جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اهواز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07224.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

«عیار ۱۵»| آیا عمان می‌تواند در تجارت خارجی ایران جایگزین امارات شود؟

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان با اشاره به نقش عمان در تجارت خارجی ایران به این سوال پاسخ داد که آیا عمان می تواند جایگزین امارات شود؟

محسن ضرابی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در واکنش به نظرات برخی کارشناسان مبنی - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره اهواز - بر امکان جایگزینی عمان به جای امارات در شرایط یک سال و نیم گذشته اظهار کرد: اینکه عمان بتواند جایگزین برخی کشورهای منطقه شود یک موضوع مهم است؛ البته جایگزین شدن عمان، نیازمند - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره اهواز - ایجاد زیرساخت‌هایی در این کشور است و با توجه به اینکه کشتیرانی ما در شرایط تحریمی قرار دارد، برخی از بنادر عمان که سرمایه‌گذاران غیرعمانی دارند، پذیرای کشتی‌های ایرانی نیستند لذا باید راهکارهایی را پیدا کنیم که این مشکل نیز حل شود.

نمونه کار فلاشینگ نما

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره اهواز - گفت: یکی - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره اهواز - از برنامه‌های مهم ما در اتاق مشترک، راه‌اندازی خط کشتیرانی مستقیم میان چابهار و بنادر عمانی است و با توجه به اینکه چابهار مشمول تحریم ها نیست، می تواند علاوه بر توسعه منطقه چابهار، ظرفیت خوبی در تجارت را در اختیار کشورمان قرار دهد ولی محقق شدن این امر نیازمند تامین برخی زیرساخت‌ها است. البته نباید انتظار داشته باشیم که یک شبه همه زیرساخت‌ها فراهم شود و باید به مرور همزمان با رونق تجاری، زیر ساخت‌ها نیز تکمیل شوند.

فلاشینگ نما

وی خاطرنشان کرد: البته میزان واردات ایران از عمان و افزایش چشمگیر آن در یکسال گذشته حاکی از این است که این کشور آرام آرام به سمت جایگزینی پیش می‌رود. بعنوان مثال تا سال 95، واردات ما از عمان بین 70 تا 75 میلیون دلار بود و این رقم در سال 96، به 220 میلیون دلار رسید و در سال 97، به 433 میلیون دلار فزونی یافت؛ این - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره اهواز - رقم در حالی محقق می‌شود - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره اهواز - که عمده واردات ما از عمان، واردات کالاهایی است که قبلاً به تعدادی از کشورهای دیگر می‌رفت و از آنجا وارد ایران می‌شد و هم اکنون از عمان وارد خاک ایران می‌شود.

فلاشینگ بام

انتهای - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره اهواز - پیام/

فلاشینگ پنجره