جهت انجام انواع فلاشینگ نما در ایلام و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00185.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج در هند مدعی شد، عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا ۴۰۰ هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد حسین ادیب کارشناس اقتصادی در یادداشتی به تحلیل وضعیت تجارت بین الملل با تمرکز بر کشورهای هند و چین و آمریکا پرداخت و تاکید کرد، قیمت برنج در هند 30 درصد کاهش یافته و عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات - فلاشینگ نما ایلام - برنج را ممنوع کرده‌اند تا 400 هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها - فلاشینگ نما ایلام - را بفروشند، سخن بر سر 30 - فلاشینگ نما ایلام - درصد اختلاف است.

اجرای فلاشینگ نما

به سبب تعرفه آمریکا بر صادرات چین، انبارهای چین لب به لب کالاست و به سبب کاهش صادرات ، قیمت کالاهای وارداتی ایران در خیلی از انواع 20 درصد سقوط کرده است نگارنده از کالایی مطلع است که در چین ٤٨ درصد کاهش قیمت داشته است.

نمونه کار فلاشینگ بام

قیمت پارچه 20 درصد  در چین کاهش یافته و وارد کننده ایرانی که در اردیبهشت اقدام به واردات از چین کرده 20 درصد هم در دلار ضرر کرده است این وارد کننده 40 درصد زیان کرده است.

فلاشینگ پنجره

بطور متوسط قیمت مواد برقی در - فلاشینگ نما ایلام - چین 20 درصد کاهش - فلاشینگ نما ایلام - یافته - فلاشینگ نما ایلام - و وارد - فلاشینگ نما ایلام - کننده ایرانی مواد برقی از چین علاوه بر کاهش 20 درصد در - فلاشینگ نما ایلام - خرید، در دلار  نیز 20 درصد ضرر کرده و جمع ضرر 40 درصد است .

نمونه کار فلاشینگ پنجره

شرکتهای بورسی 500 هزار میلیارد تومان به بانک و بازار - فلاشینگ نما ایلام - بدهکارند و اگر بابت استقراض نیز ٦ درصد هزینه لحاظ  شود جمع ضرر به ٤٦ درصد می رسد.

نمونه کار فلاشینگ بام

تحریم های - فلاشینگ نما ایلام - آمریکا از ١٦ اردیبهشت شروع شد و فعالین اقتصادی ایران تصور می‌کردند با آغاز تحریم موج سنگین تورمی ایجاد می‌شود که عکس آن اتفاق افتاد.

فلاشینگ پنجره

یک جای تحلیل های فعالین اقتصادی ایران ایراد دارد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

فضای تلگرامی در داغ کردن - فلاشینگ نما ایلام - این فضا نقش داشت، به نظر می‌رسد حضور تلگرام در فضای اقتصادی ایران - فلاشینگ نما ایلام - دارد به پایان یک دوره نزدیک می‌شود مردم از این گونه تحلیل ها فاصله می‌گیرند و تلگرام وارد دوره جدیدی می‌شود. کانالی اقتصادی که سال 97 بطور متوسط 89 هزار بازدید کننده داشت و سیگنالهای تورمی « بخرید بخرید » می - فلاشینگ نما ایلام - داد دیروز 1500 نفر بازدید کننده داشت.

اجرای فلاشینگ بام

البته در حوزه‌هایی هم طی سه ماه گذشته تورم - فلاشینگ نما ایلام - بوده - فلاشینگ نما ایلام - و این موارد را هم نباید ندیده گرفت و در حوزه‌هایی در آینده - فلاشینگ نما ایلام - همچنان تورم خواهد بود،  اما کم نیستند فعالین اقتصادی که با کاهش 20 درصدی قیمت - فلاشینگ نما ایلام - مواد در بازار جهانی، کاهش 20 درصدی قیمت دلار  و پرداخت ٦ درصد بهره ، ٤٦ درصد طی سه ماه زیان کرده‌اند.

فلاشینگ نما

عده ای که کم نیستند هر چه را در سال ٩٧ ناشی از تورم بدست آوردند طی سه ماه از دست دادند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

قیمت بعضی از مواد پتروشیمی 20 تا 30 درصد کاهش داشته است کسانی که با دریافت وام از بانک اقدام به ذخیره سازی موادپتروشیمی کرده اند تا از ١٦ اردیبهشت گران تر شود قابل تامل‌اند.

اجرای فلاشینگ بام

بزرگترین بازنده ضد تورم ایجاد شده، کسانی هستند که  از تورم سال ٩٧ منتفع شدند اینها با سود بالا در سال ٩٧ تصور کردند همین فضا ادامه خواهد داشت عمده کسانی که از تورم سال ٩٧ منتفع شدند در سال ٩٨ از زیان منتفع - فلاشینگ نما ایلام - شدند.

نمونه کار فلاشینگ بام

مطالب فوق به معنای این نیست که تورم در ایران به ضد تورم تبدیل شده با رشد ٢٥ درصدی نقدینگی، تورم دوباره خود را پیدا خواهد کرد مگر اینکه بانکها ورشکست شوند.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ نما