جهت انجام انواع فلاشینگ نما در شیراز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07206.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

مدیریت زورخانه‌ای در پول‎خانه ایران

جناب آقای سیف که بنا به انتصاب اخیر، متخصص ورزش "زورخانه" می باشد، میبایست از ابتدای دولت روحانی به همین سمت منصوب و رئیس "زورخانه" میشد نه اینکه رئیس "پول خانه ایران"!!

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا سبزعلیپور اقتصاددان و رئیس مرکز تجارت جهانی ایران به پهلوان شدن "ولی الله سیف" رئیس کل سابق بانک مرکزی ایران شدیداً واکنش نشان داد و طی تحلیلی اظهار داشت: پیشرفت در بُعد اقتصادی، لازمه بقا و شکوفایی یک نظام اجتماعی و سیاسی است. پیشرفت اقتصادی یک کشور با شاخص های متعددی سنجیده میشود. رشد تولید سرانه در جامعه، نرخ بیکاری، نرخ تورم، توزیع درآمد بین آحاد جامعه، متوسط میزان تحصیلات نیروی - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - کار، دسترسی به خدمات آموزشی و بهداشتی، امید به زندگی، میزان تولیدات فرهنگی، تأمین زندگی در زمان بازنشستگی و بیکاری از جمله شاخص‌ های پیشرفت اقتصادی است.

نمونه کار فلاشینگ بام

در دنیای امروز، رشد و پیشرفت اقتصادی در یک جامعه نسبت به جوامع دیگر نشان از توانمندی بیشتر نظام اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در بهبود - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - وضع مردم آن جامعه دارد. پیشرفت و توسعۀ اقتصادی موجب اعتماد به نفس جامعه و مردم میشود. پیشرفت اقتصادی موجب حفظ سرمایه ‌های انسانی - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و جلوگیری از فرار مغزها و حتی جذب مغزهای خارجی به کشور شده و سرمایه ‌های انسانی جامعه را تقویت میکند که - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - خود متعاقباً موجب پیشرفت بیشتر جامعه نیز میشوند. پیشرفت اقتصادی - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - باعث افزایش توان - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - مادی جامعه برای تقویت توان دفاعی، تقویت منابع مادی و انسانی برای توسعۀ فرهنگی - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و فکری جامعه میشود. پیشرفت اقتصادی موجب بهبود شرایط - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - زندگی خانواده‌ - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - ها و زمینه ‌ساز تقویت بنیاد خانواده و کاهش فسادهای اجتماعی، اخلاقی و مالی میشود.

فلاشینگ نما

پیشرفت اقتصادی ایران و قدرتمند شدن اقتصاد کشورمان آرزوی ملت ایران میباشد اما متأسفانه سالهاست که اقتصاد کشورمان مریض شده و اوضاع آن به هم ریخته است.!! مردم شریف ایران به امید بهبود اقتصاد و رفع مشکلات اقتصادی، در سال 92 حسن روحانی را بعنوان رئیس جمهور ایران اسلامی برگزیدند تا وی با تدبیر و تیم کارآمد خویش بتواند مردم را به آرزوی چندین و چند ساله شان رسانده و مشکلات اقتصادی را حل و معیشت مردم را ارتقاء دهد.

