تلفن دفتر مرکزی : 09126594688کد مطلب: 00041.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸

گران‌فروشی و تخلف در اولین روز نمایشگاه مهر/ تشدید بازرسی بر عرضه لوازم التحریر

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه در نخستین روز برپایی نمایشگاه مهر، شاهد تخلفات بسیاری از جمله گران‌فروشی بودیم از استقرار اکیپ بازرسان در ٢ نقطه بوستان گفتگو و حکیمیه خبر داد.

شهرام میرآخورلو در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم با اشاره به نخستین روز فعالیت نمایشگاه مهر در ٢ نمایشگاه - جزییات فلاشینگ - حکیمیه تهران و بوستان گفتگو با اعلام تخلفاتی همچون گران‌فروشی و عدم درج قیمت لوازم التحریر عرضه شده، اظهار کرد: - جزییات فلاشینگ - در بازرسی‌های انجام شده توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، متأسفانه شاهد تخلفات بسیاری در نخستین روز برگزاری نمایشگاه مهر در ٢ نقطه بوستان گفتگو و حکیمیه تهران بودیم.

فلاشینگ نما

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات - جزییات فلاشینگ - سازمان حمایت - جزییات فلاشینگ - حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزود: عمده تخلفات رخ داده در این بخش مربوط به عدم - جزییات فلاشینگ - درج قیمت بخصوص در محصولات فانتزی و همچنین گران‌فروشی کیف مدارس بوده که با - جزییات فلاشینگ - حضور بازرسان در این دو نقطه، برخورد تعزیراتی با متخلفان صورت گرفت.

فلاشینگ نما

وی گفت: با توجه به این تخلفات و گزارشات ارسالی مقرر شد اکیپ‌های بازرسی در نمایشگاه مهر مستقر شوند و مردم می‌توانند هرگونه تخلف در این نمایشگاه را به این اکیپ‌ها گزارش دهند.

اجرای فلاشینگ بام

میرآخورلو تأکید کرد: همچنین مقرر شد کمیته‌ای متشکل از اتحادیه مربوطه، به‌سرعت برای - جزییات فلاشینگ - نرخ گذاری اقلام توزیعی در این نمایشگاه اقدام کند و لوازم التحریر و اقلامی که در این نمایشگاه عرضه می‌شوند با - جزییات فلاشینگ - نرخی معادل 15درصد کمتر از - جزییات فلاشینگ - قیمت بازار به دست مصرف‌کنندگان برسد.

نمونه کار فلاشینگ بام

به گزارش تسنیم از صبح امروز همزمان با آغاز به‌کار نمایشگاه مهر، بازرسی بر عرضه لوازم - جزییات فلاشینگ - التحریر تشدید شد و بیش از 40 - جزییات فلاشینگ - اکیپ از بازرسان سازمان حمایت و - جزییات فلاشینگ - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، بازرسی بر عرضه لوازم التحریر در سطح پایتخت را به‌صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

نمونه کار فلاشینگ بام

انتهای پیام/

فلاشینگ نما