جهت انجام انواع فلاشینگ نما در شیراز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07189.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۷

۱ لایحه و ۲ نگاه متضاد| حاجی‌دلیگانی: لایحه تجارت اقتصاد را منفجر می‌کند/ ملکشاهی: لایحه تجارت بی نظیر است

در حالی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است لایحه جدید تجارت مثل بمبی است که اقتصاد را منفجر می کند، رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس می گوید: لایحه قانون جدید تجارت از نظر کار کارشناسی و دقت های لازم روی آن، بی نظیر است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسینعلی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - حاجی دلیگانی در گفتگوی ویژه خبری افزود: این قانون به - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - زبان مردم نیست و عموم جامعه آن را متوجه نمی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - شوند بنابراین این لایحه در صورت نهایی و اجرایی شدن موجب کاهش شدید قراردادها، بی ثباتی و تزلزل در آنها و کاهش امنیت سرمایه گذاری در جامعه می شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی گفت: از کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس می خواهیم موادی که به این کمیسیون بازگشته است با تامل بیشتری بررسی کنند.

فلاشینگ بام

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود:​ چرا چند نفر محدود نسخه ای را نوشته اند که نقایص زیادی دارد و در آن از ظرفیت های دیگر کارشناسی کشور در حوزه اقتصادی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - استفاده نشده است.

فلاشینگ پنجره

حاجی دلیگانی گفت: مگر این لایحه فقط قضایی است که از بعد حقوقی و قضایی به آن نگاه شده و دیدگاه اقتصاد دانان و فعالان اقتصادی در آن نیامده است.

فلاشینگ نما

وی افزود: در قانون تجارتی که در سال 1311 تصویب شد اشکالاتی وجود دارد که باید بروز - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - رسانی شود و اعتقاد نداریم که همه این قانون که ساختار 80 ساله تجارت ایران را دارد ویران شود.

اجرای فلاشینگ بام

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:​ اصل متن لایحه قانون تجارت جدید سال 84 ارائه شد اما 41 ماده - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - ای که در ابتدای این لایحه اضافه شده است مانند بمب در اقتصاد کشور انفجار ایجاد می کند.

فلاشینگ نما

حاجی دلیگانی افزود: چرا گزارشی که در 19 فروردین سال 88 به مدیریت آقای عالی پناه تهیه و تدوین شد و در آن گزارش آمده است که به هیچ وجه نباید قانون تجارت به صورت یکجا بررسی شود در گزارش جدید از این اصل عدول شده است و 41 ماده را در دو سال اخیر به این نحو نوشته اند.

اجرای فلاشینگ نما

وی گفت: چرا بخش دفتر اقتصادی مرکز پژوهش ها در نگارش 41 ماده ابتدای این لایحه را دخیل نکرده اند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

عضو - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود:​ نظر کارشناسی نباید تابع فضا باشد بلکه همیشه باید کارشناسی باشد.

فلاشینگ پنجره

حاجی دلیگانی گفت: پیشنهاد می کنم کنار همه قاضی های حقوقی یک نفر که نیت خوان باشد بگذارید که نیت افراد را بتواند بخواند زیرا در لایحه جدید قانون تجارت چند بار از واژه عرف و تلقی استفاده شده است.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود: اگر این قانون بخواهد نهایی و اجرایی شود پرونده های حقوقی کشور قطعا دو برابر خواهد شد و با اصل 75 قانون اساسی مغایر است زیرا ده ها هزار قاضی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - جدید برای دعواهایی که بر - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - اساس این قانون ایجاد می شود باید استخدام شوند.

فلاشینگ پنجره

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:​ ماده 5 این لایحه می گوید همه قراردادها با شهادت لغو می شود و اکنون شاهد خریدنی است.
اقای حاجی دلیگانی افزود: بر اساس این ماده اگر دو نفر شهادت بدهند سند شش دانگ از اعتبار می افتد.

نمونه کار فلاشینگ بام

الهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضایی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - و - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - حقوقی مجلس شورای اسلامی نیز گفت: قانون تجارت مربوط به قانون سال 1311 و این قانون دیگر پاسخگوی نیازهای کنونی نیست.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - افزود: بسیاری از امور جدیدی در تجارت ایجاد - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - شده که ضروری است قانون جدید بروز و کارگشایی داشته باشیم.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

ملکشاهی گفت: لایحه قانون جدید تجارت از نظر کار کارشناسی و دقت های لازم روی آن، بی نظیر است چون در مجلس هفتم دولت آن را ارائه کرد.

اجرای فلاشینگ بام

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: در آن زمان با توجه به ضعیف بودن لایحه، مجلس وقت تصمیم گرفت این لایحه را اصلاح کند.

اجرای فلاشینگ نما

وی گفت: بررسی 331 ماده این لایحه که تصویب شده بیش از دو سال زمان برده است.

نمونه کار فلاشینگ نما

ملکشاهی افزود: با شورای نگهبان هماهنگ کردیم که این لایحه را 100 ماده 100 ماده تصویب کنیم و به این شورا بدهیم.

