جهت انجام انواع فلاشینگ نما در آبادان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 01955.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا تودی، طرح تریلیون دلاری «یک کمربند، یک جاده» چین - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به غرب متصل می کرد.

اجرای فلاشینگ نما

 این طرح که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - جاده ای و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره آمریکا متصل - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - تجارت و توسعه است.

نمونه کار فلاشینگ نما

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ بام

 ویکتور گائو، مدیر انجمن - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز شد که شامل پیوستگی مالی و قدرت - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - می‌شد.

فلاشینگ پنجره

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده وجود دارد و بیش از صد کشور تا حالا برای - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - برای صادرات دارد. برخی کالاهای - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات کشاورزی صادر می کنند.

اجرای فلاشینگ بام

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال سریع تر کالاها، تجارت تقویت شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

گائو گفت:«یکی از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین نایروبی - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - و مومباسا است. این خط آهن راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه تنها در مورد انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

فلاشینگ بام

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی نام - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در بر می گیرد.

فلاشینگ نما

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

اجرای فلاشینگ نما

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در هنگ کنگ به توسعه پروژه - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - های همکاری با پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

نمونه کار فلاشینگ بام

برخی کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

فلاشینگ پنجره

 چرا چین - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

فلاشینگ نما

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - به - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین بازارهای جدید و منابع جدید مواد خام به دست آورد و فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - خود داشته باشد.

اجرای فلاشینگ بام

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و ... شد».

فلاشینگ نما

وی اضافه کرد:« چین حالا می خواهد از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی و - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - تکنولوژی و تجارب خود در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

نمونه کار فلاشینگ بام

چین به عنوان یک کشور صنعتی در حال رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا  سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

اجرای فلاشینگ بام

 طبق گفته گائو، چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل - نحوه اجرای فلاشینگ آبادان - است و وقتی در مورد سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

نمونه کار فلاشینگ نما

 انتهای پیام/42

فلاشینگ بام