جهت انجام انواع فلاشینگ نما در کرج و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00374.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

چرا چین به دنبال احیای جاده ابریشم است؟

هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن ۲۱ ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشا - نصب فلاشینگ نما کرج - تودی، طرح تریلیون دلاری «یک کمربند، یک جاده» چین تلاشی است برای احیای جاده ابریشم، یک جاده تجاری قدیمی که صدها سال در زمان امپراتوری روم، شرق را به غرب متصل می کرد.

نمونه کار فلاشینگ نما

 این طرح که در 2013 توسط شی جین پینگ، رئیس جمهور چین اعلام شد، چین را از طریق یک - نصب فلاشینگ نما کرج - شبکه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای - نصب فلاشینگ نما کرج - و پارک‌های صنعتی به آفریقا، آسیا، اروپا و قاره آمریکا متصل می کند. هدف اصلی طرح جاده ابریشم در قرن 21 ایجاد ارتباط بیشتر در سرتاسر جهان - نصب فلاشینگ نما کرج - برای ارتقای صلح از طریق تجارت و توسعه است.

فلاشینگ بام

 چرا چین عقیده دارد جهان به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

اجرای فلاشینگ بام

 ویکتور گائو، مدیر انجمن ملی مطالعات بین الملل چین گفت طرح یک کمربند یک جاده در ابتدا به عنوان یک پروژه پیوستگی آغاز - نصب فلاشینگ نما کرج - شد که - نصب فلاشینگ نما کرج - شامل پیوستگی مالی و قدرت می‌شد.

فلاشینگ نما

 پروژه های بسیاری در طرح کمربند و جاده وجود دارد و بیش از صد کشور تا حالا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند هر کشور کالاهای متفاوتی برای صادرات دارد. برخی کالاهای صنعتی تولید شده صادر می‌کنند مثل جمهوری چک و اسلواکی در شرق اروپا. برخی کشورها بیشتر محصولات مربوط به انرژی و محصولات - نصب فلاشینگ نما کرج - کشاورزی صادر می کنند.

اجرای فلاشینگ بام

 طبق گفته متخصصان، پیوستگی بیشتر نیاز به ساخت جاده ها، خطوط راه آهن و بنادر دارد تا با انتقال سریع تر کالاها، - نصب فلاشینگ نما کرج - تجارت تقویت شود.

فلاشینگ بام

گائو گفت:«یکی از پروژه های تکمیل شده راه‌آهن کنیا بین - نصب فلاشینگ نما کرج - نایروبی و مومباسا است. این خط آهن - نصب فلاشینگ نما کرج - راه اندازی شده و کیفیت وبهره‌وری را نه - نصب فلاشینگ نما کرج - تنها در مورد انتقال مردم بلکه در زمینه انتقال کالاها و خدمات  تا حد زیادی در کنیا بالا برده است.

نمونه کار فلاشینگ بام

 وی همچنین از یک بزرگراه با کیفیت در اتیوپی نام برد که از آدیس آبابا تا جیبوتی کشیده شده و وسعت زیادی از قلمروی اتیوپی را در - نصب فلاشینگ نما کرج - بر می گیرد.

اجرای فلاشینگ نما

 وی گفت پروژه های بسیاری برای خود قاره اوراسیا وجود دارد. کشورهایی مثل میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، تایلند، سنگاپور و مالزی از اجرای طرح کمربند و جاده سود می برند و پیوستگی بیشتری بین آنها از نظر مالی به وجود می آید.

اجرای فلاشینگ نما

  مقدار تجارت چین با کشورهای جنوب شرق آسیا همین الان - نصب فلاشینگ نما کرج - هم از تجارت آن با آمریکا بیشتر است و به گفته گائو سریع تر هم می شود.

فلاشینگ پنجره

 جوزف چنگ، کارشناس سیاسی در - نصب فلاشینگ نما کرج - هنگ کنگ به توسعه پروژه های همکاری با پاکستان، متحد قدیمی چین اشاره کرد. کشورهای آفریقایی هم علاقه مند به شرکت در طرح کمربند و جاده هستند چون  به توسعه زیرساختی و سرمایه گذاری نیاز دارند.

فلاشینگ پنجره

برخی کشورهای اروپایی که درگیر مشکلات مالی هستند به دریافت سرمایه گذاری از طرف چین ابراز علاقه کرده اند مخصوصاً یونان و ایتالیا.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 چرا چین به طرح یک کمربند یک جاده نیاز دارد؟

نمونه کار فلاشینگ پنجره

 هدف این طرح تامین نیازهای داخلی چین به صورت استفاده موثرتر از ظرفیت مازاد آن در برخی صنایع خاص است. این کار باعث می شود چین بازارهای جدید و منابع جدید مواد خام به دست آورد و - نصب فلاشینگ نما کرج - فرصتی برای سرمایه گذاری ذخایر بالای ارز خارجی خود داشته باشد.

نمونه کار فلاشینگ بام

چنگ گفت:« چین در پاسخ به بحران اقتصادی 2008 و 2009، برنامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری را آغاز کرد که  منجر به ظرفیت مازاد در صنایعی مانند فولاد، سیمان و - نصب فلاشینگ نما کرج - ... شد».

فلاشینگ نما

وی - نصب فلاشینگ نما کرج - اضافه کرد:« چین حالا می خواهد - نصب فلاشینگ نما کرج - از ظرفیت مازاد خود در صنایع خاص و از ذخایر ارز خارجی و - نصب فلاشینگ نما کرج - تکنولوژی و تجارب خود - نصب فلاشینگ نما کرج - در توسعه طرح های زیرساختی استفاده کند».

نمونه کار فلاشینگ بام

چین به عنوان یک کشور صنعتی در حال رشد، نیاز به بازارها و منابع مواد خام دارد. چین 3.1 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی دارد که بخشی از آن در اوراق بهادار خزانه داری آمریکا  سرمایه گذاری شده که از نظر چین چندان سودآور نیست.

فلاشینگ نما

 طبق گفته گائو، - نصب فلاشینگ نما کرج - چین تمام منابع ، همه 31 استان، مناطق خودمختار و شهرداری های خود را آماده طرح کمربند و جاده کرده است. وی گفت:« برای بسیاری پروژه های بزرگ دیگر که در این طرح قرار دارند، سرمایه مهمترین عامل است و وقتی در مورد - نصب فلاشینگ نما کرج - سرمایه صحبت می شود ، چین بزرگترین تامین کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است». وی اشاره کرد چین دریافت کننده - نصب فلاشینگ نما کرج - سرمایه گذاری های مستقیم خارجی هم هست.

فلاشینگ پنجره

 انتهای پیام/42

نمونه کار فلاشینگ نما