جهت انجام انواع فلاشینگ نما در قم و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00038.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

سرپرست سازمان توسعه تجارت: همه مشکلات ما ناشی از تحریم نیست

سرپرست سازمان توسعه تجارت افزایش تولید را از پیش نیازهای اساسی صادرات دانست و گفت: طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید زادبوم، سرپرست سازمان - نصب فلاشینگ قم - توسعه تجارت با بیان اینکه لازمه رشد و توسعه اقتصادی، تحول در تولید و صادرات است، اظهار داشت: وجود زیرساخت های تولید، پایه و اساس ارتقای صادرات و ارز آوری است.

اجرای فلاشینگ نما

زادبوم افزود: توسعه صادرات نه تنها برای ما، بلکه - نصب فلاشینگ قم - برای همه کشورها مهم است، اما برای کشور ما که وابسته به صادرات نفت خام هستیم، این موضوع دارای اهمیت ویژه است.

فلاشینگ بام

سرپرست سازمان توسعه تجارت توسعه صادرات غیرنفتی را نیاز انکار ناپذیر کشور برای توسعه اقتصادی عنوان کرد و گفت: همواره تلاش هایی در این - نصب فلاشینگ قم - زمینه صورت گرفته که - نصب فلاشینگ قم - نشان دهنده توجه نظام به توسعه صادرات غیر نفتی است.

فلاشینگ نما

زادبوم گفت: در شرایط جنگ اقتصادی فعلی، ما به نگاه و فکر جدیدی در زمینه صادرات غیر نفتی نیاز داریم.

نمونه کار فلاشینگ بام

وی تصریح کرد: - نصب فلاشینگ قم - طبیعی است که تحریم ها مشکلاتی برای اقتصاد ما ایجاد کرده است، - نصب فلاشینگ قم - اما معنی آن این نیست که همه مشکلات ما ناشی از تحریم است.

اجرای فلاشینگ بام

زادبوم افزود: بخشی از مشکلات ما ساختاری است و - نصب فلاشینگ قم - همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند منسوب کردن همه مشکلات به تحریم کار درستی - نصب فلاشینگ قم - نیست.

فلاشینگ نما

سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: با توجه به شرایط موجود هنر ما این است که برنامه هایی طراحی کنیم که راه های جدید و بازارهای جدید و ویژه ای بیابیم.

نمونه کار فلاشینگ نما

وی افزود: ما در - نصب فلاشینگ قم - سازمان توسعه تجارت طرح هایی تهیه کردیم که در آنها کشورهای همسایه به عنوان بازارهای هدف - نصب فلاشینگ قم - مد نظر قرار گرفتند تا تسهیلات و حمایت هایی که می شود روی - نصب فلاشینگ قم - این - نصب فلاشینگ قم - بازارهای هدف و خاص متمرکز شود.

نمونه کار فلاشینگ بام

زادبوم - نصب فلاشینگ قم - تصریح کرد: البته در این طرح ها، بازارهای کشورهای همسایه در اولویت بودند و این امر به آن معنی نبود که کشورهایی مانند اندونزی و مالزی که می توانند بازار خوبی برای برخی از محصولات ما باشند، نمی توانند مقصد صادرات باشند، بلکه اینگونه کشورها و سایر کشورهای در حال توسعه به عنوان اولویت دوم مورد توجه قرار گرفتند.

نمونه کار فلاشینگ بام

انتهای پیام/

فلاشینگ نما