جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اراک و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00077.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

توزیع برنج وارداتی تا پایان فصل برداشت ممنوع است

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت از ممنوعیت ثبت سفارش و واردات برنج تا پایان فصل برداشت محصول داخلی در کشور خبر داد و گفت: این وزارتخانه نیز اجازه توزیع برنج وارداتی را تا پایان برداشت برنج داخلی نخواهد داد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس قبادی در مصاحبه با رادیو از ممنوعیت ثبت سفارش و واردات برنج تا پایان فصل برداشت محصول داخلی در کشور خبر داد و افزود: این اعمال ممنوعیت در جهت کمک - فلاشینگ بام اراک - به تولید داخل و حمایت از شالیکاران در شمال کشور است.

وی اظهارداشت: هیچ ابهامی در حال - فلاشینگ بام اراک - حاضر برای گمرکات ایران به لحاظ واردات برنج وجود ندارد چون در فصل - فلاشینگ بام اراک - برداشت - فلاشینگ بام اراک - برنج هیچ گونه ثبت سفارش و واردات نخواهیم داشت و همینطور - فلاشینگ بام اراک - برنجی که تا قبل از زمان برداشت برنج ایرانی وارد گمرکات - فلاشینگ بام اراک - کشور شده این محموله ها طبق قوانین و مقررات از گمرکات خارج و در انبارها نگهداری می شود.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار کشور گفت: این وزارتخانه نیز اجازه توزیع برنج وارداتی را تا پایان برداشت برنج داخلی نخواهد داد.

وی در ادامه افزود: برنج های وارداتی پس از برداشت و عرضه برنج داخلی در سطح کشور توزیع می شود.

قبادی اظهارداشت: اگر بازار شرایط مناسبی داشته باشد شاید توزیع برنج خارجی با تاخیر زمانی مواجه شود.

وی گفت: مصرف سالانه برنج کشور سه تا سه میلیون و 200 هزار تن است که از این میزان بیش از دو میلیون تن در داخل تولید و بقیه از - فلاشینگ بام اراک - محل واردات تامین می شود.

- فلاشینگ بام اراک - معاون - فلاشینگ بام اراک - بازرگانی - فلاشینگ بام اراک - داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار در خصوص بلا تکلیفی پنج هزار تن برنج دارای پروانه در - فلاشینگ بام اراک - گمرک چابهار - فلاشینگ بام اراک - نیز افزود: - فلاشینگ بام اراک - بلاتکلیفی برنج های وارداتی در گمرکات به هیچ وجه صحت ندارد.

وی اظهارداشت: - فلاشینگ بام اراک - محموله های مزبور شاید با مشکلات دیگری همچون بروکراسی اداری، گمرکی، پرداخت ارز به فروشنده خارجی و غیره مواجه باشند.

قبادی گفت: هیچ بخشی از این مشکلات مربوط به تصمیم گیری های کلان در خصوص لغو ممنوعیت واردات برنج و مواردی از این دست نیست.

وی افزود: دولت - فلاشینگ بام اراک - یک تعهدی به شالیکاران در شمال کشور دارد آنهم اینکه در فصل برداشت محصول داخلی هیچ گونه - فلاشینگ بام اراک - برنجی خارجی را در کشور وارد و توزیع نکند.

معاون بازرگانی داخلی وزارت - فلاشینگ بام اراک - صنعت، معدن و تجارت دبیر ستاد تنظیم بازار ضمن اشاره به اینکه اراضی شالیکاری اکثر شالیکاران در شمال کشور کوچک مقیاس است، اظهارداشت: برای اینکه کشاورزان محصول خود را با قیمت های مناسب بفروشند و مصرف کنندگان نیز با قیمت های مناسب کالای مورد نیاز خود را بخرند در فصل برداشت هیچ گونه واردات برنج خارجی به مملکت نخواهیم داشت.

وی یادآورشد: این سیاست از سال های قبل در کشور اعمال می شود و امسال نیز به تبعه سنوات - فلاشینگ بام اراک - گذشته - فلاشینگ بام اراک - رفتار شده است.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ نما