جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اهواز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07201.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

رسیدگی به لایحه تجارت ۱۵ سال زمان بُرد

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی معتقد است ادعای برخی از فعالان اقتصادی، اتاق‌های بازرگانی و تشکل‌های صنفی مبنی بر اینکه بررسی و تصویب لایحه تجارت بدون اطلاع آنها بوده، پذیرفتنی نیست چراکه از زمان ارسال این لایحه به مجلس حدود ۱۵ سال می‌گذرد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - از خانه ملت، حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی درباره تصویب باب نخست لایحه تجارت در مجلس، گفت: قانون تجارت کنونی نخستین بار در سال 1311 تصویب و در سال 1337 اصلاح شد و اگرچه این قانون مستحکم و جامع بوده و براساس قوانین سایر کشورها - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - تنظیم شده است اما باید با مباحث شرعی و برخی تغییرات محیط کسب و کار وفق داده شود.

اجرای فلاشینگ نما

نماینده - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به روز شدن قانون تجارت را الزامی دانست و افزود: اکنون شیوه‌ها، روش‌ها و ابزارهای تجارت و کسب و کارها گسترده، نوین و متفاوت شده است که قانون تجارت فعلی متناسب با - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - این شرایط نیست.

فلاشینگ پنجره

وی در تشریح سیر تاریخی رسیدگی به لایحه تجارت، اظهار کرد: - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - لایحه تجارت از سوی دولت هشتم به مجلس هفتم ارسال شد و در 3 دوره مجلس و حدود 15 سال مورد بررسی قرار گرفت و علیرغم موافقت صحن علنی مجلس برای بررسی این لایحه براساس اصل 85 قانون اساسی،  شورای نگهبان با آن مخالفت کرد - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - چراکه معتقد بود برای تصویب این قانون نباید از اصل 85 استفاده کرد.

فلاشینگ نما

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره برخی انتقادات مبنی بر اینکه تصویب باب نخست لایحه تجارت - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - با سرعت انجام گرفت، تصریح کرد: این لایحه در کمیسیون تخصصی حقوق و قضایی مجلس بررسی شده بود و براساس آیین نامه مجلس، مواد هر لایحه و طرح در صورت وجود پیشنهاد، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد بنابراین اگر پیشنهادی از سوی نمایندگان مطرح نشود ماده به ماده و به سرعت تصویب می‌شود.

فلاشینگ بام

فولادگر با بیان اینکه انتقادات کنونی برخی رسانه‌ها نسبت به  لایحه تجارت بیش از آنکه محتوایی باشد به روش تصویب این لایحه است، ادامه داد: مواد باب نخست لایحه تجارت سریع تصویب شد چراکه پیشنهادات چندانی در این زمینه مطرح نشد.

فلاشینگ بام

به زعم رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس، ادعای فعالان اقتصادی، اتاق‌های - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - بازرگانی، تشکل‌های - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - صنفی و... مبنی بر اینکه تصویب لایحه تجارت بدون اطلاع آنها بوده، پذیرفتنی - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - نیست چراکه از زمان ارسال این لایحه به مجلس حدود 15 سال می‌گذرد.

نمونه کار فلاشینگ نما

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه باب نخست لایحه تجارت در مورد تعاریف و مفاهیم است، اضافه کرد: مباحث مربوط به انواع شرکت‌های تجاری و تجارت الکترونیک در سایر باب‌های لایحه تجارت بررسی می‌شود، بنابراین اقتصاددانان می‌توانند پیشنهادات خود را به - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - مجلس ارائه دهند.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی با بیان اینکه تمامی تشکل‌ها می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را پیش از بررسی سایر باب‌های لایحه تجارت به کمیسیون حقوقی و قضایی ارسال کنند، گفت: چگونه ممکن است علیرغم حضور نماینده اتاق بازرگانی در صحن علنی، این اتاق از لایحه تجارت اطلاعی نداشته باشد؟!

نمونه کار فلاشینگ پنجره

فولادگر با بیان اینکه باید با کمک تمامی دستگاه‌ها، تشکل‌ها و... لایحه تجارت به سرانجام برسد، افزود: لایحه تجارت باید هرچه زودتر به قانونی تبدیل شود که علاوه بر دارا بودن استحکام قانون تجارت کنونی، به روز شده و با شرایط فعلی کشور منطبق - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - باشد.

اجرای فلاشینگ بام

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصویب لایحه تجارت، کسب و کارها و انواع تجارت را سهل کرده و شفاف سازی را افزایش می‌دهد، تاکید کرد: تصویب لایحه تجارت از تولید حمایت - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - و موانع پیش‌روی تولیدکنندگان و تجار را رفع می‌کند که انجام این مهم به رونق تولید - جزییات نصب فلاشینگ دور پنجره اهواز - منتهی می‌شود.

فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

فلاشینگ نما