جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرج و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00658.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

سرپرست سازمان توسعه تجارت: همه مشکلات ما ناشی از تحریم نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت افزایش تولید را از پیش نیازهای اساسی صادرات دانست و گفت: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

به گزارش خبرگزاری - فلاشینگ دور پنجره کرج - تسنیم، حمید زادبوم، سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه اقتصادی، تحول در تولید و صادرات است، اظهار داشت: وجود زیرساخت های تولید، پایه و اساس ارتقای صادرات و ارز آوری است.

اجرای فلاشینگ بام

زادبوم افزود: توسعه صادرات نه تنها برای ما، بلکه برای همه کشورها مهم است، اما برای کشور ما که وابسته به صادرات نفت خام هستیم، این موضوع دارای اهمیت ویژه است.

اجرای فلاشینگ نما

سرپرست سازمان توسعه تجارت توسعه صادرات غیرنفتی را نیاز انکار ناپذیر کشور برای توسعه اقتصادی - فلاشینگ دور پنجره کرج - عنوان کرد - فلاشینگ دور پنجره کرج - و گفت: همواره تلاش هایی در این زمینه صورت گرفته که نشان دهنده توجه نظام به توسعه صادرات غیر نفتی است.

فلاشینگ پنجره

زادبوم گفت: در شرایط جنگ اقتصادی فعلی، ما به نگاه و فکر جدیدی - فلاشینگ دور پنجره کرج - در زمینه صادرات غیر نفتی نیاز داریم.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی تصریح کرد: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد - فلاشینگ دور پنجره کرج - کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

فلاشینگ نما

زادبوم افزود: بخشی از مشکلات ما ساختاری است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند منسوب کردن همه مشکلات به تحریم کار درستی نیست.

اجرای فلاشینگ بام

سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: با توجه به - فلاشینگ دور پنجره کرج - شرایط موجود هنر ما این است که برنامه هایی طراحی کنیم که راه های جدید و بازارهای جدید و ویژه ای بیابیم.

فلاشینگ بام

وی افزود: ما در سازمان توسعه تجارت طرح هایی تهیه کردیم که در آنها کشورهای همسایه به عنوان بازارهای هدف مد نظر قرار گرفتند تا تسهیلات و حمایت هایی که می شود روی این بازارهای هدف - فلاشینگ دور پنجره کرج - و خاص متمرکز شود.

نمونه کار فلاشینگ بام

زادبوم تصریح کرد: البته در این طرح ها، بازارهای - فلاشینگ دور پنجره کرج - کشورهای همسایه در اولویت بودند و این امر به آن معنی نبود که کشورهایی مانند اندونزی و مالزی که می توانند بازار - فلاشینگ دور پنجره کرج - خوبی برای برخی - فلاشینگ دور پنجره کرج - از محصولات ما باشند، نمی توانند مقصد - فلاشینگ دور پنجره کرج - صادرات باشند، - فلاشینگ دور پنجره کرج - بلکه اینگونه - فلاشینگ دور پنجره کرج - کشورها و سایر کشورهای در حال - فلاشینگ دور پنجره کرج - توسعه به عنوان اولویت دوم مورد توجه قرار گرفتند.

فلاشینگ بام

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ پنجره