فلاشینگ پنجره

اما پس از گذشت حدود 6 سال از عمر دولت روحانی، نه تنها مشکلات اقتصادی پیشین حل نشد - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - بلکه متأسفانه اوضاع اقتصادی کشورمان روز به روز خراب تر و نابسامان تر گردید، بطوریکه اقتصاد ایران راکدتر، تورم سنگین تر، بیکاری بیشتر و سفره های مردم کوچکتر گردید!! نقدینگی سرگردان جامعه تا 2000 هزار میلیارد رشد کرد، نرخ دلار از3000 تومان تا حدود 20 هزار تومان افزایش و ارزش پول - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - ملی بیش از پیش کاهش یافت!! چرخ تولید متوقف و کارخانه ها پی در پی ورشکست شدند!! چندین موسسه مالی و اعتباری آنهم با دهها هزار میلیارد - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - تومان سپردۀ مردم ورشکست شدند و همچنین حقوق کارگران و - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - کارکنان تعداد زیادی از شرکتها و بنگاههای بزرگ اقتصادی معوق و - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - ماهها پرداخت نگردید و درنتیجه اعتراضات خیابانی مالباختگان و کارگران بی مزد در شهرهای مختلف کشورمان براه افتاد!! مجدداً تحریمهای اقتصادی قدیم - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و جدید برعلیه ایران اِعمال گردید و جنگ اقتصادی آمریکا و همپیمانانش نیز با ایران شروع - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - شد!! طی 6 سال گذشته، دهها نابسامانی و بحران دیگرِ - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - اقتصادی نیز - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - در کشورمان بوجود آمده که جهت پرهیز از اطالۀ این یادداشت از ذکر تک تک آنها خودداری میکنم.

نمونه کار فلاشینگ نما

موارد و مشکلات مطروحۀ فوق همگی مولود و دست پخت دولتمردان و تیم اقتصادی دولت یازدهم و دوازدهم میباشند که قرار بود همین آقایان، ایران را مدینۀ فاضله و اقتصادِ کشورمان را توسعه و مشکلات را نیز رفع کنند اما حاصل سوء مدیریتِ دولتمردان موجب شد تا اَشک مردم درآمده و اُمیدِ ملت به یأس مبدل گردد.!!

اجرای فلاشینگ بام

حاصل مدیریت رفاقتی آقایان طی 6 - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - سال گذشته مساوی شده است با اقتصادی نابسامان و مریض و شیوع فساد!! همچنین تحت تعقیب قضایی قرار گرفتن عده ای از دولتمردان نیز تأییدی بر - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - عملکرد غلط و مدیریت نادرست دولت میباشد!! 

فلاشینگ نما

همیشه این سوال ذهن اینجانب و سایر دوستان - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و حتی مردم عادی را مشغول کرده - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - بود که چرا دولتی با این میزان رأی ومقبولیت و همچنین با وجود اینهمه اقتصاددانِ دولتمرد که همگی - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - مثلاً دنیا دیده، که غالباً تحصیل کردۀ بهترین دانشگاههای اروپایی و آمریکایی بوده و بعضاً خود را دانشمند، کاردان و همه فن حریف میدانند به این روز درآمدیم و اوضاع اقتصادی کشور - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و معیشت مردم را بحرانی و به قهقرا - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - کشاندیم!!

فلاشینگ پنجره

برای این سوال پاسخهای متعدد و مختلفی به ذهنم خطور کرده بود تا اینکه روز گذشته خبری در - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - رسانه ها منتشر شد - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - مبنی براینکه "ولی‌الله سیف" با حکم "مسعود سلطانی فر" وزیر ورزش و جوانان به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزشهای زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.!!

نمونه کار فلاشینگ پنجره

اینجا بود که تازه - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - پاسخ سوال فوق را یافتم و به این نتیجه رسیدم که دولتمردان محترم منجمله "آقای سیف" متخصص ورزش زورخانه ای هستند و به همین خاطر، اقتصاد ایران را طی 6 سال گذشته مطابق امور "زورخانه" اداره و مدیریت کرده اند!!

اجرای فلاشینگ بام

جناب آقای سیف هم که متخصص ورزش "زورخانه" میباشند، میبایست از ابتدای دولت روحانی به همین سمت منصوب و رئیس "زورخانه" میشدند نه اینکه رئیس "پول - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - خانه ایران"!!

