جهت انجام انواع فلاشینگ نما در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00234.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح تریلیون دلاری «یک کمربند، یک جاده» چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به غرب متصل می کرد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 این طرح که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای - فلاشینگ ارزان مشهد - و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در - فلاشینگ ارزان مشهد - سرتاسر جهان برای ارتقای صلح - فلاشینگ ارزان مشهد - از طریق تجارت و توسعه است.

نمونه کار فلاشینگ بام

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

فلاشینگ بام

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

اجرای فلاشینگ بام

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده - فلاشینگ ارزان مشهد - وجود دارد و بیش از صد کشور تا حالا برای - فلاشینگ ارزان مشهد - آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید - فلاشینگ ارزان مشهد - شده صادر می‌کنند مثل جمهوری - فلاشینگ ارزان مشهد - چک و اسلواکی در - فلاشینگ ارزان مشهد - شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و - فلاشینگ ارزان مشهد - محصولات کشاورزی صادر می کنند.

نمونه کار فلاشینگ نما

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال - فلاشینگ ارزان مشهد - سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

اجرای فلاشینگ نما

گائو گفت:«یکی از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا است. این خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها - فلاشینگ ارزان مشهد - در مورد انتقال مردم بلکه - فلاشینگ ارزان مشهد - در زمینه انتقال کالاها و خدمات  - فلاشینگ ارزان مشهد - تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

فلاشینگ نما

 وی همچنین از یک بزرگراه با - فلاشینگ ارزان مشهد - کیفیت در اتیوپی نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و - فلاشینگ ارزان مشهد - وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در بر می گیرد.

نمونه کار فلاشینگ بام

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند و - فلاشینگ ارزان مشهد - جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

فلاشینگ بام

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

فلاشینگ بام

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در - فلاشینگ ارزان مشهد - هنگ - فلاشینگ ارزان مشهد - کنگ به توسعه پروژه های همکاری با پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

برخی - فلاشینگ ارزان مشهد - کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

فلاشینگ پنجره

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز - فلاشینگ ارزان مشهد - دارد؟

اجرای فلاشینگ بام

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین بازارهای جدید و منابع جدید مواد خام به دست آورد و فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

فلاشینگ پنجره

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی - فلاشینگ ارزان مشهد - 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... شد».

نمونه کار فلاشینگ بام

وی اضافه کرد:« چین حالا می - فلاشینگ ارزان مشهد - خواهد از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی و تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

اجرای فلاشینگ نما

چین به عنوان یک کشور صنعتی در حال - فلاشینگ ارزان مشهد - رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر - فلاشینگ ارزان مشهد - ارز خارجی دارد که بخشی از آن - فلاشینگ ارزان مشهد - در اوراق بهادار خزانه داری - فلاشینگ ارزان مشهد - آمریکا  سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

نمونه کار فلاشینگ نما

 طبق گفته گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 انتهای پیام/42

فلاشینگ پنجره