرید، در دلار  نیز 20 درصد ضرر کرده و جمع ضرر 40 درصد است .

نمونه کار فلاشینگ پنجره

شرکتهای بورسی 500 هزار میلیارد تومان به - انواع فلاشینگ پنجره - بانک و بازار بدهکارند و اگر بابت استقراض نیز ٦ درصد هزینه لحاظ  شود جمع ضرر - انواع فلاشینگ پنجره - به ٤٦ درصد می رسد.

نمونه کار فلاشینگ بام

تحریم های آمریکا از - انواع فلاشینگ پنجره - ١٦ اردیبهشت شروع شد و فعالین اقتصادی ایران تصور می‌کردند با آغاز تحریم موج سنگین تورمی ایجاد می‌شود که عکس آن اتفاق افتاد.

اجرای فلاشینگ نما

یک جای تحلیل های فعالین اقتصادی ایران ایراد دارد.

فلاشینگ بام

فضای تلگرامی در داغ کردن این فضا نقش داشت، به نظر می‌رسد حضور تلگرام در فضای اقتصادی ایران دارد به پایان یک دوره نزدیک می‌شود مردم از این گونه تحلیل ها فاصله می‌گیرند و تلگرام وارد دوره جدیدی می‌شود. کانالی اقتصادی که سال 97 بطور متوسط 89 هزار بازدید کننده داشت و - انواع فلاشینگ پنجره - سیگنالهای تورمی « بخرید بخرید » می داد دیروز 1500 نفر بازدید کننده - انواع فلاشینگ پنجره - داشت.

فلاشینگ بام

البته در حوزه‌هایی هم طی سه ماه گذشته تورم بوده - انواع فلاشینگ پنجره - و این موارد را هم نباید ندیده گرفت و در حوزه‌هایی در آینده - انواع فلاشینگ پنجره - همچنان تورم خواهد بود،  اما کم نیستند فعالین اقتصادی که با کاهش 20 درصدی قیمت مواد در - انواع فلاشینگ پنجره - بازار جهانی، کاهش 20 درصدی قیمت دلار  و پرداخت ٦ - انواع فلاشینگ پنجره - درصد بهره ، ٤٦ درصد طی سه ماه زیان کرده‌اند.

فلاشینگ بام

عده ای که کم نیستند هر چه را در سال ٩٧ ناشی از تورم بدست آوردند طی سه ماه از دست دادند.

اجرای فلاشینگ بام

قیمت بعضی از مواد پتروشیمی 20 تا 30 درصد کاهش داشته است کسانی که با دریافت وام از بانک اقدام به ذخیره سازی موادپتروشیمی کرده اند - انواع فلاشینگ پنجره - تا از ١٦ اردیبهشت گران تر شود قابل تامل‌اند.

فلاشینگ پنجره

بزرگترین بازنده ضد تورم ایجاد شده، کسانی هستند که  از تورم سال ٩٧ منتفع شدند اینها با سود بالا در سال ٩٧ تصور کردند همین فضا ادامه خواهد داشت عمده کسانی که از تورم سال ٩٧ منتفع شدند در سال ٩٨ از زیان منتفع شدند.

نمونه کار فلاشینگ نما

مطالب فوق - انواع فلاشینگ پنجره - به - انواع فلاشینگ پنجره - معنای این نیست که تورم در ایران به ضد تورم تبدیل شده با - انواع فلاشینگ پنجره - رشد ٢٥ درصدی نقدینگی، تورم دوباره خود را پیدا خواهد کرد مگر اینکه بانکها ورشکست شوند.

اجرای فلاشینگ نما

انتهای پیام/

فلاشینگ نما