جهت انجام انواع فلاشینگ نما در شیراز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07210.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۷

دفاع فولادی‌ها از عوارض ۲۵درصدی صادرات سنگ آهن/کارخانه‌ها کمبود ماده اولیه دارند

در حالی صاحبان معادن سنگ آهن که کارشان خام فروشی است، با عوارض ۲۰ تا ۲۵ درصدی صادرات سنگ آهن مخالف هستند، فولادسازان که از کمبود سنگ آهن به عنوان ماده اوایه رنج می برند، از این سیاست وزارت صمت حمایت می کنند.

سید رضا شهرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه خوشبختانه امسال تولید فولاد کشور به 27 میلیون تن خواهد رسید، اظهار داشت: این درحالی است که ظرفیت اسمی تولید فولاد کشور 35 میلیون تن است.

نمونه کار فلاشینگ نما

وی دلایل عدم تولید بیشتر فولاد در کشور را کمبود مواد اولیه دانست و افزود: متأسفانه - نحوه انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - تکمیل زنجیره فولاد هنوز به نحو مناسبی صورت نگرفته و بازاریابی و ایجاد - نحوه انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - مشتریان جدید به همراه کمبود مواد اولیه عاملی شده تا ما نتوانیم از ظرفیت اسمی خود استفاده کامل داشته باشیم.

فلاشینگ پنجره

این عضو انجمن فولاد با اشاره به اینکه باید عوارض پلکانی در صادرات مواد معدنی اعمال شود، گفت: به هر میزان که صادرات مواد اولیه به صورت خام صورت می‌گیرد باید عوارض زیادی پرداخت و به هر میزان که محصول نهایی به سمت فرآوری پیش رود، عوارض صادراتی کمتری پرداخت شود تا تناسب لازم در این رابطه اعمال گردد.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی با انتقاد از اینکه در حال حاضر قیمت - نحوه انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - شمش تعیین شده از سوی وزارت صنعت نامعقول است، گفت: درحال حاضر قیمت شمش زیر قیمت بازارهای جهانی - نحوه انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - است و همین موضوع عاملی شده تا کارخانجات فولاد نتوانند سنگ - نحوه انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - آهن را با قیمت معقولی خریداری کنند. جالب اینجاست قیمت صادراتی میلگرد نسبت به قیمت شمش 50 دلار ارزان تر است. این درحالی است که باید قیمت میلگرد صادراتی بالاتر از قیمت - نحوه انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - شمش باشد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

شهرستانی با اعلام اینکه درصددیم با برگزاری جلسه‌ای با وزارت صنعت موضوع قیمت شمش را تعیین و تکلیف کنیم، تصریح کرد: اگر قیمت شمش مورد بازبینی قرار گیرد به طور حتم قیمت سنگ آهن نیز رقم مناسبی شده و معادن در فروش آن به - نحوه انواع فلاشینگ دور پنجره شیراز - کارخانجات فولادی ضرر نمی‌کنند.

فلاشینگ بام

 

فلاشینگ بام

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ نما