جهت انجام انواع فلاشینگ نما در همدان و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00216.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

ادامه پرداخت حقوقهای نجومی در دستگاههای اجرایی/ سوء استفاده از بند " فوق العاده ها"

یک نماینده مجلس با بیان اینکه، متاسفانه حقوقهای چند ده میلیونی خارج از ضابطه در دستگاههای اجرایی وجود دارد، گفت: با اصلاح قانون عنوان نیروی قراردادی با هدف رفع تبعیض در نظام اداری حذف خواهد شد و تنها نیروی رسمی، پیمانی و شرکتی خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس گودرزی عضو کمیسیون مشترک اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت اصلاح این قانون گفت: در روزهای اخیر جلسه‌ای با حضور مسئولانی از قوه قضائیه، دیوان عدالت اداری، دیوان محاسبات، سازمان تامین اجتماعی، سازمان امور استخدامی و همچنین کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس جهت نهایی کردن  قانون مدیریت خدمات کشوری - نحوه فلاشینگ همدان - برگزار شد.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی افزود، البته پیش از این اعلام شد که این قانون دائمی شده اما روند اصلاح آن همچنان در کمیسیون مشترک اصلاح قانون مدیریت - نحوه فلاشینگ همدان - خدمات کشوری در - نحوه فلاشینگ همدان - حال پیگیری است.

نمونه کار فلاشینگ بام

به گفته این نماینده مجلس، طبق مصوبه این جلسه نیرو‌های انسانی در دستگاه‌های اجرایی در مشاغل حاکمیتی و - نحوه فلاشینگ همدان - غیر حاکمیتی صرفا باید رسمی و پیمانی باشند، بر این اساس - نحوه فلاشینگ همدان - چیزی به عنوان نیروی قراردای نخواهیم داشت و نیروی - نحوه فلاشینگ همدان - شرکتی فقط برای امور موقت، غیر - نحوه فلاشینگ همدان - حاکمیتی و غیردائم به - نحوه فلاشینگ همدان - کار گرفته شوند. به این ترتیب  وضعیت تبعیض موجود آمیز در دستگاههای اجرایی جمع خواهد شد.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود،  بر اساس مصوبه دیگر این جلسه تمام پرداخت‌ها اعم از مستمر و غیر مستمر باید سقف و کف مشخص داشته و پرداخت خارج از آن مشمول مجازات خواهد بود.

فلاشینگ نما

گودرزی گفت: متاسفانه حقوقهای چند ده - نحوه فلاشینگ همدان - میلیونی خارج از ضابطه، - نحوه فلاشینگ همدان - خارج از عرف شرعی و انقلابی در دستگاه‌ها وجود دارد که از هر حیث مخدوش بوده اما متاسفانه سبقه قانونی به آن داده شده است. یعنی یک اختیاراتی به مقام ارشد دستگاه داده شده که او می‌تواند فوق - نحوه فلاشینگ همدان - العاده‌های متعدد و بی حد و حصر را پرداخت کند که - نحوه فلاشینگ همدان - منجر به تبعیض در پرداخت، شکاف طبقاتی و فساد می‌شود.

فلاشینگ بام

این نماینده مجلس ادامه داد، بر این اساس یک سقف برای پرداخت این فوق العاده‌ها در نظر گرفته شده است که 2 برابر قانون  7 برابر حداقل حقوق می‌باشد. از طرف دیگر امروز در برخی دستگاهها حقوق بازنشستگان و افراد شاغل متناسب سازی شده اما در دیگر دستگاه چنین فرایندی انجام نشده که مصوبه‌ای برای اینکه طی سه سال حقوق بازنشستگان 90 درصد حقوق شاغلان باشد، داشتیم.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی در خاتمه گفت: اگر این لایحه با حمایت هیئت - نحوه فلاشینگ همدان - رئیسه در دستور کار قرار گیرد، این اصلاح یکی - نحوه فلاشینگ همدان - از وظایف مهم اعضای مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ نما