جهت انجام انواع فلاشینگ نما در اهواز و اطراف تماس بگیرید: 09126594688کد مطلب: 00153.html
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

اختصاصی| امکان خرید اعتباری از ایران برای خریداران اقلیم کردستان فراهم شد

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران از امضای تفاهم نامه برای خرید اعتباری کالاهای ایرانی توسط خریداران اقلیم کردستان با تضمین این صندوق در بازه زمانی یک تا ۳ ماهه خبر داد.

افروز - ورق فلاشینگ اهواز - بهرامی در گفت‌وگو - ورق فلاشینگ اهواز - با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به راه‌اندازی دفتر صندوق ضمانت صادرات ایران در عراق اظهار کرد: با توجه به مشکل صندوق ضمانت صادرات ایران برای اعتبارسنجی شرکت‌ها و فعالان اقتصادی در عراق و بررسی ترازنامه‌های مالی آن‌ها، این صندوق به زودی شعبه خود در عراق را که آماده افتتاح است، به صورت رسمی، افتتاح و بازگشایی می‌کند تا از نزدیک در بازار هدف خود در عراق حضور داشته باشیم.

فلاشینگ نما

مدیرعامل صندوق - ورق فلاشینگ اهواز - ضمانت صادرات ایران با اعلام خبر فراهم شدن امکان فروش اعتباری محصولات - ورق فلاشینگ اهواز - ایرانی در اقلیم کردستان برای بازه زمانی - ورق فلاشینگ اهواز - خاصی گفت: در حال حاضر با پشتوانه صندوق ضمانت صادرات ایران، امکان فروش - ورق فلاشینگ اهواز - اعتباری محصولات ایرانی در بازار اقلیم کردستان عراق فراهم شده است.

فلاشینگ نما

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر این اساس صادرکنندگان ایرانی می‌توانند کالاهای خود را به صورت اعتباری در بازه زمانی یک ماهه تا 3 ماهه به صورت اعتباری و نسیه به خریداران عراقی در بازار اقلیم کردستان بفروشند و صندوق ضمانت صادرات این معامله را تضمین می‌کند.

فلاشینگ بام

بهرامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تفاهم نامه‌های مرتبط با این موضوع امضا شده و قرار است - ورق فلاشینگ اهواز - ظرف مدت یک ماه این تفاهم نامه تبدیل به یک - ورق فلاشینگ اهواز - قرارداد شود.

نمونه کار فلاشینگ نما

وی گفت: مدت - ورق فلاشینگ اهواز - زمان در نظر گرفته شده برای خرید اعتباری در این تفاهم نامه متناسب با نوع کالاهای صادراتی است به گونه‌ای که مدت اعتبار در نظر گرفته شده برای کالاهایی از جمله محصولات کشاورزی یک ماهه بوده و برای کالاهای واسطه‌ای، این زمان تا 3 - ورق فلاشینگ اهواز - ماه تعیین خواهد شد.

نمونه کار فلاشینگ پنجره

انتهای پیام/

اجرای فلاشینگ بام