جهت انجام انواع فلاشینگ نما در یزد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00351.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

برنامه کاهش ۱۰میلیارددلاری واردات کالاهای صنعتی تا پایان سال ۱۴۰۰

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: درصددیم با تحقق اهداف برنامه تعمیق ساخت داخل و داخلی‌سازی نیازهای صنعتی کشور به‌میزان ۱۰میلیارد دلار واردات انواع کالاهای صنعتی به کشور را تا پایان سال ۱۴۰۰ محدود کنیم و کاهش دهیم.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به - فلاشینگ ساختمان یزد - نقل از شاتا، رضا رحمانی در جلسه تبادل نظر با کارآفرینان جوان کشور که با حضور علی آقامحمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه جلسات مستمری با حضور صنعتگران و تولید کنندگان مختلف کشور برای اطلاع از نظرات کارشناسی و پیشنهادات مؤثر آن‌ها در حال برگزاری است و در همین راستا تشکیل جلسه با کارآفرینان و صنعتگران جوان کشور برای اولین بار و دریافت نقطه نظرات آن‌ها می‌تواند ثمرات بسیار خوبی برای عرصه تولید کشور داشته باشد.

فلاشینگ پنجره

وی افزود: امسال با توجه به نامگذاری انجام‌گرفته از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان سال رونق تولید، علی‌رغم همه محدودیت‌ها یک فرصت مغتنم و به‌عبارتی یک فرصت استثنایی برای تولید کشور به‌وجود آمده است.

نمونه کار فلاشینگ نما

رحمانی تصریح کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت از ابتدای - فلاشینگ ساختمان یزد - امسال و در چارچوب محورهای هفتگانه فعالیت‌های خود، 34 برنامه اساسی را در دستور کار همزمان قرار داده و در تلاش است تا با ایجاد یک اراده عمومی چه در حوزه ارائه خدمات از سوی وزارتخانه و چه در همراه کردن سایر بخش‌ها با حوزه تولید کشور، بهترین نتایج ممکن را به دست آورد.

فلاشینگ بام

وی اضافه کرد: یکی از دغدغه‌های - فلاشینگ ساختمان یزد - ما در بخش صنعت طی سالیان اخیر نبود آمار و برآورد دقیقی از واحدهای فعال، نیمه‌فعال یا حتی راکد در کشور بود که در سال 97 و در قالب طرحی جامع این اطلاعات جمع‌آوری شده و مبنای برنامه‌ریزی وزارتخانه در سال جاری است.

نمونه کار فلاشینگ بام

راه‌اندازی 2000 واحد صنعتی راکد در دستور کار امسال

فلاشینگ بام

رحمانی گفت: سال گذشته خوشبختانه شاهد بازگشت بیش از 1850 واحد صنعتی به عرصه تولید در سطح کشور بودیم که برای سال 98، در حدود 2000 واحد صنعتی راکد دیگر - فلاشینگ ساختمان یزد - برای راه‌اندازی مجدد در دستور کار قرار گرفته است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وزیر - فلاشینگ ساختمان یزد - صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری و برنامه‌ریزی روی واحدهایی که امکان و ظرفیت توسعه دارند نیز در حال پیگیری مجدّانه است و - فلاشینگ ساختمان یزد - با توجه به تعداد بالای این - فلاشینگ ساختمان یزد - نوع - فلاشینگ ساختمان یزد - از واحدهای - فلاشینگ ساختمان یزد - صنعتی در سطح کشور که در جهت خلاف منویات دشمنان - فلاشینگ ساختمان یزد - هم در عرصه فناوری و - فلاشینگ ساختمان یزد - هم در ایجاد بازارهای جدید صادراتی توفیقات بسیار خوبی داشته‌اند، می‌توان شاخص مهم عملکردی آن‌ها را حضور مدیران و کارآفرینان جوان در رأس کار عنوان کرد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

رحمانی ادامه داد: در بخش واردات نیز متناسب - فلاشینگ ساختمان یزد - با تولیدات کشور و میزان تعمیق ساخت داخلی، کالاهای مشابه خارجی در مراحل مختلف ورود به کشور با ممنوعیت و محدودیت‌های تعرفه‌ای مواجه هستند و قطعاً امسال با وجود تأمین مناسب نیاز کشور به برخی اقلام کالایی ضروری در زنجیره تولید، اصل خودکفایی و تکیه بر توان و تولیدات داخلی - فلاشینگ ساختمان یزد - در اولویت قرار دارد و مورد حمایت جدی وزارت صمت می‌باشد.

اجرای فلاشینگ نما

به‌دنبال بومی‌سازی حداکثری همه نیازهای صنعتی کشور هستیم

فلاشینگ پنجره

وزیر صمت اضافه کرد: تمامی برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت متناسب با توان داخلی پیش‌بینی شده و با عنایت به برگزاری اولین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل، خوشبختانه اطلاعات بسیار خوبی نیز از - فلاشینگ ساختمان یزد - نیازهای صنعتی کشور به دست - فلاشینگ ساختمان یزد - آمده و به‌دنبال بومی‌سازی حداکثری همه این نیازها هستیم.

