جهت انجام انواع فلاشینگ نما در رشت و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00058.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

سرپرست سازمان توسعه تجارت: همه مشکلات ما ناشی از تحریم نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت افزایش تولید را از پیش نیازهای اساسی صادرات دانست و گفت: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید - نصب فلاشینگ رشت - زادبوم، سرپرست سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه اقتصادی، تحول در تولید و صادرات است، اظهار داشت: وجود زیرساخت های تولید، پایه و اساس - نصب فلاشینگ رشت - ارتقای صادرات و ارز آوری است.

نمونه کار فلاشینگ نما

زادبوم افزود: توسعه صادرات - نصب فلاشینگ رشت - نه تنها برای ما، بلکه برای همه کشورها مهم است، اما برای - نصب فلاشینگ رشت - کشور ما که وابسته به صادرات نفت خام هستیم، این موضوع دارای اهمیت ویژه است.

اجرای فلاشینگ بام

سرپرست سازمان توسعه تجارت توسعه صادرات غیرنفتی را نیاز انکار ناپذیر کشور برای توسعه اقتصادی عنوان کرد و گفت: همواره تلاش هایی - نصب فلاشینگ رشت - در این زمینه صورت گرفته که نشان دهنده توجه نظام به توسعه صادرات غیر نفتی است.

فلاشینگ پنجره

زادبوم گفت: در شرایط جنگ اقتصادی فعلی، ما به نگاه و فکر جدیدی در زمینه - نصب فلاشینگ رشت - صادرات غیر نفتی نیاز داریم.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی - نصب فلاشینگ رشت - تصریح کرد: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این - نصب فلاشینگ رشت - نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

زادبوم افزود: بخشی از مشکلات ما ساختاری است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند منسوب کردن همه مشکلات به تحریم کار درستی نیست.

فلاشینگ بام

سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: با توجه به شرایط موجود هنر ما این است که برنامه هایی طراحی کنیم که راه های جدید و بازارهای جدید و ویژه ای بیابیم.

اجرای فلاشینگ بام

وی افزود: ما در سازمان توسعه تجارت طرح هایی تهیه کردیم که در آنها کشورهای همسایه به عنوان بازارهای هدف مد نظر قرار گرفتند - نصب فلاشینگ رشت - تا تسهیلات و حمایت هایی که می شود روی این بازارهای هدف و خاص متمرکز شود.

نمونه کار فلاشینگ نما

زادبوم تصریح کرد: البته در این طرح ها، بازارهای کشورهای همسایه - نصب فلاشینگ رشت - در اولویت بودند و این امر به آن معنی نبود که کشورهایی مانند اندونزی و - نصب فلاشینگ رشت - مالزی که می توانند بازار خوبی برای برخی از محصولات ما باشند، نمی توانند مقصد صادرات باشند، بلکه اینگونه کشورها و سایر کشورهای در حال توسعه به عنوان اولویت دوم مورد توجه قرار گرفتند.

اجرای فلاشینگ نما

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام