جهت انجام انواع فلاشینگ نما در یزد و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00426.html
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

اختصاصی| اختلاط ۷۰۰هزار تن سنگ و خاک با گندم نانوایی‌ها/حیف‌ومیل سالانه ۱۲۰۰میلیارد تومان از بودجه دولت

هرساله بیش از ۷۰۰هزار تن سنگ، ماسه، خاک و ضایعات مخلوط با گندم از دلالان و کشاورزان خریداری می‌شود که موجب حیف‌ومیل ۱۲۰۰میلیارد بودجه دولت در هر سال می‌شود و برای سلامتی مردم هم مخاطره‌آمیز است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، هرساله برای خرید تضمینی گندم، - نحوه ورق فلاشینگ یزد - به‌دلیل حجم بالا، رقم هنگفتی هزینه می‌شود به‌طوری که سالانه حدود 10 میلیون تن گندم از کشاورزان و واسطه‌ها خریداری می‌شود و رقم پرداخت‌شده برای این محصول حدود 12 هزار میلیارد تومان است.

نمونه کار فلاشینگ بام

میان این ارقام بالا و حجم زیاد خرید و فروش گندم، هرگونه تخلف در وزن و - نحوه ورق فلاشینگ یزد - خلوص - نحوه ورق فلاشینگ یزد - این محصول می‌تواند هزینه اضافی زیادی را به دولت تحمیل کند.

نمونه کار فلاشینگ بام

بر اساس اسنادی که به دست شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم رسیده، هرساله بخشی از گندم خریداری‌شده از کشاورزان مخلوط به ضایعاتی همچون سنگ، شن و خاک است که طبق برآورد انجام‌شده وزن این ضایعات حدود 700 هزار تن در سال است که رقمی بیش از 1200 میلیارد تومان می‌شود، به‌عبارتی به‌دلیل عدم رعایت برخی استانداردها دولت سالانه 1200 میلیارد تومان خرج خرید سنگ و خاک می‌کند که ظاهراً بخش عمده این پول هم به جیب دلالان فروش گندم و نه کشاورزان می‌رود.

فلاشینگ بام

این مسئله علاوه بر اینکه منافع بیت‌المال را هدر می‌دهد، سلامت مردم را نیز - نحوه ورق فلاشینگ یزد - به مخاطره می‌اندازد، چرا که ممکن است همین گندم‌ها - نحوه ورق فلاشینگ یزد - به‌همراه خاک و شن و سنگ در کارخانه تبدیل به آرد - نحوه ورق فلاشینگ یزد - شود و در نانوایی‌ها به‌خورد مردم داده شود.

نمونه کار فلاشینگ بام

بر اساس نامه محمدرضا مرتضوی رئیس هیئت مدیره - نحوه ورق فلاشینگ یزد - انجمن آردسازان به رئیس سازمان - نحوه ورق فلاشینگ یزد - ملی استاندارد ایران، دلیل اصلی ورود این حجم از ضایعات به خرید تضمینی گندم، عدم رعایت - نحوه ورق فلاشینگ یزد - استانداردهای سازمان استاندارد توسط شرکت بازرگانی دولتی و استفاده از توری نامناسب در - نحوه ورق فلاشینگ یزد - زمان خرید تضمنی گندم است.

نمونه کار فلاشینگ نما

 

فلاشینگ نما

نحوه ورق فلاشینگ یزد

اجرای فلاشینگ بام

برای خرید تضمینی گندم معیاری تحت عنوان «جدول پاکی گندم» در نظر گرفته شده است و تعیین میزان خلوص گندم در زمان خرید در مراکز خرید تضمینی نیز بر اساس اطلاعات مندرج در این جدول تعیین می‌شود، بر این اساس سازمان ملی استاندارد برای خرید تضمینی گندم توری 2*20 میلی‌متر را - نحوه ورق فلاشینگ یزد - معرفی کرده  است اما وزارت جهاد کشاورزی به‌جای استفاده از توری استاندارد، توری غیراستاندارد 2*2 - نحوه ورق فلاشینگ یزد - میلی‌متر را  به مراکز خرید تضمینی گندم معرفی کرده است.

اجرای فلاشینگ نما

این توری توان جداسازی ضایعات را بر اساس جدول پاکی گندم ندارد؛ این امر باعث شده که نه‌تنها ضایعات گندم به‌همراه - نحوه ورق فلاشینگ یزد - گندم به چرخه خرید تضمینی وارد شود بلکه این امکان را نیز - نحوه ورق فلاشینگ یزد - فراهم می‌کند که برخی واسطه‌ها به‌طمع سوء استفاده از این شرایط، سنگ و خاک اضافی نیز به محموله‌های خرید تضمینی اضافه کنند تا بتوانند پول بیشتری به دست آورند.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

جدول پاکی گندم در جلسه‌ای با حضور نمایندگان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، سازمان برنامه و بودجه، وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت و شرکت بازرگانی دولتی ایران تصویب می‌شود.

فلاشینگ نما

انتهای پیام/+

اجرای فلاشینگ نما