جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اصفهان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00238.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

سرپرست سازمان توسعه تجارت: همه مشکلات ما ناشی از تحریم نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت افزایش تولید را از پیش نیازهای اساسی صادرات دانست و گفت: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید زادبوم، سرپرست سازمان - فلاشینگ نما اصفهان - توسعه تجارت با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه اقتصادی، تحول در تولید و صادرات است، اظهار داشت: وجود زیرساخت های تولید، پایه و اساس ارتقای صادرات و ارز آوری است.

نمونه کار فلاشینگ نما

زادبوم افزود: توسعه صادرات نه تنها برای ما، بلکه برای همه کشورها مهم است، اما برای کشور ما که وابسته به صادرات نفت خام هستیم، این موضوع دارای اهمیت ویژه است.

نمونه کار فلاشینگ نما

سرپرست سازمان توسعه تجارت توسعه صادرات غیرنفتی را نیاز انکار ناپذیر کشور برای توسعه اقتصادی عنوان کرد و گفت: همواره تلاش هایی - فلاشینگ نما اصفهان - در این زمینه صورت گرفته که نشان دهنده توجه نظام به توسعه صادرات غیر نفتی است.

فلاشینگ پنجره

زادبوم گفت: در شرایط جنگ اقتصادی - فلاشینگ نما اصفهان - فعلی، - فلاشینگ نما اصفهان - ما به نگاه و فکر جدیدی در زمینه صادرات غیر نفتی نیاز داریم.

فلاشینگ بام

وی تصریح کرد: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد - فلاشینگ نما اصفهان - کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

نمونه کار فلاشینگ بام

زادبوم - فلاشینگ نما اصفهان - افزود: بخشی - فلاشینگ نما اصفهان - از مشکلات ما ساختاری است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند منسوب کردن همه مشکلات به تحریم کار درستی نیست.

فلاشینگ بام

سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: با توجه به شرایط موجود هنر ما این است که برنامه - فلاشینگ نما اصفهان - هایی طراحی کنیم که راه های جدید و بازارهای جدید و ویژه ای بیابیم.

فلاشینگ پنجره

وی افزود: ما در سازمان توسعه تجارت - فلاشینگ نما اصفهان - طرح - فلاشینگ نما اصفهان - هایی - فلاشینگ نما اصفهان - تهیه کردیم که در آنها کشورهای همسایه به عنوان بازارهای هدف مد نظر قرار گرفتند تا - فلاشینگ نما اصفهان - تسهیلات و حمایت هایی که می شود روی این بازارهای هدف و خاص متمرکز شود.

اجرای فلاشینگ بام

زادبوم تصریح کرد: البته در این طرح ها، بازارهای کشورهای همسایه در اولویت بودند و این امر به آن معنی نبود که کشورهایی مانند اندونزی و مالزی که می توانند بازار خوبی برای برخی از محصولات ما باشند، نمی توانند مقصد صادرات باشند، بلکه اینگونه کشورها و سایر کشورهای در حال توسعه به عنوان اولویت دوم مورد توجه قرار گرفتند.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ نما