جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اردبیل و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00289.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

افزایش اختیارات سازمان تعزیرات؛ تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی

سخنگوی دولت از تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد.

به گزارش حوزه دولت شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی ربیعی سخنگوی دولت در - فلاشینگ نما اردبیل - گفت‌وگویی از تصمیم سران سه قوه در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای افزایش اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با کم‌فروشی و گران‌فروشی خبر داد.

فلاشینگ پنجره

وی افزود:بر همین اساس مقرر شد تا یک هفته دیگر قوه قضائیه و دولت یک لایحه یک فوریتی به مجلس ارسال کنند.

نمونه کار فلاشینگ نما

سخنگوی دولت گفت: براساس این مصوبه ما اختیاراتی را به سازمان تعزیرات حکومتی دادیم که در برخورد با مواردی - فلاشینگ نما اردبیل - مثل کم‌فروشی، گران‌فروشی، خودداری از عرضه کالا به میزان متعارف و - فلاشینگ نما اردبیل - تبعیض در فروش و مواردی از این قبیل دستش باز می‌شود تا بتوانند ثبات فعلی بازار را بیشتر حفظ و کنترل کند.

نمونه کار فلاشینگ بام

ربیعی ادامه داد: - فلاشینگ نما اردبیل - مباحثی که در این جلسه بحث شد مربوط به کنترل قیمت‌ها، ثبات نسبی خوبی که - فلاشینگ نما اردبیل - در بازار ارز ایجاد شده و - فلاشینگ نما اردبیل - حمایت از مدیران بود.

فلاشینگ بام

وی تمدید اختیارات بانک مرکزی در سامانه بازار ارز تا یکسال دیگر را از دیگر مصوبات این جلسه اعلام کرد و گفت: ما امروز با ثبات قابل قبولی در بازار ارز مواجه هستیم - فلاشینگ نما اردبیل - و - فلاشینگ نما اردبیل - برای - فلاشینگ نما اردبیل - ادامه این روند - فلاشینگ نما اردبیل - نیاز بود که اختیارات رئیس کل بانک مرکزی تمدید شود.

اجرای فلاشینگ بام

سخنگوی دولت تصریح کرد: مصوبه دیگر بحث تنظیم بازار کالا و خدمات بود و برخی اشکالات در مصوبه قبلی مورد بحث قرار گرفت که با رفع اشکالات، یک سال دیگر این مصوبه تمدید شد.

فلاشینگ بام

ربیعی خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از چند قیمتی در بازار، نظارت بر - فلاشینگ نما اردبیل - قیمت‌ها و مواردی از این قبیل در این مصوبه بر الزام نصب برچسب قیمت بر روی کالا‌ها تاکید شد.

اجرای فلاشینگ نما

وی افزود: بخش دیگری از بحث این جلسه هم درباره ثباتی بود که در اقتصاد ایجاد شده و نیز حمایت از - فلاشینگ نما اردبیل - تولید و رفع موانع آن بود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

فلاشینگ پنجره