جهت انجام انواع فلاشینگ نما در تبریز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00394.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا - فلاشینگ پنجره تبریز - تودی، طرح تریلیون دلاری «یک کمربند، یک جاده» چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به غرب متصل می کرد.

نمونه کار فلاشینگ نما

 این طرح که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین - فلاشینگ پنجره تبریز - اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق - فلاشینگ پنجره تبریز - تجارت و توسعه است.

نمونه کار فلاشینگ بام

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند - فلاشینگ پنجره تبریز - یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ بام

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک - فلاشینگ پنجره تبریز - پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده وجود دارد - فلاشینگ پنجره تبریز - و - فلاشینگ پنجره تبریز - بیش از صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات - فلاشینگ پنجره تبریز - کشاورزی صادر می کنند.

فلاشینگ نما

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

فلاشینگ نما

گائو گفت:«یکی از - فلاشینگ پنجره تبریز - پروژه های تکمیل - فلاشینگ پنجره تبریز - شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی و مومباسا است. این خط آهن راه اندازی - فلاشینگ پنجره تبریز - شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد انتقال مردم - فلاشینگ پنجره تبریز - بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

اجرای فلاشینگ بام

 وی همچنین از یک - فلاشینگ پنجره تبریز - بزرگراه - فلاشینگ پنجره تبریز - با کیفیت در اتیوپی نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در بر می گیرد.

فلاشینگ پنجره

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از - فلاشینگ پنجره تبریز - اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

فلاشینگ بام

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

اجرای فلاشینگ نما

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به توسعه پروژه های همکاری با پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

فلاشینگ بام

برخی کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

نمونه کار فلاشینگ نما

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

فلاشینگ پنجره

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین بازارهای جدید و منابع جدید مواد خام به دست آورد و فرصتی برای سرمایه گذاری - فلاشینگ پنجره تبریز - ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

اجرای فلاشینگ نما

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... - فلاشینگ پنجره تبریز - شد».

نمونه کار فلاشینگ بام

وی اضافه کرد:« چین حالا می خواهد از ظرفیت مازاد خود - فلاشینگ پنجره تبریز - در - فلاشینگ پنجره تبریز - صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی و تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

فلاشینگ نما

چین به عنوان یک کشور صنعتی در حال رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا  سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 طبق گفته گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است - فلاشینگ پنجره تبریز - و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین - فلاشینگ پنجره تبریز - کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت - فلاشینگ پنجره تبریز - کننده سرمایه گذاری های - فلاشینگ پنجره تبریز - مستقیم خارجی هم هست.

اجرای فلاشینگ بام

 انتهای پیام/42

فلاشینگ پنجره