جهت انجام انواع فلاشینگ نما در ساری و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00724.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

دعوا بر سر واردات برنج بالا گرفت/معاون وزیر صمت خطاب به معاون وزیر کشاورزی: نگذارید برنج‌ها در بنادر خراب شود

بعد از دعوای ۲ وزارتخانه بر سر واردات برنج در فصل برداشت، این بار وزارت صنعت، وزارت جهاد کشاورزی را متهم کرده که به‌دلایل نامعلوم حجم زیادی از برنج وارداتی را در گمرک دپو کرده است و ارز مورد نیاز برای واردات را اختصاص نمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی  شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از لغو قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی و انتقال مسئولیت‌های بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ارتباط با واردات برنج در فصل برداشت محصول - نحوه نصب فلاشینگ ساری - داخلی و حمایت از تولید داخل، میان دو وزارتخانه چالش ایجاد شد.

اجرای فلاشینگ بام

در این رویداد وارد کنندگان با وجود ممنوعیت به‌دنبال واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی بودند که با پیگیری‌های انجام‌شده این موضوع به گمرکات کشور نیز ابلاغ شد اما با اعتراض جامعه کشاورزی و پیگیری رسانه‌ها، جلوی واردات این محصول گرفته شد.

فلاشینگ پنجره

به‌تازگی نیز نامه‌ای در این ارتباط منتشر شده که نشان می‌دهد اختلافات - نحوه نصب فلاشینگ ساری - میان دو وزارتخانه - نحوه نصب فلاشینگ ساری - دولتی کماکان ادامه دارد؛ - نحوه نصب فلاشینگ ساری - در این نامه با موضوع «تعیین تکلیف موجودی برنج در بنادر کشور» عباس قبادی معاون وزیر صنعت به مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی نوشته است که وزارت جهاد کشاورزی به‌دلایل نامعلوم از اختصاص ارز مورد نیاز برنج‌های شرکت - نحوه نصب فلاشینگ ساری - بازرگانی دولتی که در گمرک و بنادر کشور مانده خودداری می‌کند.

اجرای فلاشینگ بام

در این نامه اشاره شده است که در زمان مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی بر ثبت سفارش برنج، مجوز واردات  160 هزار تن از این محصول صادر شد - نحوه نصب فلاشینگ ساری - که بخشی از آن با اختصاص ارز از گمرکات - نحوه نصب فلاشینگ ساری - ترخیص شد اما مابقی به‌دلیل عدم اختصاص - نحوه نصب فلاشینگ ساری - ارز توسط آن وزارتخانه در گمرکات کشور باقی مانده و با توجه به گرمای هوا در حال خراب شدن است.

اجرای فلاشینگ بام

متن این نامه به‌شرح زیر است:

نمونه کار فلاشینگ بام

همان‌گونه که مستحضرید ثبت سفارش حدود 160 هزار تن برنج در زمان تصدی آن وزارتخانه بر پورتال صدور مجوز سامانه - نحوه نصب فلاشینگ ساری - جامع تجارت انجام گردیده و در این راستا بخشی از محموله‌ها تأمین ارز و همچنین ارز آن منتقل گردیده و بخشی نیز به‌دلایل نامعلوم تأمین ارز آنها - نحوه نصب فلاشینگ ساری - متوقف گردیده است. با عنایت به گذشت زمان طولانی از تخلیه برنج‌ها در بنادر کشور و گرمای شدید بنادر جنوبی که قطعاً باعث بروز آسیب جدی به کیفیت این کالا خواهد گردید و از آنجایی - نحوه نصب فلاشینگ ساری - که بخشی از محموله‌ها مربوط به ذخایر استراتژیک شرکت بازرگانی دولتی ایران می‌باشد خواهشمند است دستور فرمایید در خصوص تأمین ارز و ترخیص موارد ذیل - نحوه نصب فلاشینگ ساری - اعلام نظر فرمایید:

فلاشینگ پنجره

1 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تأمین و - نحوه نصب فلاشینگ ساری - انتقال ارز آنها انجام شده است.

فلاشینگ پنجره

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

فلاشینگ نما

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

فلاشینگ نما

2 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز گردیده ولی منتقل نشده است.

نمونه کار فلاشینگ نما

الف ــ موجودی - نحوه نصب فلاشینگ ساری - تخلیه‌شده در بنادر

نمونه کار فلاشینگ نما

ب ــ موجودی در راه یا در حال - نحوه نصب فلاشینگ ساری - بارگیری

فلاشینگ بام

3 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز نگردیده است

فلاشینگ نما

الف  ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

اجرای فلاشینگ نما

ب ــ موجودی در - نحوه نصب فلاشینگ ساری - راه یا در - نحوه نصب فلاشینگ ساری - حال بارگیری

نمونه کار فلاشینگ بام

4 - نحوه نصب فلاشینگ ساری - ــ موجودی بنادر فاقد ثبت سفارش که بر مبنای رویه ثبت سفارش وزارت جهاد کشاورزی وارد شده است (محموله‌های وارده به بنادر که از محدودیت کنترل اعتبارسنجی و... مستنثی گردیده است). بدیهی است طبق روال هر سال ثبت سفارش تا پایان فصل برداشت انجام نمی‌پذیرد.

فلاشینگ بام

نحوه نصب فلاشینگ ساری

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/+

فلاشینگ بام