جهت انجام انواع فلاشینگ نما در قزوین و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00225.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

روایت ادیب از یک رانت بزرگ در ممنوعیت واردات برنج

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج در هند مدعی شد، عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا ۴۰۰ هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد حسین ادیب کارشناس اقتصادی در یادداشتی به تحلیل وضعیت تجارت بین الملل با تمرکز بر کشورهای هند و چین و آمریکا پرداخت و تاکید کرد، قیمت برنج در هند 30 درصد کاهش یافته و عده‌ای تحت پوشش حمایت از تولید داخل، واردات برنج را ممنوع کرده‌اند تا 400 - نحوه فلاشینگ قزوین - هزار تن برنج وارداتی موجود در انبارها را بفروشند، سخن بر سر - نحوه فلاشینگ قزوین - 30 درصد اختلاف است.

فلاشینگ پنجره

به سبب تعرفه آمریکا بر صادرات چین، انبارهای چین لب به لب کالاست و به سبب کاهش صادرات ، قیمت کالاهای وارداتی ایران در خیلی از انواع 20 درصد سقوط کرده است نگارنده از کالایی مطلع است که در چین ٤٨ درصد - نحوه فلاشینگ قزوین - کاهش قیمت داشته است.

فلاشینگ پنجره

قیمت پارچه 20 - نحوه فلاشینگ قزوین - درصد  در چین کاهش یافته و وارد - نحوه فلاشینگ قزوین - کننده ایرانی که در اردیبهشت اقدام به واردات از چین کرده 20 درصد هم در دلار ضرر - نحوه فلاشینگ قزوین - کرده است این وارد کننده 40 درصد زیان کرده است.

فلاشینگ بام

بطور متوسط قیمت مواد برقی در چین 20 درصد - نحوه فلاشینگ قزوین - کاهش یافته و وارد کننده ایرانی مواد برقی از چین علاوه بر کاهش 20 درصد در خرید، در دلار  نیز 20 درصد ضرر کرده - نحوه فلاشینگ قزوین - و جمع ضرر 40 درصد است .

فلاشینگ نما

شرکتهای - نحوه فلاشینگ قزوین - بورسی 500 هزار میلیارد - نحوه فلاشینگ قزوین - تومان به بانک و بازار - نحوه فلاشینگ قزوین - بدهکارند و اگر بابت استقراض نیز ٦ درصد هزینه لحاظ  شود جمع ضرر به ٤٦ درصد می رسد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

تحریم های آمریکا از ١٦ اردیبهشت شروع شد و فعالین اقتصادی ایران تصور می‌کردند با آغاز تحریم موج سنگین تورمی ایجاد می‌شود که عکس آن اتفاق افتاد.

نمونه کار فلاشینگ بام

یک جای تحلیل های فعالین اقتصادی ایران ایراد دارد.

فلاشینگ بام

فضای تلگرامی در داغ کردن این فضا نقش داشت، - نحوه فلاشینگ قزوین - به نظر می‌رسد حضور تلگرام در فضای اقتصادی ایران دارد به پایان یک دوره نزدیک می‌شود مردم از این گونه تحلیل ها فاصله می‌گیرند و تلگرام وارد دوره جدیدی می‌شود. کانالی اقتصادی که سال 97 بطور متوسط 89 هزار بازدید کننده داشت و - نحوه فلاشینگ قزوین - سیگنالهای تورمی « بخرید بخرید » می داد دیروز 1500 نفر - نحوه فلاشینگ قزوین - بازدید کننده داشت.

نمونه کار فلاشینگ نما

البته در حوزه‌هایی هم طی سه ماه گذشته تورم بوده و این موارد را هم نباید ندیده گرفت و در حوزه‌هایی در آینده همچنان تورم خواهد بود،  اما کم - نحوه فلاشینگ قزوین - نیستند فعالین اقتصادی که با کاهش - نحوه فلاشینگ قزوین - 20 درصدی قیمت مواد در بازار جهانی، کاهش 20 درصدی قیمت دلار  و پرداخت ٦ درصد بهره ، ٤٦ درصد طی سه ماه زیان کرده‌اند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

عده - نحوه فلاشینگ قزوین - ای که کم نیستند هر چه را در سال ٩٧ ناشی از تورم بدست آوردند طی سه ماه از دست دادند.

فلاشینگ پنجره

قیمت بعضی از مواد پتروشیمی 20 تا 30 درصد کاهش داشته است کسانی که با دریافت وام از بانک اقدام به ذخیره سازی موادپتروشیمی کرده اند تا از ١٦ - نحوه فلاشینگ قزوین - اردیبهشت گران تر شود قابل تامل‌اند.

فلاشینگ نما

بزرگترین بازنده ضد تورم ایجاد شده، کسانی هستند که  از تورم سال ٩٧ منتفع شدند اینها با سود بالا در سال ٩٧ تصور کردند همین فضا ادامه خواهد داشت عمده کسانی که از - نحوه فلاشینگ قزوین - تورم سال ٩٧ منتفع شدند در سال ٩٨ از زیان منتفع شدند.

اجرای فلاشینگ نما

مطالب فوق به معنای این نیست که تورم در ایران به ضد تورم تبدیل شده با رشد ٢٥ درصدی نقدینگی، تورم دوباره خود را پیدا خواهد کرد مگر اینکه بانکها ورشکست شوند.

اجرای فلاشینگ بام

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام