جهت انجام انواع فلاشینگ نما در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 07195.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

دعوا بر سر واردات برنج بالا گرفت/معاون وزیر صمت خطاب به معاون وزیر کشاورزی: نگذارید برنج‌ها در بنادر خراب شود

بعد از دعوای ۲ وزارتخانه بر سر واردات برنج در فصل برداشت، این بار وزارت صنعت، وزارت جهاد کشاورزی را متهم کرده که به‌دلایل نامعلوم حجم زیادی از برنج وارداتی را در گمرک دپو کرده است و ارز مورد نیاز برای واردات را اختصاص نمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی  شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - لغو - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی و انتقال مسئولیت‌های بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ارتباط با واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی و حمایت از تولید داخل، میان دو وزارتخانه چالش ایجاد شد.

فلاشینگ بام

در این رویداد وارد کنندگان با وجود ممنوعیت به‌دنبال واردات برنج در فصل برداشت محصول داخلی بودند که با پیگیری‌های انجام‌شده این موضوع به گمرکات کشور نیز ابلاغ شد اما با اعتراض جامعه کشاورزی و پیگیری رسانه‌ها، جلوی واردات این محصول گرفته شد.

نمونه کار فلاشینگ نما

به‌تازگی نیز نامه‌ای در این ارتباط منتشر شده که نشان می‌دهد اختلافات میان دو وزارتخانه دولتی کماکان - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - ادامه دارد؛ در این نامه با موضوع «تعیین تکلیف موجودی برنج در بنادر کشور» عباس قبادی معاون وزیر صنعت به مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی نوشته است که وزارت جهاد کشاورزی به‌دلایل نامعلوم از اختصاص ارز مورد نیاز برنج‌های شرکت بازرگانی دولتی که در گمرک و بنادر کشور مانده خودداری می‌کند.

فلاشینگ بام

در این نامه اشاره شده است که در زمان مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی بر ثبت سفارش برنج، مجوز واردات  160 هزار تن از این محصول صادر شد که بخشی از آن با اختصاص ارز از گمرکات ترخیص شد اما مابقی به‌دلیل عدم اختصاص ارز توسط آن وزارتخانه در گمرکات کشور باقی مانده و با توجه به گرمای هوا در حال خراب شدن است.

نمونه کار فلاشینگ بام

متن این - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - نامه به‌شرح زیر است:

نمونه کار فلاشینگ پنجره

همان‌گونه که مستحضرید ثبت سفارش حدود 160 هزار تن برنج در زمان تصدی آن وزارتخانه بر پورتال صدور مجوز سامانه جامع تجارت - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - انجام گردیده و در این راستا بخشی از محموله‌ها تأمین ارز و همچنین ارز - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - آن منتقل گردیده و بخشی نیز به‌دلایل نامعلوم تأمین ارز آنها متوقف گردیده است. با عنایت به گذشت زمان طولانی از تخلیه برنج‌ها در بنادر کشور و گرمای شدید بنادر جنوبی که قطعاً باعث بروز آسیب جدی به کیفیت این کالا خواهد گردید و از آنجایی که بخشی از محموله‌ها مربوط به ذخایر استراتژیک شرکت بازرگانی دولتی ایران می‌باشد خواهشمند است دستور فرمایید در خصوص تأمین ارز و ترخیص موارد ذیل اعلام نظر فرمایید:

فلاشینگ بام

1 ــ محموله‌های دارای - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - ثبت سفارش که تأمین و انتقال ارز آنها انجام شده است.

اجرای فلاشینگ بام

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - بنادر

فلاشینگ پنجره

ب ــ موجودی در راه یا در حال بارگیری

فلاشینگ پنجره

2 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین ارز گردیده ولی منتقل نشده است.

فلاشینگ نما

الف ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

نمونه کار فلاشینگ نما

ب ــ موجودی در راه یا - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - در حال بارگیری

اجرای فلاشینگ نما

3 ــ محموله‌های دارای ثبت سفارش که تخصیص و تأمین - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - ارز نگردیده است

فلاشینگ پنجره

الف  ــ موجودی تخلیه‌شده در بنادر

اجرای فلاشینگ بام

ب ــ موجودی در - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - راه یا در حال بارگیری

نمونه کار فلاشینگ پنجره

4 ــ موجودی بنادر فاقد ثبت سفارش که بر مبنای رویه ثبت سفارش وزارت جهاد کشاورزی وارد شده است (محموله‌های وارده به بنادر که از محدودیت کنترل - نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد - اعتبارسنجی و... مستنثی گردیده است). بدیهی است طبق روال هر سال ثبت سفارش تا پایان فصل برداشت انجام نمی‌پذیرد.

نمونه کار فلاشینگ بام

نحوه نصب فلاشینگ نمای ساختمان مشهد

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/+

اجرای فلاشینگ بام