جهت انجام انواع فلاشینگ نما در قم و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00430.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

۸ چالش مالیاتی تولید از نگاه وزارت صمت

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط کنونی بخش تولید با ۸ چالش جدی در حوزه مالیاتی مواجه است که اصلاح آنها می تواند در تداوم فعالیت واحدهای تولیدی تاثیرگذار باشد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از شاتا، تشکینی مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: در شرایطی که بخش تولید از زوایای مختلفی در تنگنا قرار داردباید ابزارهای اقتصادی را جهت تخفیف آثار وارده بر این بخش بکار گرفت. مالیات یکی از ابزارهای اقتصادی است که می­تواند نقش کلیدی در - نصب فلاشینگ پنجره قم - تخفیف فشارهای هزینه­ای وارده بر بخش تولید داشته باشد.

فلاشینگ نما

تشکینی اضافه کرد: در شرایط کنونی بخش تولید با 8 چالش جدی در حوزه مالیاتی مواجه است که اصلاح آنها می­تواند در تداوم فعالیت واحدهای تولیدی تاثیرگذار باشد.

فلاشینگ بام

وی عدم انعطاف مالیاتی - نصب فلاشینگ پنجره قم - و عدم هماهنگی با شرایط اقتصادی را به عنوانی یکی از 8چالش جدی در حوزه مالیاتی معرفی کردوگفت:فرآیند نامناسب دادرسی مالیاتی،ممیزمحوری - نصب فلاشینگ پنجره قم - و رواج شیوه علی الرأس در نظام رسیدگی و - نصب فلاشینگ پنجره قم - تشخیص مالیات از دیگر - نصب فلاشینگ پنجره قم - موارد است.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری - نصب فلاشینگ پنجره قم - وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به نبود - نصب فلاشینگ پنجره قم - موضوع مرور زمان در نظام مالیات بر ارزش افزوده گفت: مرور زمان در ادبیات مالیات ستانی به معنای حداکثر مدت زمانی است که سازمان امور مالیاتی می‌تواند اظهارنامه‌های مالیاتی مودیان را - نصب فلاشینگ پنجره قم - رسیدگی کند. پس از آن باید - نصب فلاشینگ پنجره قم - اظهارنامه‌های مذکور را قطعی تلقی کرده و فقط میزان مالیات ابرازی در اظهارنامه‌ها قابل مطالبه و وصول است. در قانون مالیات ارزش افزوده سخنی از - نصب فلاشینگ پنجره قم - مرور زمان مالیاتی نیامده است ازاین رو حجم عظیمی از اظهارنامه‌های مودیان نظام مالیات بر - نصب فلاشینگ پنجره قم - ارزش افزوده در سالیان گذشته مورد رسیدگی قرار نگرفته است که این امر اعتراض مؤدیان و تضعیف - نصب فلاشینگ پنجره قم - فضای کسب وکار را به دلیل بلاتکلیفی آنان به دنبال داشته است.

نمونه کار فلاشینگ نما

تشکینی فشار مضاعف بر تولیدکننده در صورت قطع اخذ مالیات در زنجیره عرضه کالاها و خدمات،عدم اعطای نرخ صفر به عرضه داخلی ماشین آلات و تجهیزات سرمایه ای، - نصب فلاشینگ پنجره قم - معدنی و کشاورزی و خطوط تولید صنعتی کالاها و خدمات،فاصله زمانی بین پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و دریافت مبلغ فروش در معاملات نسیه و پیمانکاری،فرایند پیچیده و زمانبر استرداد مالیات خرید ماشین آلات خطوط تولید را از دیگر چالش های حوزه مالیاتی عنوان کرد.

نمونه کار فلاشینگ بام

 انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام

 

فلاشینگ پنجره