جهت انجام انواع فلاشینگ نما در گرگان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00118.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

سرپرست سازمان توسعه تجارت: همه مشکلات ما ناشی از تحریم نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت افزایش تولید را از پیش نیازهای اساسی صادرات دانست و گفت: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید زادبوم، - فلاشینگ نما گرگان - سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه اقتصادی، تحول در تولید و صادرات است، اظهار داشت: وجود زیرساخت های تولید، پایه و اساس ارتقای صادرات و ارز آوری است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

زادبوم افزود: توسعه صادرات نه تنها برای ما، بلکه برای همه کشورها مهم است، اما برای - فلاشینگ نما گرگان - کشور ما که وابسته به صادرات نفت خام هستیم، این موضوع دارای اهمیت ویژه است.

فلاشینگ نما

سرپرست سازمان توسعه تجارت توسعه - فلاشینگ نما گرگان - صادرات - فلاشینگ نما گرگان - غیرنفتی را نیاز انکار ناپذیر کشور برای توسعه اقتصادی عنوان کرد و گفت: همواره تلاش هایی در این زمینه صورت گرفته که نشان دهنده توجه نظام به توسعه صادرات غیر نفتی است.

فلاشینگ نما

زادبوم - فلاشینگ نما گرگان - گفت: در شرایط جنگ اقتصادی فعلی، ما به نگاه و - فلاشینگ نما گرگان - فکر جدیدی در زمینه صادرات غیر نفتی نیاز داریم.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی تصریح کرد: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

زادبوم افزود: بخشی از مشکلات ما ساختاری است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند منسوب کردن همه مشکلات به تحریم کار - فلاشینگ نما گرگان - درستی نیست.

نمونه کار فلاشینگ نما

سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: با توجه به شرایط موجود - فلاشینگ نما گرگان - هنر ما این است که برنامه هایی طراحی کنیم که راه های - فلاشینگ نما گرگان - جدید و بازارهای جدید و ویژه ای بیابیم.

فلاشینگ پنجره

وی افزود: - فلاشینگ نما گرگان - ما در - فلاشینگ نما گرگان - سازمان توسعه تجارت طرح هایی تهیه کردیم که در آنها کشورهای همسایه به عنوان بازارهای هدف مد نظر قرار گرفتند تا تسهیلات و حمایت هایی که می شود - فلاشینگ نما گرگان - روی این بازارهای هدف و خاص متمرکز شود.

اجرای فلاشینگ بام

زادبوم تصریح کرد: البته در این طرح ها، بازارهای کشورهای همسایه در اولویت بودند و این امر به آن معنی نبود که کشورهایی مانند اندونزی و مالزی که می توانند بازار خوبی برای برخی از محصولات ما باشند، نمی توانند مقصد صادرات باشند، بلکه اینگونه کشورها و سایر کشورهای در - فلاشینگ نما گرگان - حال توسعه به عنوان اولویت دوم مورد توجه قرار گرفتند.

فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ بام