جهت انجام انواع فلاشینگ نما در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00667.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴

فروش سیمان صادراتی ۷۰ دلاری به قیمت ۲۰ دلار

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه با اعمال عوارض صادراتی تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را کمتر از قیمت جهانی به کارخانجات فولاد بفروشند،گفت: هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده است.

کامران وکیلی در گفت‌وگو با - مجری فلاشینگ بام مشهد - خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، درباره اعمال عوارض صادراتی 20 تا 25 درصدی برای مواد معدنی، اظهار داشت: به اعتقاد من دولت می‌خواهد یک اشتباه را با یک اشتباه دیگر جبران کند. به نوعی هدفگذاری تولید 55 میلیون تن فولاد در کشور تعریف شده اما جانمایی کارخانجات فولاد در مناطق خشک و دور از بنادر عاملی شده تا ارسال مواد به آنها با مشکل مواجه شود و آن کارخانه ها در روند تولید با مشکلاتی مواجه شوند.

فلاشینگ نما

وی با بیان اینکه مشکلات تأمین مواد اولیه - مجری فلاشینگ بام مشهد - و جانمایی‌های نامناسب کارخانجات فولاد عاملی شده تا دخل و خرج آنها - مجری فلاشینگ بام مشهد - متناسب نباشد، افزود: به همین منظور دولت در بخش انرژی از آنها حمایت‌ می‌کند اما این حمایت‌ها به هیچ عنوان باعث توسعه بیشتر این صنعت نخواهد شد. 

نمونه کار فلاشینگ بام

*سیمان صادراتی به جای 70 دلار به قیمت - مجری فلاشینگ بام مشهد - 20 دلار فروخته می‌شود

فلاشینگ نما

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه تصمیمات نامناسب عاملی شده تا امروز کارخانجات سیمان به جای فروش سیمان صادراتی خود به قیمت 70 دلار محصولات خود را با قیمت 20 دلار به فروش برسانند، گفت: این موضوع اصلاً برای تولیدکنندگان این بخش توجیه اقتصادی ندارد. به نحوی که بخش زیادی از کارخانجات صنعت سیمان با نصف ظرفیت مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار فلاشینگ بام

وکیلی افزود: اعمال عوارض بر سنگ آهن نیز نه تنها اوضاع این بخش را بهبود نمی‌بخشد بلکه تولیدکنندگان مجبورند سنگهای مازاد خود را با کمتر از قیمت - مجری فلاشینگ بام مشهد - جهانی به کارخانجات فولاد بفروشند جالب اینجاست که - مجری فلاشینگ بام مشهد - کارخانجات فولاد پولهای آنها را با دیرکرد 6تا9 ماه و حتی یک سال پرداخت می‌کنند.

فلاشینگ بام

وی - مجری فلاشینگ بام مشهد - با اعلام اینکه هیچ صنعتی با وضع عوارض سرپا نشده است، گفت: کشورهایی - مجری فلاشینگ بام مشهد - در بخش خام فروشی موفق بوده اند که اقتصادی آزاد دارند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با بیان اینکه اعمال عوارض صادراتی عاملی می شود تا - مجری فلاشینگ بام مشهد - برخی گندله سنگ آهن را به نام سیمان و کنستانتره سنگ آهن را به نام سیمان خاکستری صادر کنند، تصریح - مجری فلاشینگ بام مشهد - کرد: امروز باید دولت توضیح دهد معادن سنگ آهن با مازاد تولید چه کار - مجری فلاشینگ بام مشهد - کردند.

اجرای فلاشینگ نما

 به گزارش تسنیم، طی روزهای اخیر - مجری فلاشینگ بام مشهد - معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت - مجری فلاشینگ بام مشهد - اعلام کرده است: به منظور جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و - مجری فلاشینگ بام مشهد - ایجاد ارزش افزوده از اول مهرماه امسال، صادرات مواد معدنی خام مشمول عوارض 20 تا 25 درصدی می شود.

اجرای فلاشینگ بام

به گفته وی،  این دستور با تصویب کارگروه موضوع بند 1 دستورالعمل مدیریت صادرات و در راستای حمایت از تولید داخل صادر شده است. - مجری فلاشینگ بام مشهد - برهمین اساس صادرات کنسانتره و گندله سنگ آهن نیز مشمول عوارض 25 درصدی خواهد بود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ پنجره