جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرج و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07215.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

دعوا بر سر واردات برنج بالا گرفت/معاون وزیر صمت خطاب به معاون وزیر کشاورزی: نگذارید برنج‌ها در بنادر خراب شود

بعد از دعوای ۲ وزارتخانه بر سر واردات برنج در فصل برداشت، این بار وزارت صنعت، وزارت جهاد کشاورزی را متهم کرده که به‌دلایل نامعلوم حجم زیادی از برنج وارداتی را در گمرک دپو کرده است و ارز مورد نیاز برای واردات را اختصاص نمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی  شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از لغو قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی و - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - انتقال مسئولیت‌های بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ارتباط با واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی و حمایت از تولید داخل، میان دو وزارتخانه چالش ایجاد شد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

در این رویداد وارد کنندگان با وجود ممنوعیت به‌دنبال واردات برنج در فصل برداشت - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - محصول داخلی بودند که با پیگیری‌های انجام‌شده این موضوع به گمرکات کشور نیز ابلاغ شد اما با اعتراض جامعه کشاورزی و پیگیری رسانه‌ها، جلوی واردات این محصول گرفته شد.

نمونه کار فلاشینگ نما

به‌تازگی نیز نامه‌ای در این ارتباط منتشر شده که نشان می‌دهد اختلافات میان دو وزارتخانه دولتی کماکان ادامه دارد؛ در این نامه با موضوع «تعیین تکلیف موجودی برنج در بنادر کشور» عباس قبادی معاون وزیر صنعت به مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی نوشته است که وزارت جهاد کشاورزی به‌دلایل نامعلوم - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - از اختصاص ارز مورد نیاز برنج‌های شرکت بازرگانی دولتی که در گمرک و بنادر کشور مانده خودداری می‌کند.

فلاشینگ نما

در این نامه اشاره شده است که در زمان مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی بر ثبت سفارش برنج، مجوز واردات  160 هزار تن از این محصول صادر شد که بخشی از آن با اختصاص - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - ارز از گمرکات ترخیص شد اما مابقی به‌دلیل عدم اختصاص ارز توسط آن وزارتخانه در گمرکات کشور باقی مانده و با توجه به گرمای هوا در حال خراب شدن است.

فلاشینگ بام

متن این نامه به‌شرح زیر - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - است:

فلاشینگ پنجره

همان‌گونه که - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - مستحضرید ثبت سفارش حدود 160 هزار تن برنج در زمان تصدی آن وزارتخانه بر پورتال - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - صدور مجوز سامانه جامع تجارت انجام گردیده و در این راستا بخشی از محموله‌ها تأمین ارز و همچنین ارز آن منتقل گردیده و بخشی نیز به‌دلایل نامعلوم تأمین ارز آنها متوقف گردیده است. با عنایت - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - به گذشت زمان طولانی از تخلیه برنج‌ها در بنادر کشور و گرمای شدید بنادر جنوبی که قطعاً باعث بروز آسیب جدی به کیفیت این کالا خواهد گردید و از - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - آنجایی که بخشی از محموله‌ها مربوط به ذخایر استراتژیک شرکت بازرگانی دولتی ایران می‌باشد خواهشمند است دستور فرمایید در خصوص تأمین ارز و ترخیص موارد ذیل اعلام نظر فرمایید:

نمونه کار فلاشینگ بام

1 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تأمین و انتقال ارز آنها انجام شده است.

نمونه کار فلاشینگ بام

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

فلاشینگ پنجره

ب ــ موجودی در راه یا - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - در حال بارگیری

نمونه کار فلاشینگ بام

2 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - ارز گردیده ولی منتقل نشده است.

اجرای فلاشینگ بام

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - بنادر

اجرای فلاشینگ نما

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

نمونه کار فلاشینگ پنجره

3 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز نگردیده است

اجرای فلاشینگ بام

الف  ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

نمونه کار فلاشینگ پنجره

ب - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

فلاشینگ پنجره

4 ــ موجودی بنادر فاقد ثبت سفارش که بر مبنای رویه ثبت سفارش وزارت - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - جهاد کشاورزی وارد شده - قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج - است (محموله‌های وارده به بنادر که از محدودیت کنترل اعتبارسنجی و... مستنثی گردیده است). بدیهی است طبق روال هر سال ثبت سفارش تا پایان فصل برداشت انجام نمی‌پذیرد.

اجرای فلاشینگ بام

قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج

نمونه کار فلاشینگ نما

انتهای پیام/+

فلاشینگ نما
- قیمت اجرای انواع فلاشینگ پنجره کرج -