جهت انجام انواع فلاشینگ نما در رشت و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00376.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

ادامه پرداخت حقوقهای نجومی در دستگاههای اجرایی/ سوء استفاده از بند " فوق العاده ها"

یک نماینده مجلس با بیان اینکه، متاسفانه حقوقهای چند ده میلیونی خارج از ضابطه در دستگاههای اجرایی وجود دارد، گفت: با اصلاح قانون عنوان نیروی قراردادی با هدف رفع تبعیض در نظام اداری حذف خواهد شد و تنها نیروی رسمی، پیمانی و شرکتی خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس گودرزی عضو کمیسیون مشترک اصلاح قانون - فلاشینگ ساختمان رشت - مدیریت خدمات کشوری مجلس شورای اسلامی، با اشاره به - فلاشینگ ساختمان رشت - آخرین وضعیت اصلاح این قانون گفت: در روزهای اخیر جلسه‌ای با حضور مسئولانی از قوه قضائیه، دیوان عدالت اداری، - فلاشینگ ساختمان رشت - دیوان محاسبات، سازمان تامین اجتماعی، سازمان امور استخدامی و همچنین - فلاشینگ ساختمان رشت - کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس جهت نهایی کردن  قانون مدیریت خدمات - فلاشینگ ساختمان رشت - کشوری برگزار شد.

نمونه کار فلاشینگ نما

وی افزود، البته پیش از این اعلام شد که این - فلاشینگ ساختمان رشت - قانون دائمی شده - فلاشینگ ساختمان رشت - اما روند اصلاح آن همچنان در - فلاشینگ ساختمان رشت - کمیسیون مشترک - فلاشینگ ساختمان رشت - اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری در حال پیگیری است.

اجرای فلاشینگ نما

به گفته این نماینده مجلس، طبق مصوبه این - فلاشینگ ساختمان رشت - جلسه نیرو‌های انسانی در دستگاه‌های اجرایی در مشاغل حاکمیتی و غیر حاکمیتی صرفا باید رسمی و پیمانی باشند، بر این اساس چیزی به عنوان نیروی - فلاشینگ ساختمان رشت - قراردای نخواهیم داشت و نیروی شرکتی فقط برای امور موقت، غیر حاکمیتی و غیردائم به کار گرفته شوند. به این ترتیب  وضعیت تبعیض موجود آمیز در دستگاههای اجرایی جمع خواهد شد.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود،  بر اساس مصوبه دیگر این جلسه تمام پرداخت‌ها اعم از مستمر و غیر مستمر باید سقف و کف مشخص داشته و پرداخت خارج از آن مشمول مجازات خواهد بود.

فلاشینگ پنجره

گودرزی گفت: متاسفانه حقوقهای چند ده میلیونی خارج از ضابطه، خارج از عرف - فلاشینگ ساختمان رشت - شرعی و انقلابی در دستگاه‌ها وجود دارد که از هر حیث مخدوش بوده اما متاسفانه سبقه قانونی به آن داده شده است. یعنی یک اختیاراتی به مقام ارشد دستگاه داده شده که او می‌تواند فوق العاده‌های متعدد و بی حد و حصر را پرداخت کند که منجر به تبعیض در پرداخت، شکاف طبقاتی و فساد - فلاشینگ ساختمان رشت - می‌شود.

فلاشینگ بام

این نماینده مجلس ادامه - فلاشینگ ساختمان رشت - داد، بر این اساس - فلاشینگ ساختمان رشت - یک سقف برای پرداخت این فوق العاده‌ها در نظر گرفته شده است که 2 برابر قانون  7 برابر حداقل حقوق می‌باشد. از طرف دیگر امروز در برخی دستگاهها حقوق بازنشستگان و افراد شاغل متناسب سازی شده اما در دیگر دستگاه - فلاشینگ ساختمان رشت - چنین فرایندی انجام نشده که مصوبه‌ای برای اینکه طی سه سال حقوق بازنشستگان 90 درصد - فلاشینگ ساختمان رشت - حقوق شاغلان باشد، داشتیم.

فلاشینگ پنجره

وی در - فلاشینگ ساختمان رشت - خاتمه گفت: اگر این لایحه با حمایت هیئت رئیسه در دستور کار قرار گیرد، این اصلاح یکی از وظایف مهم اعضای مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

نمونه کار فلاشینگ بام

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ پنجره