جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کاشان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00627.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴

فروش سیمان صادراتی ۷۰ دلاری به قیمت ۲۰ دلار

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه با اعمال عوارض صادراتی تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را کمتر از قیمت جهانی به کارخانجات فولاد بفروشند،گفت: هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده است.

کامران وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، درباره اعمال عوارض صادراتی 20 تا 25 درصدی برای مواد معدنی، اظهار داشت: به اعتقاد من - فلاشینگ ساختمان کاشان - دولت می‌خواهد یک اشتباه را با یک - فلاشینگ ساختمان کاشان - اشتباه دیگر جبران کند. - فلاشینگ ساختمان کاشان - به نوعی هدفگذاری تولید 55 میلیون تن فولاد در کشور تعریف شده اما جانمایی کارخانجات فولاد در مناطق خشک و دور از بنادر عاملی شده تا ارسال مواد به آنها با مشکل مواجه شود و آن کارخانه ها - فلاشینگ ساختمان کاشان - در روند تولید با مشکلاتی مواجه شوند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی با بیان - فلاشینگ ساختمان کاشان - اینکه مشکلات تأمین مواد اولیه و جانمایی‌های نامناسب کارخانجات فولاد عاملی شده تا دخل و خرج آنها متناسب نباشد، افزود: به همین منظور دولت در بخش انرژی از آنها حمایت‌ می‌کند اما این حمایت‌ها به هیچ عنوان باعث توسعه بیشتر این صنعت نخواهد شد. 

اجرای فلاشینگ نما

*سیمان صادراتی به جای 70 دلار به قیمت - فلاشینگ ساختمان کاشان - 20 دلار فروخته می‌شود

فلاشینگ بام

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه تصمیمات نامناسب عاملی شده تا امروز کارخانجات سیمان به جای فروش سیمان صادراتی خود به قیمت 70 - فلاشینگ ساختمان کاشان - دلار محصولات خود را با قیمت - فلاشینگ ساختمان کاشان - 20 دلار به فروش - فلاشینگ ساختمان کاشان - برسانند، گفت: این موضوع اصلاً برای تولیدکنندگان این بخش توجیه اقتصادی ندارد. به نحوی که بخش زیادی از کارخانجات صنعت سیمان با نصف ظرفیت مشغول فعالیت هستند.

فلاشینگ نما

وکیلی افزود: اعمال عوارض بر سنگ آهن نیز نه تنها - فلاشینگ ساختمان کاشان - اوضاع این بخش را - فلاشینگ ساختمان کاشان - بهبود نمی‌بخشد بلکه تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را با کمتر از قیمت جهانی به - فلاشینگ ساختمان کاشان - کارخانجات فولاد بفروشند جالب اینجاست که کارخانجات فولاد پولهای آنها را با دیرکرد 6تا9 ماه و حتی یک سال پرداخت می‌کنند.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی با اعلام اینکه هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده است، گفت: کشورهایی در بخش - فلاشینگ ساختمان کاشان - خام فروشی موفق - فلاشینگ ساختمان کاشان - بوده اند که اقتصادی آزاد دارند.

فلاشینگ نما

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران - فلاشینگ ساختمان کاشان - با بیان اینکه اعمال عوارض صادراتی عاملی می شود تا برخی گندله سنگ آهن را به نام سیمان و کنستانتره سنگ آهن را به نام سیمان خاکستری صادر کنند، تصریح کرد: امروز باید دولت - فلاشینگ ساختمان کاشان - توضیح دهد معادن سنگ آهن با مازاد تولید چه کار کردند.

اجرای فلاشینگ بام

 به گزارش تسنیم، طی - فلاشینگ ساختمان کاشان - روزهای اخیر معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت اعلام کرده است: به منظور - فلاشینگ ساختمان کاشان - جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و ایجاد ارزش افزوده از اول مهرماه امسال، صادرات مواد معدنی خام مشمول عوارض 20 تا 25 درصدی می شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

به گفته وی،  این دستور با تصویب کارگروه موضوع بند 1 - فلاشینگ ساختمان کاشان - دستورالعمل مدیریت صادرات و در راستای حمایت از تولید داخل صادر شده است. برهمین اساس صادرات کنسانتره و گندله سنگ آهن نیز مشمول عوارض 25 درصدی خواهد بود.

فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ پنجره