جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کاشان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688



کد مطلب: 00350.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

۸ چالش مالیاتی تولید از نگاه وزارت صمت

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط کنونی بخش تولید با ۸ چالش جدی در حوزه مالیاتی مواجه است که اصلاح آنها می تواند در تداوم فعالیت واحدهای تولیدی تاثیرگذار باشد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از شاتا، تشکینی مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: در شرایطی که بخش تولید از زوایای مختلفی در تنگنا قرار داردباید ابزارهای اقتصادی را جهت تخفیف آثار وارده بر این بخش بکار گرفت. مالیات یکی از ابزارهای اقتصادی است که می­تواند نقش کلیدی در تخفیف فشارهای هزینه­ای وارده بر - فلاشینگ پنجره کاشان - بخش تولید داشته باشد.

اجرای فلاشینگ بام

تشکینی اضافه کرد: در شرایط کنونی بخش تولید با - فلاشینگ پنجره کاشان - 8 چالش جدی در حوزه مالیاتی مواجه است که اصلاح آنها می­تواند در تداوم فعالیت واحدهای تولیدی تاثیرگذار باشد.

فلاشینگ بام

وی عدم انعطاف مالیاتی و عدم هماهنگی با شرایط اقتصادی را به عنوانی یکی از 8چالش جدی در حوزه مالیاتی معرفی کردوگفت:فرآیند نامناسب دادرسی مالیاتی،ممیزمحوری و رواج شیوه علی الرأس در - فلاشینگ پنجره کاشان - نظام - فلاشینگ پنجره کاشان - رسیدگی و تشخیص مالیات از دیگر موارد است.

فلاشینگ بام

مدیرکل دفتر امور - فلاشینگ پنجره کاشان - اقتصادی و سیاست - فلاشینگ پنجره کاشان - های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به نبود موضوع مرور زمان در نظام مالیات - فلاشینگ پنجره کاشان - بر ارزش افزوده گفت: مرور زمان در ادبیات مالیات ستانی به معنای حداکثر مدت زمانی است که سازمان امور مالیاتی می‌تواند اظهارنامه‌های مالیاتی مودیان را رسیدگی کند. پس از آن باید اظهارنامه‌های مذکور را قطعی تلقی کرده و فقط میزان مالیات ابرازی در اظهارنامه‌ها قابل مطالبه و وصول است. در قانون مالیات ارزش افزوده سخنی از مرور زمان مالیاتی نیامده است ازاین رو حجم - فلاشینگ پنجره کاشان - عظیمی - فلاشینگ پنجره کاشان - از اظهارنامه‌های مودیان نظام - فلاشینگ پنجره کاشان - مالیات بر ارزش افزوده در سالیان گذشته مورد رسیدگی قرار نگرفته است که این امر اعتراض مؤدیان و تضعیف فضای کسب وکار را به دلیل بلاتکلیفی آنان به دنبال داشته است.

فلاشینگ بام

تشکینی فشار مضاعف بر تولیدکننده در صورت قطع اخذ مالیات - فلاشینگ پنجره کاشان - در زنجیره عرضه کالاها و خدمات،عدم اعطای نرخ صفر به عرضه داخلی ماشین آلات و تجهیزات سرمایه ای، معدنی و کشاورزی و خطوط تولید صنعتی کالاها و خدمات،فاصله زمانی بین پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و دریافت مبلغ فروش در معاملات نسیه و پیمانکاری،فرایند پیچیده و زمانبر استرداد مالیات خرید ماشین آلات خطوط تولید - فلاشینگ پنجره کاشان - را از دیگر چالش های حوزه مالیاتی عنوان کرد.

اجرای فلاشینگ نما

 انتهای پیام/

فلاشینگ نما

 

نمونه کار فلاشینگ بام