جهت انجام انواع فلاشینگ نما در رشت و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00498.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

سرپرست سازمان توسعه تجارت: همه مشکلات ما ناشی از تحریم نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت افزایش تولید را از پیش نیازهای اساسی صادرات دانست و گفت: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید زادبوم، سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه اقتصادی، تحول - نحوه فلاشینگ بام رشت - در تولید و صادرات است، اظهار داشت: وجود زیرساخت های تولید، پایه و اساس ارتقای صادرات و ارز آوری - نحوه فلاشینگ بام رشت - است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

زادبوم افزود: توسعه صادرات نه تنها برای ما، بلکه برای همه کشورها مهم است، اما برای کشور ما که وابسته به صادرات نفت خام هستیم، این موضوع دارای - نحوه فلاشینگ بام رشت - اهمیت ویژه است.

فلاشینگ پنجره

سرپرست سازمان توسعه تجارت توسعه صادرات غیرنفتی را نیاز انکار ناپذیر کشور برای توسعه اقتصادی عنوان کرد و گفت: همواره تلاش هایی در این زمینه صورت گرفته که نشان دهنده توجه نظام به توسعه صادرات - نحوه فلاشینگ بام رشت - غیر نفتی است.

اجرای فلاشینگ نما

زادبوم گفت: در شرایط جنگ اقتصادی - نحوه فلاشینگ بام رشت - فعلی، ما به نگاه و فکر جدیدی در زمینه صادرات غیر نفتی نیاز داریم.

فلاشینگ نما

وی تصریح کرد: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست - نحوه فلاشینگ بام رشت - که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

نمونه کار فلاشینگ بام

زادبوم افزود: بخشی از مشکلات ما ساختاری است و - نحوه فلاشینگ بام رشت - همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند - نحوه فلاشینگ بام رشت - منسوب کردن همه مشکلات به تحریم کار درستی نیست.

فلاشینگ پنجره

سرپرست سازمان - نحوه فلاشینگ بام رشت - توسعه تجارت گفت: با توجه به شرایط موجود هنر ما این است که برنامه هایی طراحی کنیم که راه های جدید و بازارهای جدید و ویژه ای بیابیم.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی افزود: ما در سازمان توسعه تجارت طرح هایی تهیه کردیم که در آنها کشورهای همسایه به عنوان - نحوه فلاشینگ بام رشت - بازارهای هدف مد نظر قرار گرفتند تا تسهیلات و حمایت هایی - نحوه فلاشینگ بام رشت - که می شود روی این بازارهای هدف و خاص متمرکز شود.

فلاشینگ بام

زادبوم تصریح کرد: البته در این طرح ها، بازارهای کشورهای همسایه در اولویت بودند و این امر به آن معنی نبود که کشورهایی مانند اندونزی و مالزی که می توانند بازار - نحوه فلاشینگ بام رشت - خوبی برای برخی از محصولات ما باشند، نمی توانند مقصد صادرات باشند، بلکه اینگونه کشورها و سایر کشورهای در حال توسعه به عنوان اولویت دوم مورد - نحوه فلاشینگ بام رشت - توجه قرار گرفتند.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ پنجره