نمونه کار فلاشینگ نما

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت:​ 200 ماده اول را - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - به شورای نگهبان دادیم که این شورا گفت ما به آن ایراد داریم بنابراین کارگروهی را به مسئولیت اقای دهقان که عضو شورای نگهبان است تشکیل دادیم و مرکز پژوهش های مجلس نیز کار بزرگی در این زمینه انجام داد.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی افزود: در رسیدگی به این لایحه نمایندگان دولت، کمیسیون - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - قضایی و سه نماینده از اتاق بازرگانی حضور داشتند که همه با این لایحه موافقت کردند.

فلاشینگ بام

اقای ملکشاهی گفت: لایحه قانون تجارت هزار و 300 ماده دارد و سه نفر از اتاق بازرگانی در زمان بررسی این لایحه در صحن علنی حضور داشتند و - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - موافق بودند.

فلاشینگ بام

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: محدودیت آیین نامه ای برای نمایندگان دولت در صحن علنی مجلس وجود ندارد و آنها می توانستند درباره این قانون اظهار نظر کنند.

فلاشینگ نما

وی گفت: ماده 14 این لایحه متن بسیار درستی است بر اساس آن اگر شخصی به استناد حرف طرف مقابل هزینه کند و با بد عهدی وی خسارت ببیند می تواند از طرف مقابل جبران خسارت را بخواهد.

نمونه کار فلاشینگ بام

اقای ملکشاهی افزود: اکنون پنج میلیون پرونده حقوقی در کشور وجود دارد که لایحه قانون تجارت جدید برای کم شدن این پرونده هاست.

اجرای فلاشینگ نما

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انجمن ها و لیزینگ ها بر کدام پایه قانون تشکیل شدند که این همه مشکلات را در جامعه ایجاد کرده اند گفت: لایحه قانون تجارت جدید در پی جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - است.

نمونه کار فلاشینگ بام

محمدجواد معتمدی کارشناس حقوقی و مدرس دانشگاه نیز گفت: نویسندگان لایحه قانون تجارت جدید حقوق تجارت را در نظر نگرفته اند زیرا این حقوق نهادمحور است و قواعد عمومی قراردادها در قانون تجارت نمی آید.

فلاشینگ نما

وی افزود:​ منطق حقوق تجارت مدرن این است که فرایند محور است - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - اما نویسندگان این لایحه به پیش از سال 1311 بازگشته و محتوا - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - داده و کلیات گفته اند.

فلاشینگ پنجره

این کارشناس - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - حقوقی و مدرس دانشگاه گفت: امیدوارم به مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان الهام شود که 41 ماده نخستین لایحه قانون تجارت جدید را حذف کنند زیرا آثار فاجعه باری خواهد داشت.

اجرای فلاشینگ بام

معتمدی افزود: در ماده 4 این لایحه مبنی بر اصل آزادی نکات قراردادها اصطلاح مباح اقتضایی آمده است که باید پرسید چند درصد قضات می دانند این اصطلاح چیست.

فلاشینگ نما

وی گفت: از فردا همین تبصره نان وکلا را در روغن می گذارد و هر قراردادی برای آنها بیاورند به دادگاه می برند و - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - می گویند این خلاف مباح - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - اقتضایی است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

این کارشناس حقوقی و مدرس دانشگاه با بیان اینکه سرمایه گذاران - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - خارجی ابتدا گروه حقوقیشان را می فرستند افزود: در ماده 4 که تکرار ماده 10 قانون مدنی است به الزام شرعی اشاره شده که تاکنون در قاعده آمره کسی با آن مشکل نداشته و اکنون مشکل ایجاد شده - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - است زیرا بر اساس آن افراد می توانند دادخواست بدهند که تسهیلاتی که از بانک گرفته اند بر اساس نظر بیشتر فقها باطل است.

فلاشینگ پنجره

معتمدی گفت: این مسئله می تواند تعداد دعاوی را افزایش دهد.

نمونه کار فلاشینگ نما

وی افزود: در قانون اساسی و در مواقع سکوت فتاوای معتبر داریم اما لایحه قانون تجارت جدید با تبصره ماده 4 خود این سکوت را شکسته است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

علیرضا عالی پناه عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی نیز گفت: متن نخست لایحه قانون تجارت جدید را دولت در سال 84 ارائه کرد و - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - گروه های مختلفی از اقتصاددانان دست اندر کار نوشتن پیش نویس این لایحه بودند.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود: در مقاطع بعدی نیز از ظرفیت های دیگری مانند مرکز پژوهش های مجلس در حوزه اقتصادی استفاده شد البته امروز حقوق از اقتصاد جدا نیست.

فلاشینگ بام

عالی پناه گفت: - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - اقتضائات سال 88 با سال 98 قابل قیاس نیست و نمی توان ظرفیت مجلس - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - هفتم با مجالس پس از آن را مقایسه کرد.