فلاشینگ بام

آقای سیف و سایر دولتمردان، اقتصاد ایران و امورات پولی، بانکی و ارزی کشور را "کبّاده ای" - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و "میل دمبلی" مدیریت و به پیش برده اند و اقتصاد کشور و امورات زندگی مردم را همچون "کباده" به این سو و - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - آن سو انداخته و بعضاً - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - همانند "میل و دمبل" به بالا و پایین پرتاب کرده اند که حاصل "اقتصاد زورخانه ای" شده است اقتصادِ مریض و اقتصاد بحرانی و نابسامان!! که یک روز قیمت کالاها مثل موشک بالا میرود و روز دیگر نرخ ارز بالا و پایین می آید!! یکروز صادرات فلان کالا آزاد و روز دیگر ممنوع میشود و برعکس یکروز واردات فلان کالا آزاد و روز دیگر ممنوع میگردد!! یعنی مردم و فعالان اقتصادی را سردرگم کرده اند و کسی نمیداند در این "اقتصادِ زورخانه ای" چه کار باید بکند!!

اجرای فلاشینگ نما

ولی الله سیف - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - طی 5 سال مدیریت "زورخانه ای" خود بر بانک مرکزی ایران، موجب شد تا اقتصاد کشورمان بحرانی، بازار سکه و ارز آشفته، نرخ تورم بطور سرسام آور افزایش و فساد پولی و بانکی رشد کند - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و به همین دلیل از کار برکنار و حتی در مضان اتهام نیز قرار گیرد!!

فلاشینگ پنجره

اما پس از برکناری از بانک مرکزی، رئیس جمهور محترم با بی اعتنایی به افکار عمومی و - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - همچنین با بی توجهی به قوه قضائیه، طی حکمی ولی الله سیف را به عنوان مشاور پولی و بانکی خود منصوب میکند تا اینبار مشاورۀ بانکداری زورخانه ای به آقای روحانی بدهد!!

فلاشینگ بام

ولی الله سیف بواسطۀ پهلوانی و مدیریت زورخانه ای خود هیچیک از مراحل پایه ای بانکداری را طی نکرده و از پشت باجه شروع و پله پله مراحل ترقی را تا رسیدن به عضویت در هیأت مدیره بانکهای بزرگ کشور طی ننموده - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و به - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - یکباره به ریاست هیأت مدیره و مدیرعاملی چند بانک بزرگ دولتی (البته بغیر از بانک کارآفرین) منصوب شد که حاصل "مدیریت زورخانه ای" ایشان طی سالهای متمادی شد اختلاس 123 میلیاردی بانک صادرات با آن همه سر و صدا و یک اعدامی!! و پس از آن بحران بانک سپه و سپس مدیرعاملی بانک ملی ایران که در اصل بزرگترین بانک ایرانی آنهم با بیش از یک سوم نقدینگی کشور!! البته اگر در دوران مدیریت ایشان در بانک ملی چندان اتفاق و حادثه خاصی در آن بانک رخ نداد به این دلیل بود که هیچیک از کارها و امورات - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - بانکی را ایشان انجام نمیداند و فقط مدیر ظاهری بانک در برابر دیدگان و رسانه های گروهی - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - بودند ولیکن انسان فرهیخته و بزرگواری - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - که بنوعی پدر صنعت بانکداری هم محسوب میشوند (چه از نظر سن و چه از بابت تجربه) که نمی خواهم نامشان را ببرم - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - زیرا شاید خودشان راضی نباشند در آن زمان قائم مقام بانک ملی بودند و همۀ کارهای بانک را این استاد بزرگ انجام میدادند و همه کارهای انجام شده - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - توسط قائم مقام محترم، به نام آقای سیف  تمام میشد!! یعنی به نام ایشان و به کام اوشان. پس از خروج از بانک ملی نیز بعنوان مدیرعامل بانک کوچکی بنام (فیوچر بانک) به کشور بحرین تشریف بردند که البته نمیخواهم راجع به مدیریت ایشان در آن بانک و حاصل مدیریت شان صحبت کنم و نهایتاً به تهران بازگشته و مدیریت بانک خصوصی کارآفرین را تا پیش از ورود به بانک مرکزی برای مدتی حدود 3 سال - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - عهده دار بودند. اینهم خلاصه ای از کارنامه درخشان ایشان تا به امروز میباشد.