فلاشینگ نما

رحمانی تصریح کرد: در بخش صادرات و یا بخش معادن که جزو برنامه‌های محوری فعالیت‌های وزارت صمت هستند فرصت‌های بسیاری شناسایی شده است و در حال فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه موجود هستیم که قطعاً در ایجاد تحرک در بخش‌های مختلف تولید کشور کاملاً اثرگذار خواهد بود.

نمونه کار فلاشینگ نما

وی افزود: در حوزه بازار - فلاشینگ ساختمان یزد - ظرفیت‌های بسیاری در راستای فعالیت استارت‌آپ‌ها به‌وجود آمده که قطعاً در همین چارچوب از ایده‌های نوین - فلاشینگ ساختمان یزد - و خلاقانه همه جوانان و افراد خوشفکر استقبال و حمایت نیز می‌کنیم.

فلاشینگ بام

بهبود فضای کسب‌وکار در وزارت صمت یک اولویت - فلاشینگ ساختمان یزد - اصلی است

اجرای فلاشینگ بام

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای اصلاح فضای کسب‌وکار و تسهیل روند دریافت خدمات، از سوی وزارت صمت گام‌های - فلاشینگ ساختمان یزد - خوبی برداشته شده و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری این مهم در دستور - فلاشینگ ساختمان یزد - کار ویژه قرار گرفته - فلاشینگ ساختمان یزد - و در صددیم شرایط را تا حد بسیاری بهبود ببخشیم.

اجرای فلاشینگ نما

رحمانی تأکید کرد: دستمایه و هدف اصلی اقدامات و برنامه‌های وزات صمت، ایجاد رضایت عمومی و رضایت شخص مقام معظم رهبری در همه حوزه‌ها به‌خصوص در رونق تولید و همچنین اصلاح فرآیندهای موجود در تأمین اقلام کالایی مورد نیاز مردم در بهترین شرایط ممکن است.

فلاشینگ نما

وی اضافه کرد: - فلاشینگ ساختمان یزد - علی‌رغم همه تهدیدات و تشدید تحریم‌ها، امروز خوشبختانه - فلاشینگ ساختمان یزد - مشکلات در حال کاهش است و معضلات بخش صنعت سیر نزولی دارد و امید دشمن در تعطیلی تدریجی واحدهای صنعتی کشور نه‌تنها ناکام مانده بلکه با اطمینان می‌شود گفت که افق‌های جدیدی در حوزه تولید و صنعت کشور در حال نمایان شدن است.

نمونه کار فلاشینگ بام

رحمانی خاطرنشان کرد: نباید فراموش - فلاشینگ ساختمان یزد - کرد که در ایجاد این شرایط خود صنعتگران و تولید کنندگان و همچنین مردم عزیز کشورمان نقش بسیار مهمی داشتند که امیدواریم با تداوم شرایط موجود و همراهی همه بخش‌های مسئول در حوزه - فلاشینگ ساختمان یزد - صنعت کشور شرایط بیش از پیش بهبود یابد.

نمونه کار فلاشینگ بام

رحمانی گفت: در حوزه بازرگانی نیز برنامه‌های جامعی در دستور کار بوده که به‌زودی نتایج آن برای مردم مشهود خواهد بود که از آن جمله می‌توانیم به راه‌اندازی سامانه جامع - فلاشینگ ساختمان یزد - تجارت کشور اشاره کنیم.

اجرای فلاشینگ بام

وی با اشاره به فرصت‌های خودکفایی در برخی بخش‌های صنعتی - فلاشینگ ساختمان یزد - کشور، اضافه کرد: - فلاشینگ ساختمان یزد - در تأمین برخی اقلام ضروری زنجیره تولید کشور در گذشته با تنگناهایی مواجه بودیم که امروز همزمان با اعمال محدودیت‌های خارجی، توانمندی‌های داخلی ظهور و بروز یافته و در صنایعی - فلاشینگ ساختمان یزد - همچون فولاد به خودکفایی رسیده است، در بخش آلومینیوم - فلاشینگ ساختمان یزد - نیز پیرو افتتاح چند طرح بزرگ و ایجاد مقدمات بهره‌برداری از چند واحد دیگر، نیاز به واردات در این بخش به حداقل ممکن خواهد رسید.

فلاشینگ نما

رحمانی تصریح کرد: - فلاشینگ ساختمان یزد - تسهیل در امور مختلف حوزه صنعت، اعم از مالی و غیرمالی و همچنین مقررات‌زدایی و کاهش بوروکراسی - فلاشینگ ساختمان یزد - زاید امروز یک ضرورت غیر قابل اجتناب کشور - فلاشینگ ساختمان یزد - است و امیدواریم برگزاری جلساتی از این دست نقطه عطفی باشد در بهبود روند موجود و موجب همراهی سازنده‌تر همه بخش‌ها با بخش تولید کشور شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/+

فلاشینگ پنجره