اجرای فلاشینگ نما

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی افزود: نقطه نظری که در سال 88 ارائه شد مبتنی بر پیش فرض - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - است و در آن زمان در مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفتند به دلیل کمی وقت و اشکالات لایحه دولت آن را تبدیل به اصلاح مقررات تجارتی کند و در آن زمان - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - با این دیدگاه همراه بودند اما در مجالس بعد نظرها متفاوت شد.

فلاشینگ نما

وی گفت:​ تحولات تجارت در دنیا 6 ماهه است و - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - 41 ماده ای که منتقدانی دارد جز افتخار آمیز ترین بخش های لایحه قانون تجارت جدید و از اصول - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - مترقی است که وارد حقوق تجارت می شود.

نمونه کار فلاشینگ نما

عالی پناه افزود: منتقدان ماده 4 این لایحه ظرفیت نظام حقوقی و قضایی و قضات و وکلای کشور را دست کم - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - گرفته اند.

فلاشینگ بام

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: قضات و - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - وکلای کشور نیاز نیست برای فهم مباح اقتضایی در کلاس بنده حاضر شوند و دانش آنها فراتر از تصور منتقدان است زیرا مباح اقتضایی مفهومی واضح دارد.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود: نباید از موضوعی که 80 سال پیش در ماده 10 قانون مدنی ایران - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - پیش بینی شده است دست برداریم و این ماده اصل اساسی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - در دنیای تجارت امروز است.

نمونه کار فلاشینگ بام

احمد آتش هوش رئیس کمیسیون حقوقی و حمایت قضایی اتاق بازرگانی ایران نیز گفت: کارشناسان اتاق بازرگانی در جلسات رسیدگی لایحه قانون تجارت جدید حضور داشتند اما آنچه که در مجلس تصویب شد مورد بررسی ما در آن جلسات نبود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - افزود: در بحث قراردادها نسخه ای که در کارگروه رسیدگی به لایحه تجارت مطرح شد چیزی نبود که در صحن علنی آمد.

فلاشینگ پنجره

آتش هوش گفت: نمایندگان اتاق بازرگانی در جلسه صحن علنی حضور داشتند اما آیین نامه داخلی مجلس اجازه اظهار نظر جدیدی درباره متن لوایحی که در حال بررسی است نمی دهد.

فلاشینگ بام

رئیس کمیسیون حقوقی و حمایت - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - قضایی اتاق بازرگانی ایران افزود: بر - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - اساس ماده 14 این لایحه - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - هیچ شخصی در مذاکرات مقدماتی، انعقاد و اجرای قرارداد نباید ناهماهنگ با تلقی که خود با طرف دیگر ایجاد کرده است عمل کند و اگر طرف مقابل با اعتماد متعارف به وضع ایجاد شده اقداماتی را انجام دهد یا هزینه هایی را متحمل شود شخصی که وضع مذکور را ایجاد کرده مسئول جبران خسارت است.

اجرای فلاشینگ بام

وی گفت: - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - به عنوان نمونه اگر شرکتی بخواهد به افرادی نمایندگی فروش و توزیع دهد و از آنها مدارک بخواهند - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - و شخصی که مدارک را تحویل داده تلقی کند که نظر شرکت درباره نمایندگی او - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - مثبت است و کارهایی را انجام دهد اما شرکت آن شخص را واجد صلاحیت نداند و وی خسارت ببیند می تواند از شرکت برای جبران خسارتش شکایت کند زیرا آن شرکت طوری رفتار کرده است که شخص فکر کرده موافق نمایندگی اوست.

نمونه کار فلاشینگ بام

آتش هوش افزود: تاسیسات جدید حقوقی شرایط شرکت های لیزینگ و قراردادهای حراجی از نکات مثبت لایحه قانون - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - تجارت جدید است اما زمانی که لیزینگ را به عنوان تاسیس حقوقی در قانون تجارت گنجانده می شود مستندات اجرایی آن از کجا است.

فلاشینگ نما

رئیس کمیسیون حقوقی و حمایت قضایی - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - اتاق بازرگانی ایران گفت: ما انجمن ملی لیزینگ با مجوز بانک مرکزی داریم که شرکت های لیزینگ عضو آن هستند و باید در این زمینه نظر کارشناسی بدهند اما در نگارش لایحه قانون تجارت جدید چند حقوقدان پشت درهای بسته نشسته و چند کتاب خارجی را - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - ترجمه کرده اند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی افزود: انجمن های حمل و نقل که - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - سابقه زیادی در کشور دارند باید - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - درباره این لایحه اظهار نظر کنند.

اجرای فلاشینگ نما

آتش هوش گفت: آنقدر عبارات مفصل و کش دار در لایحه قانون تجارت جدید - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - آورده اند که قاضی نمی داند چگونه آنها را تفسیر کند و این - قیمت اجرای انواع فلاشینگ بام شیراز - مسئله راه را برای سوء استفاده کنندگان باز کرده است.

فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

فلاشینگ بام