اجرای فلاشینگ بام

البته - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - جناب آقای وزیر ورزش، آقای - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - سیف را به کسوت پهلوانی هم درآوردند و نام "پهلوان" - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - را بر ایشان نهادند که بنده نمیدانم آقای سیف چه - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - سنخیتی با پهلوانی دارند و چه بخشی از وجود ایشان نام و نشانی از پهلوانی دارد؟ هیکل ایشان، سابقه قهرمانی وی، رفتار و برخوردشان، منش و مردانگی و مردم داری شان و یا دعای خیر مردم؟!!! آقایان با نهادن نام "پهلوان" بر اشخاصی همچون "سیف"، به - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - جایگاه پهلوانی توهین نموده - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و افرادی همچون "پوریای ولی و تختی" - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - را زیر سوال برده اند و به همین خاطر آدم شک میکند که اگر آقای سیف "پهلوان" است پس آیا شخصیت و رفتار "پوریای ولی و تختی" هم مثل آقای سیف بوده که پهلوان شده اند؟ اگر سیف پهلوان است پس "پوریای ولی و تختی" چه کاره اند؟ و اگر اشخاصی همچون "پوریای ولی و تختی" پهلوان واقعی اند پس آقای سیف این وسط چه میگوید؟!!

نمونه کار فلاشینگ نما

دولت محترم بجای اینکه مشکلات اقتصادی را حل و فصل و زندگی مردم را سرو سامان داده و برای جوانان این مرز و بوم - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - اشتغال ایجاد کند، اصل کار را ول - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - کرده - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - و فقط فکر دوستان و خود میباشد و دائماً برای دوستان و رفقای خودش - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - اشتغال ایجاد میکند تا مبادا آقایان بیکار - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - باشند و کشور از وجود این حضرات بی بهره بماند!! بالاخره در این میان اگر فعالیت دولت برای جوانان اشتغال نمیشود اما برای دوستان و رفقایش نان و حقوق نجومی و امکانات رفاهی که میشود!!

اجرای فلاشینگ نما

در پایان روی سخن اینجانب با دولتمردان میباشد و از این عزیزان - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - سوال میکنم، شما که طی 6 سال گذشته دائماً مشغول خودستایی و - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - تعریف و تمجید از عملکرد خودتان بوده اید، آیا بهتر نیست که برای یک بار هم که شد این شهامت را داشته باشید و واقعیات را به مردم بگوئید و بابت عملکردهای نادرست و غلط خود و همچنین مدیریت زورخانه ایتان، از مردم عذرخواهی نمائید؟ آیا بهتر - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - نیست تا رئیس کل سابق بانک - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - مرکزی و مشاور پولی و بانکی حال و حاضر رئیس جمهور، بواسطۀ نابودی اقتصاد ایران و ایجاد هرج مرج در سیستم پولی و ارزی کشور و همچنین بیدار کردن غول خفتۀ تورم، همچون "پوریای ولی و تختی" و مثل یک "پهلوان" از مردم عذرخواهی و از تمامی - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - سمتهای خود استعفا - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - کنند؟ تا حداقل همچون پهلوان یک خاطره خوب از ایشان در ذهن خود ثبت کنیم. به عینه می بینیم که افرادی را در جامعه به جرم ارتکاب کوچکترین خطا که به هیچکس جز خودشان هم ضرری نزده اند، دادگاهی کرده و برایشان حبس های طویل - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - المدت بریده میبرند اما متأسفانه کسانیکه اقتصاد یک مملکت را نابود و به کار و زندگی تمام مردم ایران لطمه وارد - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - کرده و - قیمت انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - میکنند، حتی حاضر نیستند که یک عذرخواهی خشک و خالی از مردم بکنند و یا حداقل از سمت شان استعفا داده و برای همیشه دست از سر ایران و ایرانی بردارند.!!

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 

نمونه کار فلاشینگ بام