جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرج و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07208.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴

توپ ماجرای برنج در زمین وزارت صمت/معاون وزیر کشاورزی: هیچ اختیاری در تخصیص ارز واردات برنج نداریم

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: از ۲ مرداد هیچ اختیاری در تخصیص ارز واردات برنج نداریم و همه اختیارات به وزارت صنعت‏، معدن و تجارت منتقل شده است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی اکبر مهرفرد با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی از 2 مرداد امسال تا کنون در مورد تنظیم بازار برنج‏، ثبت سفارش و تأیید و تخصیص ارز آن هیچ اختیاری ندارد و همه اختیارات به وزارت صنعت‏، معدن و تجارت منتقل شده است افزود: اما پیش از آن‏‌، در یک فرآیند، حدود 900 هزار تن برنج وارد کشور شد و رویه وزارت جهاد کشاورزی در 4 سال گذشته بر این بود که از حدود 3 میلیون تن مصرف برنج کشور حدود 2 میلیون تن در داخل تولید و بقیه وارد شود.

اجرای فلاشینگ نما

وی ادامه داد: رویه این بوده است که در 4 ماه فصل برداشت برنج داخلی، برنج خارجی وارد نشود و در 8 ماه دیگر وارد شود.

فلاشینگ بام

مهرفرد اضافه کرد:‌ امسال کارگروه تنظیم بازار تصویب کرد که این محدودیت به‌علت نگرانی‌های ناشی از شرایط تحریم، برداشته شود و - جزییات انواع فلاشینگ دور پنجره کرج - از آن موقع،‌ محدودیت برداشته شد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی افزود: از آن موقع،‌ هیچ محدودیتی در تأیید و تأمین ارز نداشتیم و همه را تأیید کردیم و مسئول تأمین ارز، بانک مرکزی است.

نمونه کار فلاشینگ نما

 

اجرای فلاشینگ بام

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی درباره نحوه عرضه برنج و حذف واسطه‌ها گفت: نظر کارشناسی ما این بود که تشکل‌های تولیدکننده، تولیدکنندگان و تعاونی‌ها، شالی‌کوبی‌هایشان را توسعه دهند و برندسازی کنند و جلوی اختلاط برنج داخلی و خارجی را بگیرند و خودشان عرضه کنند تا ورود واسطه‌ها و دلالان کمتر شود.

فلاشینگ نما

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی در این - جزییات انواع فلاشینگ دور پنجره کرج - زمینه سیاست‌هایی داشت و صنایع تبدیلی را گسترش داد و برندهایی را ایجاد کرد اما هنوز سوداگران بازار برنج، وجود دارند.

فلاشینگ نما

مهرفرد اضافه کرد: فروشگاه‌های عرضه محصولات کشاورزی در سراسر کشور، سازمان تعاونی روستایی است که تشکل و اتحادیه کشاورزان است و عرضه مستقیم دارند و حدود 2 تا 3 هزار فروشگاه در سطح کشور دارند و برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای - جزییات انواع فلاشینگ دور پنجره کرج - هم مستقیم از کشاورزان می‌خرند و عرضه می‌کنند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/+

نمونه کار فلاشینگ بام