جهت انجام انواع فلاشینگ نما در قزوین و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00124.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

دعوا بر سر واردات برنج بالا گرفت/معاون وزیر صمت خطاب به معاون وزیر کشاورزی: نگذارید برنج‌ها در بنادر خراب شود

بعد از دعوای ۲ وزارتخانه بر سر واردات برنج در فصل برداشت، این بار وزارت صنعت، وزارت جهاد کشاورزی را متهم کرده که به‌دلایل نامعلوم حجم زیادی از برنج وارداتی را در گمرک دپو کرده است و ارز مورد نیاز برای واردات را اختصاص نمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی  خبرگزاری - فلاشینگ نما قزوین - تسنیم، بعد از لغو قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی و انتقال مسئولیت‌های بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ارتباط با واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی و حمایت - فلاشینگ نما قزوین - از تولید داخل، میان دو وزارتخانه چالش ایجاد شد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

در این رویداد وارد کنندگان با وجود ممنوعیت به‌دنبال واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی بودند که با پیگیری‌های انجام‌شده این موضوع به گمرکات کشور نیز ابلاغ شد اما با اعتراض جامعه کشاورزی و پیگیری رسانه‌ها، جلوی واردات این محصول گرفته شد.

فلاشینگ بام

به‌تازگی نیز نامه‌ای در این ارتباط منتشر شده که نشان می‌دهد اختلافات میان دو وزارتخانه دولتی کماکان ادامه دارد؛ در این نامه با موضوع «تعیین تکلیف موجودی برنج در بنادر کشور» عباس قبادی معاون وزیر - فلاشینگ نما قزوین - صنعت به مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی نوشته است که وزارت جهاد کشاورزی به‌دلایل نامعلوم از اختصاص ارز مورد نیاز برنج‌های شرکت - فلاشینگ نما قزوین - بازرگانی دولتی که در گمرک و بنادر کشور مانده خودداری می‌کند.

اجرای فلاشینگ بام

در این نامه اشاره شده است که در زمان مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی بر ثبت سفارش برنج، مجوز واردات  160 هزار تن از این محصول صادر شد که بخشی از آن با اختصاص ارز از گمرکات ترخیص شد اما مابقی به‌دلیل عدم اختصاص ارز توسط آن وزارتخانه در گمرکات کشور باقی مانده و با توجه - فلاشینگ نما قزوین - به گرمای هوا در حال خراب شدن است.

اجرای فلاشینگ نما

متن این نامه به‌شرح زیر است:

نمونه کار فلاشینگ بام

همان‌گونه که مستحضرید ثبت سفارش حدود - فلاشینگ نما قزوین - 160 هزار تن برنج در زمان تصدی آن وزارتخانه بر پورتال صدور مجوز سامانه جامع تجارت انجام گردیده و در این راستا بخشی از محموله‌ها تأمین ارز و همچنین ارز آن منتقل گردیده و بخشی نیز به‌دلایل نامعلوم تأمین ارز آنها متوقف گردیده است. با عنایت به گذشت زمان طولانی از تخلیه برنج‌ها در - فلاشینگ نما قزوین - بنادر - فلاشینگ نما قزوین - کشور و گرمای شدید بنادر جنوبی که قطعاً باعث بروز آسیب جدی به کیفیت این کالا خواهد گردید و از آنجایی که بخشی از محموله‌ها مربوط به ذخایر استراتژیک شرکت بازرگانی دولتی ایران می‌باشد خواهشمند است دستور فرمایید در خصوص تأمین ارز و ترخیص موارد ذیل اعلام نظر فرمایید:

فلاشینگ پنجره

1 ــ محموله‌های دارای - فلاشینگ نما قزوین - ثبت سفارش که تأمین و انتقال ارز آنها انجام شده است.

اجرای فلاشینگ بام

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

اجرای فلاشینگ بام

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

نمونه کار فلاشینگ پنجره

2 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز گردیده ولی منتقل نشده است.

فلاشینگ نما

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

نمونه کار فلاشینگ بام

ب ــ - فلاشینگ نما قزوین - موجودی در راه یا در حال بارگیری

نمونه کار فلاشینگ نما

3 ــ محموله‌های دارای - فلاشینگ نما قزوین - ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز نگردیده است

فلاشینگ نما

الف  ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

فلاشینگ پنجره

ب ــ موجودی در راه یا در - فلاشینگ نما قزوین - حال بارگیری

فلاشینگ بام

4 ــ موجودی بنادر فاقد ثبت سفارش که بر مبنای رویه ثبت سفارش وزارت جهاد کشاورزی وارد - فلاشینگ نما قزوین - شده است (محموله‌های - فلاشینگ نما قزوین - وارده به بنادر که از محدودیت کنترل اعتبارسنجی و... مستنثی گردیده است). بدیهی است - فلاشینگ نما قزوین - طبق روال هر سال ثبت سفارش تا پایان فصل برداشت انجام نمی‌پذیرد.

فلاشینگ پنجره

فلاشینگ نما قزوین

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/+

نمونه کار فلاشینگ بام