جهت انجام انواع فلاشینگ نما در بندرعباس و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 05261.html
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

رسیدگی به لایحه تجارت ۱۵ سال زمان بُرد

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی معتقد است ادعای برخی از فعالان اقتصادی، اتاق‌های بازرگانی و تشکل‌های صنفی مبنی بر اینکه بررسی و تصویب لایحه تجارت بدون اطلاع آنها بوده، پذیرفتنی نیست چراکه از زمان ارسال این لایحه به مجلس حدود ۱۵ سال می‌گذرد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - نقل از خانه ملت، حمیدرضا فولادگر رئیس - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی درباره تصویب باب نخست لایحه تجارت در مجلس، گفت: قانون تجارت کنونی نخستین بار در سال 1311 تصویب و در سال 1337 اصلاح شد و اگرچه این قانون مستحکم و جامع بوده و براساس قوانین سایر کشورها تنظیم شده است اما باید با مباحث شرعی و برخی تغییرات محیط کسب و - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - کار وفق داده شود.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به روز شدن قانون تجارت را الزامی دانست و افزود: اکنون شیوه‌ها، روش‌ها و ابزارهای تجارت و کسب و کارها گسترده، نوین و متفاوت شده است که قانون تجارت فعلی متناسب با این شرایط نیست.

فلاشینگ نما

وی در تشریح سیر تاریخی رسیدگی به لایحه تجارت، اظهار - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - کرد: لایحه تجارت از سوی دولت هشتم به مجلس هفتم ارسال شد و در 3 دوره مجلس و حدود 15 سال مورد بررسی قرار گرفت و علیرغم موافقت صحن علنی مجلس برای بررسی این لایحه براساس اصل 85 قانون اساسی،  شورای نگهبان با آن مخالفت کرد چراکه معتقد بود برای تصویب این قانون نباید از اصل 85 استفاده کرد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره برخی انتقادات مبنی بر اینکه تصویب باب نخست لایحه تجارت با سرعت انجام گرفت، تصریح کرد: این لایحه در کمیسیون تخصصی حقوق و قضایی مجلس بررسی - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - شده بود و براساس آیین نامه مجلس، مواد هر لایحه - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - و طرح در صورت وجود پیشنهاد، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد بنابراین اگر پیشنهادی از سوی نمایندگان مطرح نشود ماده به ماده و به سرعت تصویب می‌شود.

نمونه کار فلاشینگ بام

فولادگر با بیان اینکه انتقادات کنونی برخی رسانه‌ها نسبت به  لایحه تجارت بیش از آنکه محتوایی باشد به روش - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - تصویب این - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - لایحه است، ادامه - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - داد: مواد باب نخست لایحه تجارت سریع تصویب شد چراکه پیشنهادات چندانی در این - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - زمینه مطرح نشد.

فلاشینگ بام

به زعم رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس، ادعای فعالان اقتصادی، اتاق‌های بازرگانی، تشکل‌های صنفی و... مبنی بر اینکه تصویب لایحه تجارت بدون اطلاع آنها - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - بوده، پذیرفتنی نیست چراکه از - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - زمان ارسال این لایحه به مجلس حدود 15 سال می‌گذرد.

فلاشینگ بام

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه باب نخست لایحه تجارت در مورد تعاریف و مفاهیم است، اضافه کرد: مباحث مربوط به انواع شرکت‌های تجاری و تجارت الکترونیک در سایر باب‌های لایحه تجارت بررسی می‌شود، - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - بنابراین اقتصاددانان می‌توانند پیشنهادات خود را به مجلس ارائه دهند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

وی با بیان اینکه تمامی تشکل‌ها می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را پیش از - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - بررسی سایر باب‌های لایحه تجارت به کمیسیون حقوقی و قضایی ارسال کنند، گفت: چگونه ممکن است علیرغم حضور نماینده اتاق بازرگانی در صحن علنی، این اتاق از لایحه تجارت اطلاعی نداشته باشد؟!

اجرای فلاشینگ بام

فولادگر با بیان اینکه باید با کمک تمامی دستگاه‌ها، تشکل‌ها و... لایحه تجارت به سرانجام برسد، افزود: لایحه تجارت باید هرچه زودتر به قانونی تبدیل شود که علاوه بر دارا بودن استحکام قانون تجارت کنونی، به روز شده و با شرایط فعلی کشور منطبق باشد.

اجرای فلاشینگ بام

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصویب لایحه تجارت، کسب و کارها و انواع تجارت را سهل کرده و شفاف سازی را افزایش - نحوه نصب انواع فلاشینگ بندرعباس - می‌دهد، تاکید کرد: تصویب لایحه تجارت از تولید حمایت و موانع پیش‌روی تولیدکنندگان و تجار را رفع می‌کند که انجام این مهم به رونق تولید منتهی می‌شود.

اجرای فلاشینگ نما

انتهای پیام/

نمونه کار فلاشینگ نما