جهت انجام انواع فلاشینگ نما در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07196.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج در هند مدعی شد، عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا ۴۰۰ هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد حسین ادیب کارشناس اقتصادی در یادداشتی به تحلیل وضعیت تجارت بین الملل با تمرکز بر کشورهای هند و چین - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - و آمریکا پرداخت و تاکید کرد، قیمت برنج در هند 30 درصد کاهش یافته و عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا 400 هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند، سخن بر سر 30 درصد اختلاف است.

نمونه کار فلاشینگ نما

به سبب تعرفه آمریکا بر صادرات چین، انبارهای چین لب به لب کالاست و به سبب کاهش صادرات ، قیمت کالاهای وارداتی ایران در خیلی از انواع 20 درصد سقوط کرده است نگارنده از کالایی مطلع است که در چین ٤٨ درصد کاهش قیمت داشته است.

فلاشینگ بام

قیمت پارچه 20 درصد  در چین کاهش یافته و وارد کننده ایرانی که در - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - اردیبهشت اقدام به واردات از چین کرده 20 درصد هم در دلار ضرر کرده است این وارد کننده 40 درصد زیان کرده است.

اجرای فلاشینگ بام

بطور متوسط قیمت مواد برقی در چین 20 درصد کاهش یافته و وارد کننده ایرانی مواد برقی از چین علاوه بر کاهش 20 درصد در خرید، در دلار  - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - نیز 20 درصد ضرر - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - کرده و جمع ضرر 40 درصد است .

نمونه کار فلاشینگ بام

شرکتهای بورسی 500 هزار میلیارد تومان به بانک و بازار بدهکارند و اگر بابت استقراض نیز ٦ درصد هزینه لحاظ  شود جمع ضرر به ٤٦ درصد می رسد.

فلاشینگ نما

تحریم های آمریکا از ١٦ اردیبهشت شروع شد - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - و فعالین اقتصادی ایران تصور می‌کردند با آغاز تحریم موج سنگین تورمی ایجاد می‌شود که عکس آن اتفاق افتاد.

فلاشینگ پنجره

یک جای تحلیل های فعالین اقتصادی ایران ایراد دارد.

فلاشینگ پنجره

فضای تلگرامی در داغ کردن این فضا نقش داشت، به نظر می‌رسد حضور تلگرام در فضای اقتصادی ایران دارد به پایان یک دوره نزدیک می‌شود مردم از این گونه تحلیل ها فاصله می‌گیرند و تلگرام وارد دوره جدیدی می‌شود. کانالی اقتصادی که سال 97 بطور متوسط 89 هزار بازدید کننده داشت و سیگنالهای تورمی « بخرید بخرید » می - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - داد دیروز - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - 1500 نفر بازدید کننده داشت.

نمونه کار فلاشینگ بام

البته در حوزه‌هایی هم طی سه ماه گذشته تورم بوده و این موارد را هم نباید ندیده گرفت و در حوزه‌هایی در آینده همچنان تورم خواهد بود،  - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - اما - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - کم نیستند فعالین اقتصادی که با کاهش 20 درصدی قیمت مواد در بازار جهانی، کاهش - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - 20 درصدی قیمت دلار  و پرداخت ٦ درصد بهره ، ٤٦ درصد طی سه ماه زیان کرده‌اند.

فلاشینگ بام

عده ای که کم - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - نیستند هر - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - چه را در سال ٩٧ ناشی از تورم بدست آوردند طی سه ماه از دست دادند.

نمونه کار فلاشینگ نما

قیمت بعضی از مواد پتروشیمی 20 تا 30 درصد کاهش داشته است کسانی - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - که با دریافت وام از - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - بانک اقدام به ذخیره سازی موادپتروشیمی کرده اند تا از ١٦ اردیبهشت گران تر شود قابل تامل‌اند.

اجرای فلاشینگ بام

بزرگترین بازنده ضد تورم ایجاد شده، کسانی هستند که  از تورم سال ٩٧ منتفع شدند اینها - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - با سود بالا در سال ٩٧ تصور کردند همین فضا - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - ادامه خواهد داشت عمده کسانی که از تورم سال ٩٧ - قیمت نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - منتفع شدند در سال ٩٨ از زیان منتفع شدند.

اجرای فلاشینگ نما

مطالب فوق به معنای این نیست که تورم در ایران به ضد تورم تبدیل شده با رشد ٢٥ درصدی نقدینگی، تورم دوباره خود را پیدا خواهد کرد مگر اینکه بانکها ورشکست شوند.

فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام