جهت انجام انواع فلاشینگ نما در گرگان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00115.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

«عیار ۱۵»|پشت‌پرده گله چین از ایران و قطع ارتباط بانک کونلون بلافاصله پس از سفر رئیس‌جمهور چین

یحیی آل‌اسحاق با انتقاد از استراتژی تجاری کشور و سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی گفت: تحقیقات انجام‌شده نشان می‌دهد در همین شرایط تولید و با توجه به نیازهای ۱۵ کشور همسایه، تعاملات ایران و ۱۵ کشور همسایه می‌تواند ۲۰۰ میلیارد دلار شود.

یحیی آل‌اسحاق در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به متناسب نبودن حجم تجارت خارجی ایران با ظرفیت‌های جمعیتی و جغرافیایی کشورمان و پایین بودن سهم ایران در تجارت جهانی - فلاشینگ بام گرگان - اظهار کرد: بر اساس برآوردهای جهانی، ایران با توجه به جمعیت و جغرافیای - فلاشینگ بام گرگان - خود، که 1 - فلاشینگ بام گرگان - درصد جمعیت و جغرافیای جهان را در اختیار دارد، باید حداقل یک درصد تجارت جهانی را در - فلاشینگ بام گرگان - اختیار خود داشته باشد که متأسفانه در حال حاضر چنین سهمی برای ایران وجود ندارد.

فلاشینگ پنجره

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق افزود: در شرایطی که باید سهم ایران از تجارت جهانی، حداقل یک درصد باشد ولی در حال حاضر سهم ایران از تجارت جهانی، تنها 0.3 درصد است؛ این - فلاشینگ بام گرگان - یعنی سهم ایران در تجارت جهانی، یک‌چهارم استانداردهای جهانی است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی ادامه داد: این سهم ناچیز ایران در تجارت جهانی بر مبنای مساحت و جمعیت کشورمان در شرایطی است که با احتساب  شاخص ژئوپولیتیکی و مجموعه توان اقتصادی کشورها، سطح تجارت ایران به‌مراتب پایین‌تر است از آنچه باید باشد.

اجرای فلاشینگ نما

آل‌اسحاق با اشاره به توان اقتصادی ایران گفت: تحقیقاتی که - فلاشینگ بام گرگان - اخیراً انجام شده است، نشان می‌دهد با توجه به 15 کشوری که در همسایه ایران قرار دارند و با در نظر گرفتن میزان صادرات و واردات سالانه آن‌ها و نیازهای آن‌ها و حتی استانداردهای کالایی این کشورها، ایران در شرایط امروز تولید، می‌تواند بیش - فلاشینگ بام گرگان - از 200 میلیارد - فلاشینگ بام گرگان - دلار، تجارت با کشورهای همسایه - فلاشینگ بام گرگان - داشته باشد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق ادامه داد: - فلاشینگ بام گرگان - یعنی اگر کالایی را که امروز تولید می‌کنیم مثلاً همین یخچالی را که امروز تولید می‌کنیم تولید - فلاشینگ بام گرگان - کنیم، - فلاشینگ بام گرگان - می‌توانیم 200 میلیارد دلار حجم تجارت با این کشورهای همسایه خودمان داشته - فلاشینگ بام گرگان - باشیم و با احتساب کشورهای چین و هند، می‌توانیم بیش از 300 میلیارد دلار مراودات تجاری با کشورهای - فلاشینگ بام گرگان - همسایه - فلاشینگ بام گرگان - به‌علاوه هند و چین داشته باشیم.

فلاشینگ نما

وی خاطرنشان کرد: این یعنی اگر همین امروز و با همین شرایط تولید در کشور، استراتژی تجاری کشور را به‌درستی تعیین کنیم، 200 میلیارد دلار تعامل تجاری با کشورهای همسایه خواهیم داشت و این حجم تجارت در شرایطی - فلاشینگ بام گرگان - است - فلاشینگ بام گرگان - که کل نیازهای ارزی کشور با 50 میلیارد دلار رفع می‌شود.

فلاشینگ بام

آل‌اسحاق با - فلاشینگ بام گرگان - انتقاد از نبود استراتژی تجاری مناسب در کشور گفت: حالا شما این رقم را با کل تجارت ما با 23 کشور اروپایی مقایسه کنید؛ ما امروز به عراق 13 میلیارد دلار صادرات داریم ولی کل صادرات ما به اروپا کمتر از 200 تا 300 میلیون دلار - فلاشینگ بام گرگان - است؛ به‌عبارت - فلاشینگ بام گرگان - ساده ما حتی برای محقق کردن این 200 میلیارد دلار تعامل تجاری با کشورهای همسایه، نیاز - فلاشینگ بام گرگان - به برجام هم نداشتیم.

فلاشینگ نما

وی در پاسخ به این سؤال که در چنین شرایطی چرا سیاست‌گذاران تجاری ایران پس از برجام تا این اندازه بر تجارت با اروپا و غرب - فلاشینگ بام گرگان - تمرکز داشتند، گفت: متأسفانه این نتیجه همان نگاهی است که بر فضای تجارت کشور حاکم شده است؛ امام علی(ع) می‌فرمایند: «به آبشخور فکری‌تان توجه کنید چراکه فکر شما تبدیل به رفتار شما می‌شود و این رفتار، عادات - فلاشینگ بام گرگان - شما را می‌سازد و عادات شما، هویت شما را - فلاشینگ بام گرگان - شکل می‌دهد»؛ حالا شما می‌پرسید چرا چنین نگاهی داریم؟ خب، به‌دلیل اینکه نگاه ما همواره به غرب بوده است.

نمونه کار فلاشینگ بام

آل‌اسحاق ادامه داد: امروز چرا گفته می‌شود که چینی‌ها از ما گله‌مندند؟ چون می‌گویند "قبله شما غرب است؛ - فلاشینگ بام گرگان - وقتی به ما محتاج هستید سمت ما می‌آیید ولی باز نگاهتان به غرب است". شما ببینید - فلاشینگ بام گرگان - رئیس جمهور چین به ایران آمد ولی در سفر او به ایران، رفتار ما به‌گونه‌ای بود که باعث شد بعد از بازگشت وی به چین، - فلاشینگ بام گرگان - بانک کونلون چین - فلاشینگ بام گرگان - رابطه‌اش را با - فلاشینگ بام گرگان - ما قطع کرد، چراکه آن‌ها از رفتار ما چنین برداشتی کردند که ما قصد داشتیم به آن‌ها بی‌احترامی کنیم.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/+

نمونه کار فلاشینگ بام