جهت انجام انواع فلاشینگ نما در آمل و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00558.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

سرپرست سازمان توسعه تجارت: همه مشکلات ما ناشی از تحریم نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت افزایش تولید را از پیش نیازهای اساسی صادرات دانست و گفت: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید زادبوم، سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه اقتصادی، تحول - نحوه مجری فلاشینگ آمل - در تولید و صادرات است، اظهار داشت: وجود زیرساخت های تولید، پایه و اساس ارتقای صادرات و ارز آوری است.

نمونه کار فلاشینگ بام

زادبوم افزود: توسعه صادرات نه تنها برای ما، بلکه برای همه کشورها مهم است، اما - نحوه مجری فلاشینگ آمل - برای کشور ما که وابسته به صادرات نفت خام هستیم، این موضوع دارای اهمیت ویژه است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

سرپرست سازمان توسعه تجارت توسعه صادرات غیرنفتی را نیاز انکار ناپذیر کشور برای توسعه اقتصادی عنوان کرد و گفت: همواره تلاش هایی در این زمینه صورت گرفته که نشان دهنده توجه نظام به توسعه صادرات غیر نفتی است.

اجرای فلاشینگ نما

زادبوم گفت: در شرایط جنگ اقتصادی فعلی، ما به - نحوه مجری فلاشینگ آمل - نگاه و فکر جدیدی در زمینه صادرات غیر نفتی نیاز داریم.

اجرای فلاشینگ بام

وی تصریح کرد: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد - نحوه مجری فلاشینگ آمل - کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

فلاشینگ نما

زادبوم افزود: بخشی از مشکلات ما ساختاری است - نحوه مجری فلاشینگ آمل - و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند منسوب کردن همه مشکلات به - نحوه مجری فلاشینگ آمل - تحریم کار درستی نیست.

اجرای فلاشینگ بام

سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: با - نحوه مجری فلاشینگ آمل - توجه به شرایط موجود هنر ما این است که برنامه هایی طراحی کنیم که راه های جدید و بازارهای جدید و ویژه - نحوه مجری فلاشینگ آمل - ای بیابیم.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود: ما در سازمان توسعه تجارت طرح هایی تهیه کردیم که در آنها کشورهای همسایه به عنوان بازارهای هدف مد نظر قرار گرفتند تا تسهیلات و حمایت هایی که می شود روی این بازارهای هدف و خاص متمرکز شود.

فلاشینگ پنجره

زادبوم تصریح کرد: البته در این طرح ها، بازارهای کشورهای همسایه در اولویت بودند و این امر به آن معنی نبود که کشورهایی مانند اندونزی و مالزی که می توانند بازار خوبی برای برخی از محصولات ما باشند، نمی توانند مقصد صادرات باشند، بلکه اینگونه کشورها و سایر کشورهای در حال توسعه به عنوان اولویت دوم مورد توجه قرار گرفتند.

فلاشینگ بام

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ بام